Adetin 4. Günü rahim kalınlığı 6 mm

Sevgii13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
81
34
26
Selam kızlar. Doktor kontrolünden geliyorum. Adetimin 4. Günündeyim. Rahim kalınlığı 6 mm imiş. Bir de 5. 5 cm polip dedi ama emin değil tekrar bakacak. Sizce rahim kalınlığı normal mi

gebe olma durumunuz var mı? gebelik yoksa regliniz çok kanlı mı oluyor? herhangi bir sikayetiniz var mı regl dışı kan vs? yoksa cok da fazla oldugunu düşünmüyorum
Bugun yumurtlama gunu oldygunu dusiniyorum agrim ve akintim vardi. Kanamali olmaz regl disi kanamam da yok. Rahim kalinlasmasindan dolayi polip ten suphelendiler fakat yumurtlama zamaninda da kalinlasma olmaz mi acaba

Bugun yumurtlama gunu oldygunu dusiniyorum agrim ve akintim vardi. Kanamali olmaz regl disi kanamam da yok. Rahim kalinlasmasindan dolayi polip ten suphelendiler fakat yumurtlama zamaninda da kalinlasma olmaz mi acaba
evet ovulasyonda kalınlaşma olur. türkçe kaynaklarda maksimum 14 mm kalınlık normal kabul edilirken bazı yabancı kaynaklarda ovulasyonda 18 mm'ye kadar normal kabul edilmiş. bir şikayetiniz de yokmuş bence gayet iyisiniz. döngünüzün farklı bi günü tekrar usg çekilebilirsiniz mesela reglden hemen sonrası gibi

evet ovulasyonda kalınlaşma olur. türkçe kaynaklarda maksimum 14 mm kalınlık normal kabul edilirken bazı yabancı kaynaklarda ovulasyonda 18 mm'ye kadar normal kabul edilmiş. bir şikayetiniz de yokmuş bence gayet iyisiniz. döngünüzün farklı bi günü tekrar usg çekilebilirsiniz mesela reglden hemen sonrası gibi
Cok tesekkurler bugun ovulasyon testim pik cikti muhtemelen oyuzden kalinlik 15 mm olmustu

X