Adete 8 gün kala olan bel bacak kasık ağrısı 4 gün kala kesildi bu durumu yaşayanlar var mı?

Çok teşekkür ederim ❤️ adetten önceki hafta yorgunluk vardı üzerimde sanki uzun yol koşmuşum gibi hep yatmak istiyordum, idrara çıkışım bi miktar artmıştı ve çok sinirliydim. Akıntım aynı yumurtlama dönemi gibi açık renkli devam ediyordu
Tesekkurler

R
Merhabalar ben 4 kez tüp bebek tedavisi oldum en sonuncunsında kimyasal yaşadım eşimde varilosel var bu ay biraz vitamin desteği aldık ovulasuından 1 hafta sonra ağrımayan göğüslerim ağrımaya başladı kramp hiç bilmem kasılklarda onlar oluyor ve bacak ağrısı bugünde halsizlik gibi hiç birşeh yapasım yok bi umut işte diyorum olmayan şeyler olunca birde ben tedavi ile uğraştığından hiç dinlemem bu ay değişik olunca bi unut işte reglime 5 gün var
Regl oldunuz mu acaba ??

Arkadaşlar herkese merhaba, bir yıllık evliyim ilk defa bebek düşündük. Son adet tarihim 14 ekim laboquick ovulasyon testi ile 27 ekim pik gününü yakaladım. 27-29-30 ekimi değerlendirdik. Sonrasında bi kaç gün(bata 8-10 gün kala falan)süren bel bacak kasık ağrısı yaşadım.Çok fazla göğüs hassasiyetim oluşmuştu. Bu belirtiler zamanla geçti. Adete 6 gün kala çok şiddetli bir karın ağrısı ve şişkinlik yaşadım bir gün içinde bunlarda geçti. Ben tabiki dayanamadım ve evde olan laboquick gebelik testini bat a 8 gün kala yaptım hiç bir şey çıkmadı :) şimdi bata 4 günüm var. Dün adet olacak gibi kasık ağrım sızım oldu ama inanır mısınız oda bir gün sürdü ve kesildi. Şu an hiç bir belirtim yok ne göğüs hassasiyeti ne bel kasık ağrısı ben ne yapayım bana bir yol gösterin adet gecikmesini beklemem gerektiğini biliyorum fakat aklımda sürekli test mi yapsam düşüncesi var. Buraya yazmamın sebebi de fikirlerinize ihtiyacım var benim gibi tecrübesi olan oldu mu acaba belirtileri olup sonra kesilen. Merak ediyorum belirtiler bir görünüp bir kaybolur mu. Hayal kırıklığı yaşamak boşa ümitlenmek istemiyorum tecrübesizliğimden sizlere danışmak istiyorum biri beni durdursun ve ben adet gecikmeden test yapmayım 😊
Ben varım canım adete 1 hafta kala her türlü belirtiyi gördüm ama şuan 4 gün kaldı ve belirtiler kaybolmaya başladı erken gebelik testi de negatif çıkıyor. Olsa çıkardi sanırım çünkü 6 gün öncesini gösteriyor. Hayırlısı olsun deyip geçiyoruz artık napalim

X