Yerleşme kanaması

Merhaba,
Daha önce 1 düşük 1 boş gebelik geçirdim. Genetik testleri yaptırdıktan sonra sadece folik asit eksikliğim çıktı ve 2 ay düzenli şekilde kullandım. Bu ay tekrar denemeye karar verdik. Şuan adetime 2 gün var. 1 hafta önce kahverengi lekenmem oldu sadece bir gün. Bugün ise tuvalette peçeteye pembemsi leke geldi. Adet oldum sandım. Bir kaç saat sonra gittim yoktu. Biraz önce yeniden gittim yine peçeteye kahverengi leke geldi.
Adet olacak gibi bi bel ve karın sancım var hafif. Sizce bu yerleşme olabilir mi? Yoksa adet mi?

Benimde kızlar adete 3 gün var bugün açık pembe az kan gelmiş kasıklarım ağrıyor midem bulandı ama böyle erken den adetim gelmezdi günüm şaşmaz ama bilemedim gebelik olabilirim ya az rahimde sancı oluyor ama
Son durumunuz nedir benimde adete 5 gun var iki gundur mide bulantim var ve az once peceteyr cok az kahverengi aki ti geldi suan kasilarimda cok az agri var adet agrisi gibi degil kafsm cok karisti

Merhaba,
Daha önce 1 düşük 1 boş gebelik geçirdim. Genetik testleri yaptırdıktan sonra sadece folik asit eksikliğim çıktı ve 2 ay düzenli şekilde kullandım. Bu ay tekrar denemeye karar verdik. Şuan adetime 2 gün var. 1 hafta önce kahverengi lekenmem oldu sadece bir gün. Bugün ise tuvalette peçeteye pembemsi leke geldi. Adet oldum sandım. Bir kaç saat sonra gittim yoktu. Biraz önce yeniden gittim yine peçeteye kahverengi leke geldi.
Adet olacak gibi bi bel ve karın sancım var hafif. Sizce bu yerleşme olabilir mi? Yoksa adet mi?
Eger adet olmadiysaniz bence test yapin cikma ihtimali var

Ne gibi belirtilerinin vardı acaba benim adet en 10 gün önce regl ağrım başladı ara ara da devam etti bugün de peçeteye çok açık kahve lekelenme oldu adetimede 6 gün var
benim göğüslerim çok büyüdü ilk başta hala daha büyüyor ve sızlıyor yani evde bile sütyensiz duramıyorum. Sonra adet zamanımda tam bir adet sancıları çektim. Şimdi 4+5 teyiz. Belim çok ağrıyor hareket edemiyorum resmen. Bide benim duygu değişimlerim çok oluyordu.

benim göğüslerim çok büyüdü ilk başta hala daha büyüyor ve sızlıyor yani evde bile sütyensiz duramıyorum. Sonra adet zamanımda tam bir adet sancıları çektim. Şimdi 4+5 teyiz. Belim çok ağrıyor hareket edemiyorum resmen. Bide benim duygu değişimlerim çok oluyordu.
Bende de şuan göğüs ağrısı var dokunamıyorum bile şiş regla da 2 gün var regl ağrısı da var bilmiyorum anlayamadım test yaptım evde tek çizgi ilk defa da böyle oldu anlamadım artık reglı bekliycem

Merhaba benim de bu ay 5 gün önce den berii sürekli penceteye ve günlük ped kullanıyorum onun üzerine çok hafif lekelenmeler oluyor pembe pas rengi falan ama hâlâ devam ediyor adet donemime 6 gün var normal mi anlamış değilim ?

Kızlar merhaba banada yardımcı olur musunuz ? Yumurtalama günümden beri ara ara adet gibi ağrı çekiyorum ve umutlanıp adete 4 gün kala test yaptım silik ama ikinci çizgi vardı çok umutlandım sonrasında adete 2 gün kala test yaptım negatif çıktı ve hemen ardından adet oldum . Fakat normal adet gibi değildi hem erken oldum 2 gün hemde 2 gün boyunca yoğun olmayan normalden az ve pembe renkte kan geldi bugün 3. Gün ve bugünde kahverengi leke geliyor çok az sizce bu yerleşmemi bide bende kist var ama doktor önemli değil adet ile atarsın demişti kistten kaynaklı mı böyle acaba yoksa yerleşme kanaması mıdır Ve göğüs uçlarım ara ara sızlıyor ve çok sık tuvalete çıkıyorum

X