Adetim 6 gn gecikti..ama test hep negatif

berenboz canım insallah ikimizde hamisizdir
sonucunu haber vermeyi sakın unutma ben sabahı bekliyorum karısık duygular icindeyim gercekten hamile olabilirmiyim diyorum bakalım hayırlısı neyse o olsun....

berenbozcum ilk önce moralini bozma diyecegim canım...inşallah da hamilesindir tabiii...kötü düşünceleri kafandan at bi...kist bile olsa korkma artık bunlar ilaçla eritilebiliyor yani bu kadar endişe etme canım benim...bak benimde bir arkadasım var hatta bu konuyu görse hemen yazar sana olayı...onun da hamileligi testlerde çıkmadı...kanda gösteriyor sadece...herkesin bir degil...çıkmayabilir varsada.tabii sen yinede doktora gitmeyi ihmal etme de...ama diyecegimm illa testlerde kesin çıkar diye birşey söz konusu degil canım...
hatta bir arkadasımız var o da yeni hamiş.adeti 18 gün geçti testte negatifti 28 inci günü yine yaptı anca o zaman silik çizgi çıkmıştı..böyle olan da var..
haberini bekliyoruz cnm.inşşşş vardır hadi bakalım.

teşekkür ederim canım,içim o kadar rahatlıyor ki mesajları okudukça.1-2 gün daha bekleyeceğim.ben 3 negatif aşılama geçirdim ve hepsinde de çok yıkıldım.bu bebek çok önemli bizim için,4 yıl önce kardeşimi kaybettim.annem ve babam torun istiyor.hem beni,hem annemi babamı hayata bağlayacak,ayağa kaldıracak.çok üzülüyorum negatif olunca bu yüzden işte.senağlama

sonucunu haber vermeyi sakın unutma ben sabahı bekliyorum karısık duygular icindeyim gercekten hamile olabilirmiyim diyorum bakalım hayırlısı neyse o olsun....

inşallah arkadaşım yaa..birbirimizi en iyi bizler anlıyoruz.inşallah sonucun pozitiftir,inan kendim kadar herkes içinde istiyorum.her gece dua ediyorum,''Allah ım benim gibi bebek isteyen herkese ve bana hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip et'' diye..allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

ne zaman alacaksın canım sonucu?bekliyorum haberini:Saruboceq::CüvCüv:

yakamoz,ne yaptın sonucu aldın mı.merak ediyorum çok.inşallah güzel haberler verirsin

teşekkür ederim canım,içim o kadar rahatlıyor ki mesajları okudukça.1-2 gün daha bekleyeceğim.ben 3 negatif aşılama geçirdim ve hepsinde de çok yıkıldım.bu bebek çok önemli bizim için,4 yıl önce kardeşimi kaybettim.annem ve babam torun istiyor.hem beni,hem annemi babamı hayata bağlayacak,ayağa kaldıracak.çok üzülüyorum negatif olunca bu yüzden işte.senağlama

canım benim inşallah olacak hiç ümidini kaybetme...olacagına inanıyorsan sorun yoktur zaten zamanını bekle sadece.bende 3.buçuk yıllık evliyim.benimde bir düşügüm oldu..inan bana negatifi görmek benim için daha iyi o düşükten sonra...olacaksa hayırlısı olsun...pozitifi görüp sevinip sonra kaybetmek daha acı tatlım hiç üzme kendini..inşallah çok yakında pozitifi görürüsün ve melegin hep seninle olur...anacıgın.babacıgın hepsi sevinir...kardeşine de RABBİM BOL BOL RAHMET EYLESİN:KK43:((

canım benim inşallah olacak hiç ümidini kaybetme...olacagına inanıyorsan sorun yoktur zaten zamanını bekle sadece.bende 3.buçuk yıllık evliyim.benimde bir düşügüm oldu..inan bana negatifi görmek benim için daha iyi o düşükten sonra...olacaksa hayırlısı olsun...pozitifi görüp sevinip sonra kaybetmek daha acı tatlım hiç üzme kendini..inşallah çok yakında pozitifi görürüsün ve melegin hep seninle olur...anacıgın.babacıgın hepsi sevinir...kardeşine de RABBİM BOL BOL RAHMET EYLESİN:KK43:((

merhaba canım sağol..kan testi yaptırdım,malesef negatif.çok kötüyüm şu an.yine olmadısenağlama

kizlar yaa benimde 11 gün oldu kan testide yaptim ama sonuc negatif ama hala hastalanmadim.hic böyle olmamisti düzenliydi adetlerim

canım sıkma canını benim arkadaşımın oğluşu tam iki ay boyunca kendini testte göstermedi.

merkaba aysima arkadasinin oglu idrar testindemi göstermedi yoksa kandami.benimde adetim gecikti tüm testleri yaptim sonuc negatif doktorum 2 hafta daha beklememi söyledi ama simdiden 130 gün gecti 11 günde kan testi yaptim oda negatif cvp verirsen sevinirim.

slm bazen gebelik testleri geç çıkıyor.benim adetim 5 gün geçmişti kan testi yaptım çıkmadı.20 gün sonra çıktı benimde zamana bırak hayırlısı olsun.

slm benimde 18 gün geçti test yaptım negatif çıktı geçen ayda bi ay gelmemişti ama sonra hasta olmuştum.mirmirmirmir

Kızlar benımde 8 gÜn geÇtı sadece 3 gÜn geÇınce yaptım negatıf yarın doktora gıdıecem bakalım nıye gecıkıyo

kızlar benimde 7 gün geçti az önce test yaptım negatif çıktı. yıkıldım gene off off

yaa kızlar benim tam 3 hafta geçti hayatımda ilk kez adet söktürücü kullandım beklemedeyim, doktora gittim ne bi sorun var çok şükür ama ne de bebek hayırlısı inş, Allah hapimize güç, kuvvet, sabır versin inş....

Merhabalar, siteyi bir süredir takip etmekteyim ve yeni üye oldum... Bir soru'mu paylasmak istiyorum, cevap yazarsaniz simdiden tesekkur ederim...
Çok düzenli (yumurlama zamanina göre) iolmasada 3-4 aydir hamile kalmayi deniyoruz.. Ben son 2 ay öncesine kadar düzenli adet oluyordum.. Yalniz 2 ay önce 7 gün ve enson 12 gün olmak uzere adet gecikmesi yasamaya basladim.. Doktor kontrolunde hicbir problem (kist vb.) sorun görünmedi.. Doktor bir sorun yok, arada olmasi normal dedi.. Bunun benzeri bir sorun yaşayan oldu mu aranizda? ilgi ve alakaniza tekrar tesekkurler...

Merhabalar, siteyi bir süredir takip etmekteyim ve yeni üye oldum... Bir soru'mu paylasmak istiyorum, cevap yazarsaniz simdiden tesekkur ederim...
Çok düzenli (yumurlama zamanina göre) iolmasada 3-4 aydir hamile kalmayi deniyoruz.. Ben son 2 ay öncesine kadar düzenli adet oluyordum.. Yalniz 2 ay önce 7 gün ve enson 12 gün olmak uzere adet gecikmesi yasamaya basladim.. Doktor kontrolunde hicbir problem (kist vb.) sorun görünmedi.. Doktor bir sorun yok, arada olmasi normal dedi.. Bunun benzeri bir sorun yaşayan oldu mu aranizda? ilgi ve alakaniza tekrar tesekkurler...

bende de bu ay oldu cnm, çok benzer senle üstelik benimki gayet düzenli bir adet döngüm var ama adetim 3 hafta gecikti bugün oldu hiç bir problem yok çok şükür heralde stresten. bi de bebek yer arıyor diyorlar :)) inş hayırlısıyla öyledir....

benim bugün 9. günüm 7. gün test yapmıştım ama negatifti. bekliyorum yeniden ne kan nede idrar testi yapmaya cesaretim yok. bilmiyorum ne olacak. ve göğüslerim ağrıyor sabahları azda olsa midem bulanıyor belki psikolojik ama yokk yokk yokk.

benimde 3 gün geçti test yaptım nbegatiff çok moralim bozuk.benimde adet döngüm 28-29 idi.şimdi 31 gecikiko

X