Afp (alfa feto protein) yüksekliği

Kacinci haftadasiniz benimde doktorum seni 28. Haftadan sonra daha yakindan takibe aliriz dedi bebegimin karin kismi 3 gun kadar geriden geliyor ilerde dusuk kilolu dogumun olabilir ya da bebek zehirlemesi olabilir dedi bunlar birer risk biliyorum ama neden daha oncesinde amniyosentez onermediler hala anlamiyorum siz hic sordunuz mu bunu bence sizin bebeginizin sorunlarida ortadan kalkacak cok fazla var saglikli dogan benim icim biraz rahatladi bugun insallah ilerleyen kontrollerimde sorunlarla karsilasmam

Ben amniyosentez i hiç düşünmedim. Bebeği aldırma gibi bi niyetim yok. Ama o Zaman'dan beri de içim içimi yiyor. Ben 31+4 deyim. Beneğim benim de 10 günlük bi geriliği var. Sizin ki kac haftalık bi de Bebek hareketleri Nasıl sizin

Ya aldirmak degil kusku dediginiz gibi insanin icine dusunce butun haftasi zehir oluyor ben su an 25. Haftadayim 28. Haftada kontrolum var bir an once gidip gormek istiyorum haraketleri su an iyi takip ediyorum benim 2 3 gun gerileme var doktorum daha yakindan bakar saniyorum bu 3 haftayo nasil gecircem bilemiyorum bakalim insallah gittigimde iyi haberler alirim

Benden tavsiye netteki haberleri okumayın. İnsanın morali öyle bozuluyorki. Doktorunuza güvenin

gullllac123 bence siz de cok uzulmeyin dusuk kiloda dogup cok iyi gelisen bebekler var onemli olan baska sorunlari olmamasi 1300 gram dogan bebekler var erken dogumda sizin daha 8 haftaniz var mutlaka doktorunuz size tavsiyede bulunacaktir

Benden tavsiye netteki haberleri okumayın. İnsanın morali öyle bozuluyorki. Doktorunuza güvenin

Keske daha once buraya yazsaydim o kadar cok okudum ve tedirgin oldum ki ne sorunlar varmis dedim uykularimda hep doktor aradim cok zor donemler ama esim saolsun hep yanimda sakinlestiriyo bugun bir kadin dogumcu arkadasimla konustum o da biraz icimi rahatlatti doktorlarima guvenmemi soyledi sizden guzel haberleri bekliyorum ayrica doktorsitesi var belki haberiniz vardir ben ordaki proflara doc. Ve uzmanlara danistim saolsunlar cevap veriyolar akliniza takilirsa sorun bence

Nedir tam adresi acaba o sitenin. Ben zaten o haberleri okuya okuya paronaysk oldum. O kadar psikolojim bozuldu ki. Şimdi de başka bi rahatsızlık çıktı. Rabbim hayırlısı ile bi doğum yapsa idik

Evet kesinlikle katiliyorum doktora gidiyorum iyi diyor eve geliyorum okudukca allak bullak oluyorum ama bakin sizin kontrollerde ntd yle ilgili biseye rastlanmamis bence onemli olan bu takiplerimizide yakindan yaptirirsak kontrol altina alincaktr diger durumlar ben link ararim size

evet doktor soyledi ama su ana kadar tansiyon sorunu yasamadım kilomda iyi olmazsa haftaya tansiyon aleti alayım

O arayida kapatir omsallah bebis bana arada yazarsaniz gelismeleri cok memnun olurum burda sizle konusunca rahatliyorum

Insallah doktorlara guvenmeliyiz onlar bu kadar net soyluyosa bizden daha iyi bildikleri icindir ben kendimi bu sekilde rahatlatiyorum internette cok fazla okumak insani yoruyor bakmadan da rahat edilmiyor :)

X