Adetten 10 gün önce yerleşme kanaması olur mu ?

Chen1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2019
47
7
28
Sat 11 temmuz şüpheli ilişkilerim var emziriyorum 1 ağustosta kahverengi lekelenmelerim başladı sadece tuvalette sildikçe peçeteye gelen 3 gün sürdü kaşık ve aşırı bel ağrısı çekiyorum hala daha devam ediyor daha önce de adetime15-16 gün varken iki ay üst üste pembe-kahve akıntıyla karışık lekelenme yaşamıştım 5 gün sürmüştü doktora gittim yumurtlama kanaması dedi ama bu ı lekelenmesin farklı ve ağırlarım var acaba yerleşme kanaması mıdır diyorum 4 gün önce betahcg baktırdım 0 çıktı yerleşme kanamasını adetten 10 gün önce yaşayan oldu mu ? Yerleşme kanaması yaşadığınız gün kanda pozitifi gördünüz mü yoksa 3-4 gün sonra mı belli olur ?

Sat 11 temmuz şüpheli ilişkilerim var emziriyorum 1 ağustosta kahverengi lekelenmelerim başladı sadece tuvalette sildikçe peçeteye gelen 3 gün sürdü kaşık ve aşırı bel ağrısı çekiyorum hala daha devam ediyor daha önce de adetime15-16 gün varken iki ay üst üste pembe-kahve akıntıyla karışık lekelenme yaşamıştım 5 gün sürmüştü doktora gittim yumurtlama kanaması dedi ama bu ı lekelenmesin farklı ve ağırlarım var acaba yerleşme kanaması mıdır diyorum 4 gün önce betahcg baktırdım 0 çıktı yerleşme kanamasını adetten 10 gün önce yaşayan oldu mu ? Yerleşme kanaması yaşadığınız gün kanda pozitifi gördünüz mü yoksa 3-4 gün sonra mı belli olur ?
Daha önce böyle bir şey yaşayan yok mu ?

Böyle bir şey yaşayan merak eden ama cevap bulamayanlar için yazıyorum. Bugün adetime 3 gün var doktora gittim rahim kalınlaşmış gebelik olabilir ama betahcg baktırdıysan gecikmeni bekleyelim dedi. Eve gelirken test aldım akşam üzeri yaptım çok silik çıktı. Ama karın ağrım çok fazla umarım her şey yolunda gider. Adetten 10 gün önce de yerleşme kanaması olabiliyormuş yani bunu anlamış oldum.

Test bu şekilde aslında daha pembe ama netleşmedi çekerken.

Eklentiler

• 2C37ED16-04D3-4811-A58F-F75BFFB7166D.jpeg
    2C37ED16-04D3-4811-A58F-F75BFFB7166D.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 654
Canım valla açıkçası ben adetten 11 gün önce lekelenmem oldu. Hatta 7-8 damla kadar sonra adet günü pembemsi kanama olmuştu. Sonra hamile olduğumu ogrendim

Hamile misiniz acaba? Benimde adetime 10 gün var ne zaman öğrenirim acaba ?
Merhaba. Bu testi yaptıktan bir gün sonra acilde kan verdik ve maalesef betahcg 0.100 çıktı açıkçası çok üzüldüm çünkü istiyordum iki tane bebeğim var biri 1 diğeri 2 yaşında ama yine de olmasını isterdim ve bu silik testten sonra çok sevinmiştim kanda negatifi görünce hayal kırıklığına uğradım . Doktora gittik gebelik olmadığını emzirdiğini için emzirme dönemindeki hormonların idrar testini pozitif çıkarabileceğini söyledi. Ben de bu defteri şimdilik kapattım. Ama sizinki olmaz diyemeyiz inşallah bebeğiniz dizinleri 🙏

Canım valla açıkçası ben adetten 11 gün önce lekelenmem oldu. Hatta 7-8 damla kadar sonra adet günü pembemsi kanama olmuştu. Sonra hamile olduğumu ogrendim
Merhaba ilk lekelenmenizi yani adetten 11 gun once dediginizi adetin kacinci gunu basladigini hatirliyormusunuz. Sat dan itibaren kacinci gun basladi.

Testi adet gecikmesinden kaç gün sonra yaptınız bende sizin gibi adetten 11 gün önce açık pembe kanaması oldu şuan adetim iki gün gecikti test yapsam cikatmi

merhaba herkese bende tüp bebek tedavisi oldum 30 kasımda transfer yapıldı. Bugün 6. Günüm ve sadece peçeteye silince önce kahverengi şimdide açık pembe akıntı gibi geliyor. Çamaşıra gelmiyor bile. Normal regl günüme 10 gün var. Test günüm de 11 Aralık. Aranızda hamile olan var mı lekeden sonra

X