Adetim 12 gün gecikti

yasamnefesii4545

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
129
18
22
Merhaba adetim tam 12 gün gecikti hatta 13 olucak geçen ay da 15 gün gecikti herhangi birşey çıkmadı kan testi ve idrar testinde bu ay da çıkmıyor ama adet olmayınca kötü oluyorum 7 gün gecikmede kan testi verdim yine çıkmadı ara sıra idrar testi yapıyorum çizgi yok geçen ay kist vardır diye doktora gittim yok temiz dedi böyle olmasının sebebi nedir sizde de bu tarz gecikmeler oldu mu yardımcı olurumsınız

Kaç yaşındasınız? Yeni kullanmaya başladığınız gıda takviyeleri var mı ?
23 yaşındayım 10 aydır evliyiz sadece son üç aydır korunmayı bıraktık bırakmadan önce adetim çok düzenliydi hatta bir hafta öncesinden bile olduğum oluyordu şimdi korunmayı bıraktıktan sonra 1 hafta iki hafta gecikmeler olmaya başladı gıda takviyesi vs hiç kullanmıyorum

23 yaşındayım 10 aydır evliyiz sadece son üç aydır korunmayı bıraktık bırakmadan önce adetim çok düzenliydi hatta bir hafta öncesinden bile olduğum oluyordu şimdi korunmayı bıraktıktan sonra 1 hafta iki hafta gecikmeler olmaya başladı gıda takviyesi vs hiç kullanmıyorum
Anladım. O halde tekrar jinokolojik muayene olmalısınız. Gerekli tetkikleri yapacaktır Dr. İki ay üst üste epeyce bı gecikme söz konusu çünkü.

Anladım. O halde tekrar jinokolojik muayene olmalısınız. Gerekli tetkikleri yapacaktır Dr. İki ay üst üste epeyce bı gecikme söz konusu çünkü.
Şöyle bu şikayet için doktora gittim kist vs yok dedi ultrason ile baktı sadece hormon testi yapamadı adetli olmadığım için şuanda adet olmadığımdan gidemiyorum yoksa doktor hormonlarıma da bakıcak

13 gün baya üzerinden geçmiş kötü düşünme hemen gecikme böyle stres yapıyorsan belki o yüzden de gecikme olur
Stres aslında bebek anlamında değil de ev durumlarından dolayı kiracıyız ev sahibimiz ile ilgili sıkıntılar yaşadık ondan dolayı stres yaptım üzüldüm iki aydır ondan olabilir mi

Önceki konularına göz gezdirdim sizde sanki panik atak stres var gibi rahat olun oluruna bırakın bence herseyi
Evet panik atak rahatsızlığım var bu dönem de biraz sıkıntılar yaşadığım ve adet gecikmelerim oldukça artış göstermeye başladı sizin dediğiniz gibi takmamaya çalışıcam sağolun

X