Adetim 4 gün gecikti. Test sonucumda ikinci çizgi silik çıktı acaba hamile olabilir miyim?

Anladım korku geldi öyle olunca
Geçer merak etme hepimiz dikkat ediyoruz sende dikkat etmelisin artık önceki gibi olmuyor herşeyden önce onu düşünüyorsun korkmana gerek yok sadece daha dikkatli olun yeter. Bir de hamilelik sürecinde uzak durmanız gereken şeyler var onlara da bakım derim karnınıza sıcak su koymayın ☺️

Geçer merak etme hepimiz dikkat ediyoruz sende dikkat etmelisin artık önceki gibi olmuyor herşeyden önce onu düşünüyorsun korkmana gerek yok sadece daha dikkatli olun yeter. Bir de hamilelik sürecinde uzak durmanız gereken şeyler var onlara da bakım derim karnınıza sıcak su koymayın ☺️
Yok onla ilgili bisey yapmıyorum zaten

Evet çalışıyorum zaten ayakta değilim ama bilemedim
Sadece dikkat o zaman ilk 3 ay geçince azalıyor hatta bu lekelenme azalınca da risk az oluyor ☺️ korkmana gerek yok inan benim ki riskli değil ama bende çok dikkat ediyorum otururken kalkarken adımlarımı bile dikkatli atmaya çalışıyorum

Wn
Sadece dikkat o zaman ilk 3 ay geçince azalıyor hatta bu lekelenme azalınca da risk az oluyor ☺️ korkmana gerek yok inan benim ki riskli değil ama bende çok dikkat ediyorum otururken kalkarken adımlarımı bile dikkatli atmaya çalışıyorum
En iyisini yapıyorsun ama yarın da rahat olamazsam gitmicem işlerine rahat değilim çünkü hiç

Wn

En iyisini yapıyorsun ama yarın da rahat olamazsam gitmicem işlerine rahat değilim çünkü hiç
Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle davran sen iyi hissettikce bebiş de iyi olacak ☺️ hamile olunca mecbur dikkat ediyorsun sadece önceliğin o oluyor ilk 3 aydan sonrasi rahat. Bir de biz kadınlar genel olarak pimpirikliyiz ama sen kendini iyi hissettikce stres yapmadıkça bebişine korkma bir şey olmaz canım Rabbim ömür verdiyse bunun önüne kimse geçemez unutma moralini bozma bu yüzden

Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle davran sen iyi hissettikce bebiş de iyi olacak ☺️ hamile olunca mecbur dikkat ediyorsun sadece önceliğin o oluyor ilk 3 aydan sonrasi rahat. Bir de biz kadınlar genel olarak pimpirikliyiz ama sen kendini iyi hissettikce stres yapmadıkça bebişine korkma bir şey olmaz canım Rabbim ömür verdiyse bunun önüne kimse geçemez unutma moralini bozma bu yüzden
Çok haklısın o konuda çok düşük ben Bi kere düşük yaşadım ya onun korkusu var bende ama o hoc gelişmemişti kese dahi yoktu ama bu çok şükür yolunu buldu gidiyo öyle hissediyorum ama işte arada korku geliyo 🥰

Çok haklısın o konuda çok düşük ben Bi kere düşük yaşadım ya onun korkusu var bende ama o hoc gelişmemişti kese dahi yoktu ama bu çok şükür yolunu buldu gidiyo öyle hissediyorum ama işte arada korku geliyo 🥰
Muhtemelen dış gebeliktir dediğiniz. Ama olumlu düşünün ki olumlu olsun derim. Siz ne hissederseniz bebişte onu anlar. İnşallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder☺️

Merhaba, adetim bugün itibariyle 4 gün geçikti ancak sanki adet olacakmışım gibi kasık ağrım, şişkinliğim ve bel ağrım var. Geçikmenin ilk iki gününde ağrılarım zaman zaman belirginleşti sancı şeklinde gelip geçti. Özellikle bugün yani gecikmenin 4. Gün ağrılarım şiddetlendi kasık ağrım sabit bir hal aldı. Bağırsaklarım hareketli. Sanki devamlı tuvalete sıkışık gibiyim. Tam olarak adet öncesi yaşadığım belirtileri yaşıyorum. 4 gündür her gün tamam şimdi adet oldum diyorum.

Bu akşam acaba hamilemiyim diye merak edip aynı anda hem normal gebelik testi hemde erken gebelik testi yaptım. Görselini ekliyorum.

Silik çizgi oluştu. Üstünde belirtilen şekilde uyguladım. Fotoğrafı beklemeden hemen çektim.
Lütfen yardımcı olabilir misiniz
Canım benimde adetime 10 gün var ama yumurtlamadan sonra sağ kasiminda iğne batması gibi bir his oluyor saniyelik ama acı biraz kivrandiriyor sende de öyle oldu mu

Amin inşallah çok teşekkür ederim beni rahatlattgnz icin🙏🥰
Bende çoğu şeyi burda kızlarla konuşa konuşa öğrendim fikir danıştım hep yardımcı oldular onlar sordu bizde söyledik. Şuan Aralık anneleri grubumuz var. Bende sizin gibiydim şuan 5 aylık hamileyim ne olacak nasıl olacak derdim ☺️

Bende çoğu şeyi burda kızlarla konuşa konuşa öğrendim fikir danıştım hep yardımcı oldular onlar sordu bizde söyledik. Şuan Aralık anneleri grubumuz var. Bende sizin gibiydim şuan 5 aylık hamileyim ne olacak nasıl olacak derdim ☺️
Aaa çok güzel benimde mart ayında ama işte insan tedirgin oluyo dün mesela az Bi lekelenmem oldu bugün baktım yok çok gölgesi gibi pembe ile kahveremgimsi bisey di dün gece de bak kahverengi akinti şeklinde çok azcık vardı korktum açıkçası ama sanrım bebek yerlesiyomus

Yerlesm
Aaa çok güzel benimde mart ayında ama işte insan tedirgin oluyo dün mesela az Bi lekelenmem oldu bugün baktım yok çok gölgesi gibi pembe ile kahveremgimsi bisey di dün gece de bak kahverengi akinti şeklinde çok azcık vardı korktum açıkçası ama sanrım bebek yerlesiyomus
Yerleşme kanamasıdir büyük ihtimalle

Evet gebelik var görünüyor kan testi verin benzer belirtilerle ben de sabah test yaptım bu şekilde çıktı sonra kan verdim orada da çıktı siz de gebesiniz
Merhaba benim de adetim 12 gün gecikti 4 üncü gecikmede kan testi yaptırdım negatif ama halendaha adet olamadım testim de negatif hafif bi siliklil bile yok sizce geme kan mı vermeliyim yoksa kadın soğumamı gitmeliyim

Eklentiler

• 719B7861-4A2B-484F-B938-58E033FD71E3.png
    719B7861-4A2B-484F-B938-58E033FD71E3.png
    686,4 KB · Görüntüleme: 35
X