Adetim 1 gün gecikti. Test negatif.

sweetsweet35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
37
15
25
Merhaba kızlar. Adetim gecikti. Bende test yaptım öğlen idrarımla ama çok su ve çay içmiştim. Sık şık tuvalete gidiyordum. Gideyim alayım test dedim. 1 saat olmuştu tuvalete çıkalı.geldim tekrar tuvalete girdim ve test yaptım. Etkiler mi ki test sonuçlarını bilgisi olan var mı?

Merhaba kızlar. Adetim gecikti. Bende test yaptım öğlen idrarımla ama çok su ve çay içmiştim. Sık şık tuvalete gidiyordum. Gideyim alayım test dedim. 1 saat olmuştu tuvalete çıkalı.geldim tekrar tuvalete girdim ve test yaptım. Etkiler mi ki test sonuçlarını bilgisi olan var mı?
Bende senin gibiyim ya bir gün geciktim ve ilk defa gecikiyorum ben

Benim şuan 9 gün gecikmem hala gelmedi regl😤 Kasım 15 oldum hala yok ultrason kan verdim hiç bişey yok. İlk defa bu kadar gecikti biraz daha bekliyip adet söktürücü kullanıcam olmadı.🙇🏻‍♀️sen en iyisi kan testi ver kaset testi bazen yanıltabilir

X