Adetim 4 gün gecikti. Test sonucumda ikinci çizgi silik çıktı acaba hamile olabilir miyim?

Benim içim içimi yiyor bugün hiç uyuyamadım yatakta donuyorum uyurken sağıma göre solum daha ağrısı batiyor korkuyorum kese ctesi gozukseydi rahatlicaktim dua et bana
5 gün gecikmeyle tam 1000 çıktı beta değeri aile hekimi gebelik var dedi artmaz yoksa bu kadar dedi ama kese için gitmedim ben henüz.. Rabbim tez zamanda sağlıkla doğup kucağımıza almamızı nasip etsin kötü düşünme geç döllenme olduysa da görünmeyebiliyor🙏🏻

5 gün gecikmeyle tam 1000 çıktı beta değeri aile hekimi gebelik var dedi artmaz yoksa bu kadar dedi ama kese için gitmedim ben henüz.. Rabbim tez zamanda sağlıkla doğup kucağımıza almamızı nasip etsin kötü düşünme geç döllenme olduysa da görünmeyebiliyor🙏🏻
Onu düşünüyorum ama heyecan oldu işte Bi dusukten sonra korku sapladi

Onu düşünüyorum ama heyecan oldu işte Bi dusukten sonra korku sapladi
Ben daha doktora gitmedim geç döllenme vs olduysa strese girmeyeyim diye eşim gelecek 10 gün sonra gideceğim tam kalp atışı duyulur herhalde o zaman☺️ bebeklerimizin günü aynı Allahın izniyle sağsağlim kucağımıza alacağız 🤲🏻

Ben daha doktora gitmedim geç döllenme vs olduysa strese girmeyeyim diye eşim gelecek 10 gün sonra gideceğim tam kalp atışı duyulur herhalde o zaman☺️ bebeklerimizin günü aynı Allahın izniyle sağsağlim kucağımıza alacağız 🤲🏻
Amin inşallah canım benim ben de kan tahlili verdim sonucum daha çıkmadı yarın tekrar kontrole gidicem Allahın izniyle bir rahatlasam bebislerimiz yüzümüzü guldursun🙏🙏

Kese 6. haftada kalp atışı 8. Haftada belli oluyor. Özele gidecekseniz daha erken hayırlı olsun ☺️

X