Adetten 1 hafta önce gelen kahverengi akıntı

mygenius

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
1.744
1.395
31
Kızlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum geçen seneden beri. Normalde adetlerim çok düzenliydi ama kullanılan hormon ilaçları iğneler iyice düzenim şaştı örnek vereyim 3 aydır yumurtam çatlamadı ve geçen ay adet olamadığım için doktor tarlusal verdi öyle adet oldum. Şimdi adetime 8 gün varken lavaboda peçeteye gelen açık kahverengi lekeler farkettim ama kan gibi de değil. Sonra bugün kurumuş koyu kahverengi şeyler geliyor. Adet oluyorum desem değil. Böyle bişey yaşayan var mı? Transfer olacağım bu ay Allah izin verirse adet olunca doktor ara dedi. Bu adet de sayılmaz. Adet öncesi hormonlarım bozulduğu için böyle olması normal midir?

Yerleşme kanaması olabilir belki umarımda öyledir. Benimde adetten 6 7 gün önce koyu kahverengi lekelenme geldi ama baya büyüktü yani. Öyle anladım aslında . İki gün sonra test pozitif çıktı. Umarım sizinde öyledir , ama içerde kalan birikimler de cinsel ilişki vs de çıkabiliyor dışarı , vücut atıyor. Herşeyi hamileliğe yoramayız. İnşallah sizin öyledir 🙏🙏

Yerleşme kanaması olabilir belki umarımda öyledir. Benimde adetten 6 7 gün önce koyu kahverengi lekelenme geldi ama baya büyüktü yani. Öyle anladım aslında . İki gün sonra test pozitif çıktı. Umarım sizinde öyledir , ama içerde kalan birikimler de cinsel ilişki vs de çıkabiliyor dışarı , vücut atıyor. Herşeyi hamileliğe yoramayız. İnşallah sizin öyledir 🙏🙏
Lekelenme olduktan sonra adet olacakmış gibi sanciniz oldu mu? Aletimi bir hafta var bendede 2 gun lekelenme oldu ama vücudum adet olacakmış gibi sinyal veriyor simdide şeffaf akinti geliyor

X