Tüp Bebek Merkezleri Afyon özel telek tüp bebek merkezi

ozlemay

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
1.324
0
Afyon özel telek tüp bebek merkezi hakkında bilgi almak istiyorum. Aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Bu merkeze giden arkadaşlar varsa hastane ve dr'lar hakkında bilgi verirse sevinirim .

Merhaba bende yeni başladım tedaviye duyumlarıma göre iyi bir hastane dr. Uğur atmaca memalkisalkisalkisalkisalkisalkisnunum 1 aydır gidiyorum hoş olmayan bir durumla karşılaşmadım hayırlısı olsun.

ben aşılamamı orada yaptırdım ama aklımda bazı soru işaretleri kaldı. Bir yandan iyi diyorum bi taraftan şüphe duyuyorum.Bu arada benim dr Amber hanımdı....Siz ne tedavisi için gittiniz..

Kızlar bu merkezde tüp bebek yaptıranlar olumlu ya da olumsuz görüşlerini yazabilirler mi?Başarılı bir merkez mi

Kızlar hiç afyon! da olup tüp bebek yaptıran yokmu. Bizde burada konuşalım. Baktım 3 kiş yazmış. Benim doktorum Mehmet Telek. 1. denemem olmadı malisef. Ama hastaneden bi şikayetim yok.

ya hanımlar afyonda hiç tüp bebek yaptıran yokmu?laboratuvarları,dr ları nasıl?azospermide başarılılarmı?lütfennn birisi cevap yazsın..bilgilerini paylaşsın yaw!!!

internet sayfalarında kaç bebek resmi gördün bende orda yaptırmayı düşünüyordum ama sonuçta yeni bir merkez.i
iyi diyebilmek için öncelikle köklü olması lazım elle tutulur gözle görülür sayıda bebeklerinin olması lazım laboratuvarının çok iyi olması lazım yeni açılan yerler pek sağlıklı olmaz diye düşündüm bu yüzden istanbulda yaptırdım ama sonuç yinede negatif birazda nasip kısmet anlayacağın.

selam ben bu merkezde aşılama yaptırdım olmadı daha sonra laparoskopi oldum dr.um Mehmet bey di laporoskopiden 3 ay sonra dogal yolla hamile kaldım.Şimdi dünya tatlısı :nazar:3 buçuk aylık bebişim var .........biraz kader herhalde evlat sahibi olmak ama hastaneden memnunum tavsiye ederim

Ben Afyonda oturmuyorum Afyonluyum fakat çok uzak yerden sırf telek hastanesine tedavi olmaya gittim rahim filmimi çektirdim bir kaç ay sonra laparoskopi ve histereskopi oldum sonuçlara göre tüp bebek yaptırdım ilk denememdi şükürler olsun tuttu şuan hamileyim doktorum Mehmet beydi çok ama çok memnun kaldım orada ki personelde çok ilgili çok güler yüzlüler zaten desteğe ihtiyacımız oluyor birde onların güler yüzü çok mutlu ediyor.Şuan gebelik takibibimi Afyonda yaptıramıyorum burada özel bir hastaneye gitmeme rağmen ne güler yüz gördüm nede ilgi Afyon Telek hastanesini ben tavsiye ederim eğer bebek tutmamış olsaydı bile tavsiye ederdim çünkü çok ama çok memnundum dr istediğim zaman arayabiliyordum hala da ihtiyacım olduğunda bizzat doktorum arayabileceğimi söyledi.Eğer böyle bir tedaviye ihtiyacınız varsa vakit kaybetmeden gidin derim.tabi ki şuda var ki herkezin memnun olması memnuniyet anlayışı farklı ben kendim çok pinpirikli olmama rağmen memnundum...Allah tüm dileyen isteyen cemil cümle Muhammet ümmetine evlat heyecanı tattırsın.Onu hissettirsin.

Ben Afyonda oturmuyorum Afyonluyum fakat çok uzak yerden sırf telek hastanesine tedavi olmaya gittim rahim filmimi çektirdim bir kaç ay sonra laparoskopi ve histereskopi oldum sonuçlara göre tüp bebek yaptırdım ilk denememdi şükürler olsun tuttu şuan hamileyim doktorum Mehmet beydi çok ama çok memnun kaldım orada ki personelde çok ilgili çok güler yüzlüler zaten desteğe ihtiyacımız oluyor birde onların güler yüzü çok mutlu ediyor.Şuan gebelik takibibimi Afyonda yaptıramıyorum burada özel bir hastaneye gitmeme rağmen ne güler yüz gördüm nede ilgi Afyon Telek hastanesini ben tavsiye ederim eğer bebek tutmamış olsaydı bile tavsiye ederdim çünkü çok ama çok memnundum dr istediğim zaman arayabiliyordum hala da ihtiyacım olduğunda bizzat doktorum arayabileceğimi söyledi.Eğer böyle bir tedaviye ihtiyacınız varsa vakit kaybetmeden gidin derim.tabi ki şuda var ki herkezin memnun olması memnuniyet anlayışı farklı ben kendim çok pinpirikli olmama rağmen memnundum...Allah tüm dileyen isteyen cemil cümle Muhammet ümmetine evlat heyecanı tattırsın.Onu hissettirsin.

evet gerçekten insan bebek konusunda yıkılmış bi vaziyette gidiyor birde ilgisizlik çok yıpratıcı ama telek de sanki kendi yakınınmış gibi davranıyorlar birde dedigimm gibi kader birazda bu işler
ne güzel Allah tamamını göstersin kucagına almak nasip etsin

evet gerçekten insan bebek konusunda yıkılmış bi vaziyette gidiyor birde ilgisizlik çok yıpratıcı ama telek de sanki kendi yakınınmış gibi davranıyorlar birde dedigimm gibi kader birazda bu işler

ben de 2 defa aşılama yaptırdım.1 ini telek tüp bebek merkezinde yaptırdım.olmadı malesef. tüp bebek tedavimi de inşallah orada yaptıracağım. hastane personeli çok iyiler. özellikle meral hemşire.sırf o yüzden farklı bir ilden oraya tüp bebek için gideceğiz.

Teşekkür ederim Allah herkeze inş nasip etsin...

ben de 2 defa aşılama yaptırdım.1 ini telek tüp bebek merkezinde yaptırdım.olmadı malesef. tüp bebek tedavimi de inşallah orada yaptıracağım. hastane personeli çok iyiler. özellikle meral hemşire.sırf o yüzden farklı bir ilden oraya tüp bebek için gideceğiz.
bende başka yerde oturuyorum daha yakınımda öyle merkezler olmasına ragmen orayı tercih ettim
hayırlısı olsun canım inşallah sende benim gibi internete girmegi bırak gündelik işlerin için bile vakit bulama :KK1: işim şaka tabiki biran önce bebişine kavuş Rabbim tüm isteyenlere tattırsın

Merhaba Arkadaşlar;
Bugün bende Telek Tüp bebek merkezindeydim. Mehmet Beyden tüp bebek ile ilgili bilgi alacaktım. Tam sıra bana gelmek üzereyken Mehmet beyin odasından bağırmalar haykırmalar gelmeye başladı. Doktor Mehmet bir hastasının kocasına öyle bağırıyor, öyle haykırıyordi ki kulaklarıma inanamadım. Anladığım kadarıyla çiftin embrioları oluşumları çok iyi iken sadece bi cihaz arızasından dolayı transferden bi gece önce ölmüş. Adam yıkılmış bi vaziyette bişeyler anlatmaya çalışıyordu fakat doktor ‘’Napiyim, oldu işte. ’’ diye bağırıyordu.
Böyle kaba saba ve hastasına bağıran bi doktor ne gördüm ne işittim. Anında oradan ayrıldım, arkama bile bakmadım. Bide Telek Tüp Bebek Merkezini övüp duruyorlar. Bırak tüp bebek gibi önemli ve hayati bi olayı, ben oraya enjeksiyon yaptırmak için bile gitmem. O çiftin şimdi yaşadığı acıları düşünemiyorum. Kim bilir ne masraflar, ne acılar çektiler. Sonuç ‘’ Napiyim, oldu işte’’ Bu kadar basit olmamalı….

Ben 4 ay önce Telek Hast. gittim. Daha evel afyon dışında aşılama yaptırdım hiçbir sorun olmamasına rağmen hamile kalamamıştım.
Dedim şansımı burada deneyim. Muayene için koltuğa oturdum abartmıyorum 30 dakka bacaklarım açık Mehmet telek beyefendiyi bekledim.
Odaya giren çıkan anlamadım ne olduğunu. ameliyatta imiş kendileri.. Neyse geldiler ultrasona girecem sandım adam 3 parmağını birden vajinal bölgeme soktu. Ayy noluyor falan diye bağırdım, şaşkındım canımda yanmıştı.
- Aaaaa dedi acı çekeceksiniz. Acı çekmeden olmaz bu işler dedi. şok oldum..
Hem özel hastane, paramla rezil oldum. hastaneden çıktım ağlaya ağlaya eve gittim o gün kendime gelemedim.
Afyonda malesef tüp bebek sadece telek var. O olaydan sonra ben kadın doğum doktoruna gidemiyorum aklıma o gün geliyor.
Belki daha evel iyi insanlar çalışıyormuş. Ama şuanda güleryüzde yok malesef..
Herşeyi maddiyata dökmüşer..robotlaşmışlar..
Bilgilerinize

Merhaba Arkadaşlar;
Bugün bende Telek Tüp bebek merkezindeydim. Mehmet Beyden tüp bebek ile ilgili bilgi alacaktım. Tam sıra bana gelmek üzereyken Mehmet beyin odasından bağırmalar haykırmalar gelmeye başladı. Doktor Mehmet bir hastasının kocasına öyle bağırıyor, öyle haykırıyordi ki kulaklarıma inanamadım. Anladığım kadarıyla çiftin embrioları oluşumları çok iyi iken sadece bi cihaz arızasından dolayı transferden bi gece önce ölmüş. Adam yıkılmış bi vaziyette bişeyler anlatmaya çalışıyordu fakat doktor ‘’Napiyim, oldu işte. ’’ diye bağırıyordu.
Böyle kaba saba ve hastasına bağıran bi doktor ne gördüm ne işittim. Anında oradan ayrıldım, arkama bile bakmadım. Bide Telek Tüp Bebek Merkezini övüp duruyorlar. Bırak tüp bebek gibi önemli ve hayati bi olayı, ben oraya enjeksiyon yaptırmak için bile gitmem. O çiftin şimdi yaşadığı acıları düşünemiyorum. Kim bilir ne masraflar, ne acılar çektiler. Sonuç ‘’ Napiyim, oldu işte’’ Bu kadar basit olmamalı….

Afyonda yaşayan ve tüp bebek yaptıracak arkadaşlar sakın ama sakın özel telek tüp bebek merkezine gitmeyen. Benim bir arkadaşım gitti tedavisini oldu ve yumurtaları toplandı. Hatta yumurta toplama operasyonu sırasında çok acı çekmiş. Elinden serum takılması için yapılan iğne neredeyse damarları parçalıyormuş beceriksiz bir hemşire yüzünden çıktıktan sonrada o kadar acı çekmesine rağmen doktor Mehmet telek gelip bağırıp azarlamış yalan söyleme acımaz sen sadece nazlanıyorsun demiş. En kötüsü de transferden bir gün önce arayıp 5 embriyonuz öldü demişler. Arkadaşım ve eşi perişan halde gittikleri hastaneden napalım makine bozulmuş embriyolarda ölmüş cümlesiyle ayrılmışlar. İnanın halleri şuan perişan. Bayan zaten çöktü. O kadar ilaç iğne hormon tedavisine karşın ellerinde sıfıra sıfır kaldılar. Üstelik telek tüp bebek merkezinden de bir özür falan olmadı. Çok ilgisiz davrandılar. Bu sürecin ne kadar zor olduğunu biliyorum arkadaşlar. Onların başına gelen sizin başınıza gelmesiz hem canınıza hem paranıza yazık. Gidip büyük şehirlerde yaptırın. Kimse onca emeğe karşın NAPALIM MAKİNE BOZULMUŞ EMBİRTOLAR ÖLMÜŞ cümlesini duymak istemez.

Ben 4 ay önce Telek Hast. gittim. Daha evel afyon dışında aşılama yaptırdım hiçbir sorun olmamasına rağmen hamile kalamamıştım.
Dedim şansımı burada deneyim. Muayene için koltuğa oturdum abartmıyorum 30 dakka bacaklarım açık Mehmet telek beyefendiyi bekledim.
Odaya giren çıkan anlamadım ne olduğunu. ameliyatta imiş kendileri.. Neyse geldiler ultrasona girecem sandım adam 3 parmağını birden vajinal bölgeme soktu. Ayy noluyor falan diye bağırdım, şaşkındım canımda yanmıştı.
- Aaaaa dedi acı çekeceksiniz. Acı çekmeden olmaz bu işler dedi. şok oldum..
Hem özel hastane, paramla rezil oldum. hastaneden çıktım ağlaya ağlaya eve gittim o gün kendime gelemedim.
Afyonda malesef tüp bebek sadece telek var. O olaydan sonra ben kadın doğum doktoruna gidemiyorum aklıma o gün geliyor.
Belki daha evel iyi insanlar çalışıyormuş. Ama şuanda güleryüzde yok malesef..
Herşeyi maddiyata dökmüşer..robotlaşmışlar..
Bilgilerinize

canım aynı şekilde bende gittm kendisine aşşağıya in doktor hemen gelecek dediler indim abartısız 15 dk masada bacaklarım ağrıyana kadar bekledim birde giren çıkan dediğin gibi belirsiz kımıldayamıyorumda bi yandan utanıyorum neyse beyefendi geldi. muayene olacağım diye bekliyorum diye düşünmeme kalmadı parmağını soktu içime bu ne demek napıyosunz dedim canım hiç o kadar yanmamıştı . sonuçta özel hastaneye gidiyosun zor bi dönemden geçiyosun insna biraz kibarlık saygı bekliyo. adam çok ters gerçekten . bilemiyorum şimdi tekrar gelmemi söyledi ne yapacağım konusunda kararsızım. evleneli 4. yılımız oldu 2 yıldır korunmuyoruz ama bebeğimiz olmadı. hiç bir sorunumuzda görünmüyor. sen ne durumdasın canım ?

Ben de doğumumu telekte yaptım Mehmet beyin (bey diyorum yine de:)haricinde bütün doktorlar ve çelışanların hepsi çok iyi. Hamilelik kontrollerim de,doğumum da sorunsuz geçti çok şükür ama bebeğim 5 günlükken sarılıktan dolayı 1 gece hastane de yattık. Ben odadaydım,bir baktım bir adam nasıl bağrış çağrış birine kızıyor. Odadan başımı bir uzattım ki anneme bağırıyor.Kadının suçu çay bardağını sıcak suyla çalkalayıp suyu çöp kovasına dökmesi. E be adam ben 1 haftada nerdeyse 3 bin tl para baydım sana,öncekileri saymıyorum bile... Ben de açtım ağzımı yumdum gözümü "sen benim anneme bağıramazsın,işine geliyorsa bana bağır bakalım dedim. Koskoca kadın,sen kim oluyorsun da çocuk gibi azarlıyorsun" diye ben de bunu çalışanların gözünün önünde azarladım,sonra da (sanırım annelik psikolojisine henüz yeni girdiğimden:) odama girip bir güzel ağladım. Gözlerim dolmasaydı daha neler sayacaktım da dudaklarım titredi :) Hatta bir keresinde de doğum yapacağım gün benim hemşirelerden birini azarladı yanımda nasıl sinir oldum ya. Böylelerine para kazandırmayacaksın aslında ama afyon da adam akllı dr. ve hastane yok malesef el mahkum...

Afyon özel telek tüp bebek merkezi hakkında bilgi almak istiyorum. Aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Bu merkeze giden arkadaşlar varsa hastane ve dr'lar hakkında bilgi verirse sevinirim .
orda mehmet bey var oyapıyor.aslında ıyı ama sorunun varsa buyuk hiç uğraşma büyük yerlerde yaptır izmir antalya gibi

benim bi tanıdığıma senin hayatta çocuğun olmaz dedi. mehmet telek... aile yıkıldı... depresyona girdi ..a rdından ankaraya gittiler... tüp bebeğe bile gerek kalmadan hamile kaldı.. iyi düşünün... zaten tuvaletleri pislik içinde....sağlık müfettişeleri nasıl hala çalışma izni veriyor oraya anlayamıyorum....
umutlarınızla oynatmayın telekten uzak durun...

X