Adete 8 gün kala geçmeyen bel ağrısı hamilelik belirtisi mi

Merhabalar benim de 22 ve 23 Nisanda pik oldu ovülasyon testim . 5 gün geçti benim de alt karnımda kramp ve yanma gibi ağrılar başladı .
Ve senin belirtilerin de normal . Ben 1 ocakta öğrenmiştim ilk gebeliğimi ve adete 6 gün vardı silik çıkmıştı .
9 gün önceden başlamıştı belirtiler aşırı gaz olmuştu ama normal bir gaz değil çok fazlaydı. Ve alt karında kramp ,yanma oluyordu .
kürtajdan sonra 1 adetim geçti doktor tekrar deneyin dedi şimdi yine alt karında yanma ve kramp var inşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz 🙏🏻🌸🧡başka sorun varsa yardımcı olmak isterim
Merhaba benimde adetime üç gün var sol kasikda arad yanma karnım da da sancı var gibi şiddetli bel ağrısı çekiyor um hamilelik ola bilirmi

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?
Sistem den Dr ilk bakar öyle e nabz a düşüyor hayırlı olsun 🌹🥰 inşallah darısı tüm isteyenlere

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?
Merhaba benim de 5 gün kala 2 çıktı 2 gün kala idrar testi negatif çıktı 1 gün kaldı bekliyorum 🥲

Merhaba benimde adetime üç gün var sol kasikda arad yanma karnım da da sancı var gibi şiddetli bel ağrısı çekiyor um hamilelik ola bilirmi
Merhaba 🌹bende de hepsi vardi buna ek gaz sancısı ve hafif sarıya kaçan beyaz akıntı oluyordu ara sıra.
Sizinkiler de hamilelik belirtisi inşallah vardır bebiş 🌹🌸
Benim bu sefer 6 gün önceden başladı çoğu, ama gaz belirtisi 9 gün önce başladı hemen anladım hamile olduğumu . Çünkü ilk gebelikte de böyle olmuştu .

Merhaba 🌹bende de hepsi vardi buna ek gaz sancısı ve hafif sarıya kaçan beyaz akıntı oluyordu ara sıra.
Benim bu sefer 6 gün önceden başladı çoğu, ama gaz belirtisi 9 gün önce başladı hemen anladım hamile olduğumu . Çünkü ilk gebelikte de böyle olmuştu .
7 gün varken test aldım negatif cikdi iki günüm kaldı bu arada bir kızım 13 yaşında oğlum 11 yaşında 11 yıl ara verdim 33 yaşındayım unutmuş um belirtti lerini sol kasığımda yan ma var karnım da şiş akıntı m da var Ocak ayında kimyasal gebelik yaşadım o yüzden de tetirginim korkuyorum test almaktan negatif çıkarsa diye sizin kaç günuz gecdi kusura bakmayın soru soruyorum 🎀🌹

7 gün varken test aldım negatif cikdi iki günüm kaldı bu arada bir kızım 13 yaşında oğlum 11 yaşında 11 yıl ara verdim 33 yaşındayım unutmuş um belirtti lerini sol kasığımda yan ma var karnım da şiş akıntı m da var Ocak ayında kimyasal gebelik yaşadım o yüzden de tetirginim korkuyorum test almaktan negatif çıkarsa diye sizin kaç günuz gecdi kusura bakmayın soru soruyorum 🎀🌹
Estağfirullah ne kusuru 🌹 benim daha günüm geçmedi adet günüm yarın benim bugün kan vericem testlerim baya koyu çıkıyor . 🌸

7 Nisan son adet bitisim 3 Mayıs yumurtam çatladı test yapsam çıkar mı şu an yoksa beklemeli miyim

Eklentiler

• IMG20240507090832.jpg
    IMG20240507090832.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 92
7 Nisan son adet bitisim 3 Mayıs yumurtam çatladı test yapsam çıkar mı şu an yoksa beklemeli miyim
2 mayıs yumurtlamış 3 mayıs catlamış olarak gözüküyo testlerinizde. Benimde aynı tarihlerde oldu. Ama gebelik testi için daha cok erken. Yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunur. Yani daha bata 9 gün var test negatif cıksa bile yanıltabilir

Benimde 9 günüm var keşke senin gibi anlasaydm cnm

Benimde 9 günüm var keşke senin gibi anlasaydm cnm
İnşallah en yakın zamanda öğrenirsiniz güzel haberi 🌸🌹ben belirtilerden anladığım için duramadım yaptım . Aslında benimki iyi değil ben sabırsız olduğum için 9 gün kala ve her gün yaptım biraz yıpratıyor insanı.

Bir de ben prodoctor erken gebelik testi alıyorum o bende asla kuruma çizgisi çıkarmadı . Bir şey varsa 2 saat sonra da olsa hafif gölge çıkıyor . Yoksa bembeyaz hep 🌹
Bende kendimi hamile hissediyorum eczane uzak biraz daha alamadım alcam erken gebelik yapcm bakalm hayrlisi

Merhaba 2 Mayıs yumurtlam günümdü adete 9 gün var bir kaç gündür göğsümün yanları dokununca hassas alt karnımda hafif sızılar var sırtım çok ağrıyor dün ağrılar için gittiğimde beta hcg bakıldı negatif erken mi sizce

X