Adetim gecikti Hamile miyim

seymakilic

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
1
0
26
Kızlar selam 1 ay önce ilk ilişkime girdim ve eşim içime boşaldı adet olmama 5-6 gün vardı. 4 gün sonra ik erken gebelik testimi yaptım 2 hafta sonrada ikinci erken gebelik testimi ve normal gebelik testimi yaptım hepsi negatif çıktı o günden beri çok kotu seyler yaşadım ve ne o ay ne bu ay adet olmadım sizce gebe olma ihtimalim var mı ?

Canım test yapmadan bunu anlayamazsın 2 kere görmemişsin adet iyi sabretmişsin test yapmayarak :) yapıp öğrenmen gerek eğer yoksa bi doktora görün

Kızlar selam 1 ay önce ilk ilişkime girdim ve eşim içime boşaldı adet olmama 5-6 gün vardı. 4 gün sonra ik erken gebelik testimi yaptım 2 hafta sonrada ikinci erken gebelik testimi ve normal gebelik testimi yaptım hepsi negatif çıktı o günden beri çok kotu seyler yaşadım ve ne o ay ne bu ay adet olmadım sizce gebe olma ihtimalim var mı ?
Canim test yap ve kan ver bence ilk deneyimse hormonlarin etkilenmis olupta ondan gecikme yasamis olabilirsin duzenli adet gorenler duzensizlik yasayabiliyo bi sure rahim kendini bebis icin hazirliyo duznsizlerde duzene giriyo adeti degisik bi anatomiye sahibiz herkeste farkki olabiliyo ama ilk ay olmadi diye umutsuzluga kapilma cok dusuk bi ihtimal direkt ilk aydan olmasi bi seneye kadar bile yolu var

X