Adetim 9 gün gecikti lutfen okuyun

birkadin1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2023
77
10
27
Merhaba kızlar. Ağustos ayında düşük yaptım ve iki ay korundum ( doğal yolla) ve 4 aydır çocuk düşünüyoruz. Adetim dusukten sonra 29 31 günde olurdu hiç gecikmezdi . Bu ay çok farklı oldu .9 gün gecikti ilk günü sayarsak 10 gün. Düşük olan gebeligimde 1 hafta gecikti adet oldum sandim üstüne görmüştüm . Hiç bu kadar gecikmedi .beklenen adet tarihim 3 şubatti. 31 ocaktan kahverengiye çalan bir leke geldi pedi doldurmayacak şekilde 2 parmak. Hiç bu tarz leke görmedim kendimde .Adet gecikmesinin 3. Günü erken gebelik yaptım ucuz test ile negatif cikti ümidim kalmamıştı . Bu testten 3 gun sonra arkadaşlarım geldi gayet iyiydim onları geçirdikten sonra karnıma kramp girdi kasık bölgeme ve soğuk terledim zor zar kendimi yatağa attım . Fakat geç döllenme vs okudum ve inanın hiç bu kadar gecikmedi ve rahatsızlığım da yok . Çarşamba kan vermeyi dusunuyorum. Sizce gebelik olabilir mi bir umut var midir

Merhaba kızlar. Ağustos ayında düşük yaptım ve iki ay korundum ( doğal yolla) ve 4 aydır çocuk düşünüyoruz. Adetim dusukten sonra 29 31 günde olurdu hiç gecikmezdi . Bu ay çok farklı oldu .9 gün gecikti ilk günü sayarsak 10 gün. Düşük olan gebeligimde 1 hafta gecikti adet oldum sandim üstüne görmüştüm . Hiç bu kadar gecikmedi .beklenen adet tarihim 3 şubatti. 31 ocaktan kahverengiye çalan bir leke geldi pedi doldurmayacak şekilde 2 parmak. Hiç bu tarz leke görmedim kendimde .Adet gecikmesinin 3. Günü erken gebelik yaptım ucuz test ile negatif cikti ümidim kalmamıştı . Bu testten 3 gun sonra arkadaşlarım geldi gayet iyiydim onları geçirdikten sonra karnıma kramp girdi kasık bölgeme ve soğuk terledim zor zar kendimi yatağa attım . Fakat geç döllenme vs okudum ve inanın hiç bu kadar gecikmedi ve rahatsızlığım da yok . Çarşamba kan vermeyi dusunuyorum. Sizce gebelik olabilir mi bir umut var midir
Şuan merak ettim ya benimde geçti reglim sonuç nedir

Normalde asla gecikmeyen reglim benmde ilk defa bu ay 9 gün gecikti. Yakın çevreme de sordum onlarında gecikmiş. Bişeyler oluyor ama anlamlandıramadm 🤣

Eklentiler

• IMG_6682.jpeg
    IMG_6682.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 294
Kaç gün gecikmişti? Bu firmaları şikayet etmek lazım insanların umutlarıyla oynuyorlarrrr 🥲
Aynen canm ama en iyisi kan testi doktorum bana 3 günlük gebelik bile olsa kanda çıkar demişti ama bende çıkmadı 10 gün geciktim test verecektim ama adet oldum doktorumda saolsun tatile çıkmış ne muayene olabildim ne bisi kist olabilir diye suphelendim ama ses yok bakalım 5 gün oldum ve dün bitti bana tek bisi dedi stresten olabilir dedi bende çok sinirlendim ama mecbur bu ayı da değerlendireceğim inşallah ramazan ayı bize hayırlı olur kac ay geçti daha ses yok çocuğum olursa adak adadım artık o durumdayım kurban kescem o kadar çok istiyorum ki 😔😔😔😔

Ah canım benim ne düşündüğünü nasıl istediğini o kadar iyi anlıyorum ki ❤️😣 bol bol meryem suresi oku ve dinle ❤️

Merhaba test yaptınız mı acaba gebelik var mı

Kızlar ovitrelleden sonraki 9 günüm bugün test yaptım negatif çıktı reglime 4 gün kaldı sizce pozitife döner mii????

Merhaba,
6 aylık evliliğim var.41 yaşındayım hep 28 günde bir adet okurken bu ay 9 gün gecikti,
iki gün önce paket test yaptım,negatif çıktı.yaşımdan dolayı çok umutlanmak istemiyorum.Gebeşik için tedavi almadım.değerlerle baktırdım ve yumurtalıklar falan hepsi normal değerdi.eşim de test vermedi.
işlerin yoğunluğundan bir düzenli doktor kontrolü aşmadım ,lakin geçen ay bir doktordan bilgi alalım demiştik.tedavi başlayalım diye aklımızdan geçmişti.malum 41 yaşındayım.keşke gitmeseydim.doktor daha hiç bişeye bakmadan senin çocuğun olmaz bu yaşta ne doğal yöntemle hamike kalması.25 yaşında genç kadın değilsin ki tüp bebek bile çok zor demişti.onu daha sonra uzun uzun anlatırım.41 yaşındayım doğal yolla hamile kalabilir miyim bilmiyorum ama onladar çok ümit etmiyorum zira benim yaşında hamile kalmak çok zor .

X