Ağaçtan düşen kedicik

Evde baktığınız kediyi dışarı çıkarmayın eve alışıp dışarda böyle tehlike olabiliyor
Bahçeli bir evimiz var. Bahçede köpeğimiz, tavuklarımız, ördeklerimiz var. Üç metre taş duvarla çevrili, dış kapı da aynı şekilde çok yüksek. Biz bahçeye çıktığımızda o da peşimize takılıyor hep. Ağaçlarla, çiçeklerle savaşmayı da sevdiği için zararı olacağını düşünmemiştik. Sadece iç dış parazitini ayda bir yapalım diye anlaştık veterinerle

Kedicik daha iyi mi?
Yavaş da olsa bizi takip etmeye başladı. Bugün bir kez kucağıma atladı. Ancak zaman zaman sebepsizce hırlayıp tırmalıyor. Bugün bir kez benim elimi, bir kez de küçük kızımın elini tırmalayıp kanattı. Şundan 1 hafta önce çok sakin, sevimli bir kedicikdi, şimdi bir anda anlamsızca hırlamaya başladı. Geçici olduğunu umuyorum.

Yavaş da olsa bizi takip etmeye başladı. Bugün bir kez kucağıma atladı. Ancak zaman zaman sebepsizce hırlayıp tırmalıyor. Bugün bir kez benim elimi, bir kez de küçük kızımın elini tırmalayıp kanattı. Şundan 1 hafta önce çok sakin, sevimli bir kedicikdi, şimdi bir anda anlamsızca hırlamaya başladı. Geçici olduğunu umuyorum.
Merhaba kediciginizin durumu nasıl? Umarım daha iyidir. Benimde kedim 3. Kattan düştü malesef sağ kalçası kırıldı ve ameliyat oldu. O da sizin anlattıklarınızı yaşıyor eski neşesi kalmadı çok durgunlaştı eskisi gibi oyun oynamıyor onu sevmemi istemiyor beni dövüyor çok üzülüyorum strese girmesin diye tırnaklarını bile kesmiyorum artık.

Merhabalar kedimiz çok daha iyi. Oynuyor bizi takip ediyor ancak aniden hiçbir neden yokken gözü dönüp tırmalayıveriyor. Valla bu da geçicidir inşallah diye dua ediyorum. Bacağımın iki ayrı yerinde tırmık izleri var. Baya da can yakıyor.

X