Adetten iki gün sonra çıkan teste bakın???

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.283
331
Selam canlar adet oldum bittikten iki gün sonra ovulasyon testlerim böyle çıktı ne demek yani hemen yumurtlama olur mu ilk kez böyle oldu pcosum bu arada, 3 gün daha yaptım aynı şekilde koyuluk çıktı

.

Eklentiler

• IMG_1468.jpg
    IMG_1468.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_1469.jpg
    IMG_1469.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 41
Selam canlar adet oldum bittikten iki gün sonra ovulasyon testlerim böyle çıktı ne demek yani hemen yumurtlama olur mu ilk kez böyle oldu pcosum bu arada, 3 gün daha yaptım aynı şekilde koyuluk çıktı
pcoslularda lh hormonu yüksek olduğu için pik çıkıyor. benim 10 gün bu şekildeydi hatta T daha koyuydu. Pcoslularda yumurtlamayı bu testlerle yakalamak zor biraz.

Çok damlatma yapmışsınız testinin kurumuş ilk 20 dakika önemli aynı koyulukta değil pozitif yakın olmuş yarın ya tam pik olur yada siliklesir sanırım

pcoslularda lh hormonu yüksek olduğu için pik çıkıyor. benim 10 gün bu şekildeydi hatta T daha koyuydu. Pcoslularda yumurtlamayı bu testlerle yakalamak zor biraz.
ben mesela kan testi ile orantılı veriyorum ovulasyonda çift çıkınca hemen e2 lh progesteron baktırıyorum yüksek çıkmış oluyor, şimdi ilk kez adet sonrası hemen çift çıktı

diğer 3 testi akşam atarım cnm onlar pik daha koyu. benim anlamadığım adet biter bitmez nasıl hemen oldu
Olabiliyor ben 7.gunde pik gördüm bazı aylar 13.bazi ay 27.gun pcos yok bende ama duzensiz işte benimde progesteron dusuk lutuel faz dusuklugude varmış yumurtlamadan 7gun sonra leke geliyordu progestan kullanıyorum 2 aydir bu ayda geç yumurtlama olcak sanırım hala servikal mukus yok sağlıklı sonuçlarımız olsun

Olabiliyor ben 7.gunde pik gördüm bazı aylar 13.bazi ay 27.gun pcos yok bende ama duzensiz işte benimde progesteron dusuk lutuel faz dusuklugude varmış yumurtlamadan 7gun sonra leke geliyordu progestan kullanıyorum 2 aydir bu ayda geç yumurtlama olcak sanırım hala servikal mukus yok sağlıklı sonuçlarımız olsun

bende de pcos var 3.gün çok koyu çıkıyor adetten sonra. zaten reglden hemen sonra yumurtlama mümkün. yumurta reglin 4-5. günü olgunlaşmaya başlıyor. bazı aylar daha hızlı bazı aylar daha yavaş olgunlaşabilir.

Eklentiler

• IMG_1515.png
    IMG_1515.png
    508,7 KB · Görüntüleme: 39
bende de pcos var 3.gün çok koyu çıkıyor adetten sonra. zaten reglden hemen sonra yumurtlama mümkün. yumurta reglin 4-5. günü olgunlaşmaya başlıyor. bazı aylar daha hızlı bazı aylar daha yavaş olgunlaşabilir.

Eklentiler

• IMG_1515.png
    IMG_1515.png
    508,7 KB · Görüntüleme: 31
sondan ikicide pik olmuş sonuncuda da çatlamış görünüyor

X