Adete 1 hafta Kala adet sancısı çeken var mı

Lmntbrdgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
7.743
9.202
Merhaba arkadaşlar ben Aralık'ta bebeğimi kaybettim sonra lekelenme akıntı hiç durmadan 58 gün sürdü tam bitti dedikten 2 gün sonra adet oldum 6 gün sürdü normalde olduğu kadar sonra lekeler vb geldi sonra kesildi (2 ayrı doktora gittim rahim ve yumurtalık iyi durumda dediler) sonra ovulasyon testi kullandım tam yumurtlamamin olması gereken günde yumurtladim değerlendirdik daha önce hiç adet olmadan adet sancısı cekmezdim adetime 1 hafta var ve su an adet olacak gibi karnım ağrıyor bu durumu yaşayan var mı acaba

Merhaba arkadaşlar ben Aralık'ta bebeğimi kaybettim sonra lekelenme akıntı hiç durmadan 58 gün sürdü tam bitti dedikten 2 gün sonra adet oldum 6 gün sürdü normalde olduğu kadar sonra lekeler vb geldi sonra kesildi (2 ayrı doktora gittim rahim ve yumurtalık iyi durumda dediler) sonra ovulasyon testi kullandım tam yumurtlamamin olması gereken günde yumurtladim değerlendirdik daha önce hiç adet olmadan adet sancısı cekmezdim adetime 1 hafta var ve su an adet olacak gibi karnım ağrıyor bu durumu yaşayan var mı acaba
bende aynı durumu yasadım sadece bastakı dedıklerınız harız hsgden sonra gun asırı degerlendırdık adetıme 1 hafta kala adet sancısı gıbı agrım oldu ılk defa yasadım

Benimre öyle adwt günüm 19 şubat bugün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk 10 gün önce belirtiler başladı

Benimre öyle adwt günüm 19 şubat bugün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozuk 10 gün önce belirtiler başladı
4 gün önceden çıkmaz ki kendini üzme ovulasyonla değerlendirdin mi

daha önce hıc boyle bırseyle karşılaşmadım ve o hafta başım okadar dondu kı yere düştüm gıbı
Benim ilk hamileligimde en büyük belirtim baş dönmesiydi dünya hafif hafif sallanıyordu adet gubum geçince test yaptım 104 çıktı inşallah vardır

hayır benım 1 gun surdu sadece adet olucam sandım ama hıc bırsey yokdu 1 hafta önceydı işte şimdi gercek adet gunumu beklıyorum ınsallah gebelık vardır
Benimde bugün sabah karın ağrısı ile uyandım adet olacak gibi şimdi ağrılarım geçti ama sanki akınti var gibi hissediyorum gidiyorum yok pet takacak kadar hissediyorum ama gelmiyor çok şükür sizde de akıntı hissi var mi

Benimde bugün sabah karın ağrısı ile uyandım adet olacak gibi şimdi ağrılarım geçti ama sanki akınti var gibi hissediyorum gidiyorum yok pet takacak kadar hissediyorum ama gelmiyor çok şükür sizde de akıntı hissi var mi
şuan hıv bırseyım yok sadece kasıklarımda batma ve doluluk hıssıvar alt karnımda

X