Afyonlu anne adayları burda buluşlalım mı?

emy0364 emy0364 bayagi ani olmuş ablaninki. Benim kontrol 9unda o zamana kadar normal gelmeye calismaz inşallah bizim kiz :) bugün biraz agrim var insan korkuyo.

emy0364 emy0364 bayagi ani olmuş ablaninki. Benim kontrol 9unda o zamana kadar normal gelmeye calismaz inşallah bizim kiz :) bugün biraz agrim var insan korkuyo.
Inşaallah canım , hayırlısıyla Allah sağlıklı sıhhatli nasip eylesin , son anların artık :))) ablam 32. Haftadan sonra baya zor oluyor diyordu , benim bi arkadaşımda 38 haftalıkken İstanbul'a bodruma gitti kız OLMASINA rağmen 41. Haftada geldi :))) herkesin değişik değişik oluyor , Allah yardımcın olsun , doğuma girerken bizlerede dua edersin inşaallah :)hastane çantasınıda yarın sorarım ablama, ÇOĞU şeyi bu forumda öğreniyorum bende :)))

[QUOson iki y0364, post: 45454648, member: 636191"]Inşaallah canım , hayırlısıyla Allah sağlıklı sıhhatli nasip eylesin , son anların artık :))) ablam 32. Haftadan sonra baya zor oluyor diyordu , benim bi arkadaşımda 38 haftalıkken İstanbul'a bodruma gitti kız OLMASINA rağmen 41. Haftada geldi :))) herkesin değişik değişik oluyor , Allah yardımcın olsun , doğuma girerken bizlerede dua edersin inşaallah :)hastane çantasınıda yarın sorarım ablama, ÇOĞU şeyi bu forumda öğreniyorum bende :)))[/QUOTE]
Ben son iki haftadir zorlaniyorum. Artik iyice agirlastim. Eğilip kalkmak cok zorluyor. Birde kabizlik kötü. Az kaldi çok şükür

Herkese günaydın :) haftasonuda olsa çok uyuyamiyoruz biz :) heyecanla randevumuzu bekliyorum . acaba kizim ne durumda :)

Slm birkaç gündür kimsecikler yok yine :) bugün kuaför isimi hallettim. Çarşamba günkü kontrole hazirim artik bebis gelebilir misss gibi oldum :) emy0364 emy0364 nerelerdesin ablana sorabildinmi hadtane cantasini. Ben en cok kabizliktan tirsiyorum sezeryan sonrasi

Slm birkaç gündür kimsecikler yok yine :) bugün kuaför isimi hallettim. Çarşamba günkü kontrole hazirim artik bebis gelebilir misss gibi oldum :) emy0364 emy0364 nerelerdesin ablana sorabildinmi hadtane cantasini. Ben en cok kabizliktan tirsiyorum sezeryan sonrasi
selam canım :)) ablama sordum bir liste gönderdi, baya kabarık :KK45: 1 adet 10 lu yenidoğan set 1 adet 5 li yenidoğan set, gece uzun orkid ped , bebek için bi paket prima yenidoğan ıslak mendil kuru mendil tarak terlik 1 adet önü düğmeli bir beden büyük pijama takımı, 1 adet elbise tarzı önü düğmeli sabahlık olsun mutlaka dedi sezeryandan 6 saat sonra yürütüyorlarmış, 3 adet atlet emzirme atletleri, sütyene gerek yok ama istersen emzirme sütyeni, 2 adet külot,yatak bezi bir takım , kişisel bakım çantası , 2 adet çorap ,1 lt kayısı hoşafı şekersiz(annem yapmış getirmiş hemen) göğüs kremi , 2 adet en küçük boy biberon ... 1 gece 2 gündüz yattı ablam hastanede, kabızlık için hep hurma ve kuru kayısı yedi, bazen dupalac içti , bi kaç kez fitil koydu 40 ı çıkasıya kadar.ohhh ne güzel tertemiz olmuşsundur. bana ağdada yasak , herşey bebiş için :anneadayı::emir_bebek: bi avazda doğurur çıkarsın inşallah :)))

emy0364 emy0364 sağol sorduğu için ablana. Kayisi hosafini kesin yapmam lazim. Benim doktor duphslac yerine başka bir ilaç verdi onu kullanıyorum hergun zaten. Doğumdan sonrada kullanirim artik izin verirse. Kayisi hurmayi listeye ekledim. Seninki riskligebelik olduğu için mi yasak ağda .

S smile53 evet canım, acı rahimi uyardığından ağda yasak maalesef ... eşim diyor zaten doğumdan sonra, 3 gün kuaför salonunu kapattırırsın diye :KK53:

S smile53 evet canım, acı rahimi uyardığından ağda yasak maalesef ... eşim diyor zaten doğumdan sonra, 3 gün kuaför salonunu kapattırırsın diye :KK53:

Ahhh şu erkekler :) tabi onlar rahat kıl tüy dertleri yok olan bize oluyor :) bugun iyice agirlastim artik yururken cok zorlaniyorum. Benim escagizimda yuruyusumle dalga geciyo :)

Slm kızlar. Net paketim bitti. Eşimin hattindan giriyorum. Doktor pazatesine gün verdi. Sabah 8.30da yatis yapilacak. Coook dua edin benim için. Nete girdikçe yazarim son durumlari

Bu sabah aklıma geldin S smile53 acaba doğum yaptı mı ki dedim , hadi Hayırlısı Allah ım sağlıklı sıhhatli eline vermeyi nasip etsin

Herkese merhaba. Pazartesi 17.20de kizimi kucagima aldim. Spinal sezeryan oldum. Agrilarim hala var ama olacak o kadar . 3kilo 48cm doğdu kizim. Minicik coook tatli . emiyoruz cok şükür. Bana arada gicik tutuyor bogazima bisey takiliyo gibi oluyo dikislerime bisey olacak diye ödüm kopuyo :KK43: annem yanimda sağolsun .

Herkese merhaba. Pazartesi 17.20de kizimi kucagima aldim. Spinal sezeryan oldum. Agrilarim hala var ama olacak o kadar . 3kilo 48cm doğdu kizim. Minicik coook tatli . emiyoruz cok şükür. Bana arada gicik tutuyor bogazima bisey takiliyo gibi oluyo dikislerime bisey olacak diye ödüm kopuyo :KK43: annem yanimda sağolsun .
Hayırlı uğurlu olsun canım , Allah analı babalı büyütsün , sağlıklı sıhhatli ömürleri olsun :)

Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza. İstanbul da oturuyorum. 14 haftalık hamileyim. annemler Afyon da olduğu için orda doğum yapmak istiyorum ama doktor bulamadım bana hastane ve doktor önerir misiniz

X