Ağustos Anneleri Bebeğinizin Aliş Verişine Başladniz Mi? Nereden Ve Neler Aldiniz

selam
ben abarttım 0-3,3-6 aylık ne giyilebilirse fazlasıyla aldım. hatta ayıptır sölemesi ben 8. haftadan beri alıyorum.
allahım aklımı koru.
yeni anne olan arkadaşım var obaya yardımcı oluyo bu hususta.
bolca çıtçıtlı bady ayaklı tulumlar ayaklı altlar çokça kullanıyormuş. haberiniz ola

chiccoda bebek arabası aldıık. bebişime ilk hediyemiz şimdilik.
chicco bebek arabalarında kampanya yapılmış kızlar haberiniz olsuunn.
bayağı komplike bir arabayı ana kucağı ile birlikte 470 ytl'ye aldık.

birde çilekte bebek odasını beğendik onuda daha sonra alacağız.
çilektede kampanya var.
ilgilenenler için üç kapılı dolap, çamaşırlık ve karyolası (yatağı ve uyku seti dahil) nakit 1,400- taksitli 1590 ytl'ye geliyo..
www.çilek.com dan bakabilirsiniz sevimli erkek bebek odası...

chiccodan bende zıbınlar hastahane çıkışı çoraplar falan aldım...bende arabaya baktım ama pahalı geldi..şöyle 7,8 ayımıza girelim belki daha uygun olur fiyatlar hem dha yeni modelleri çıkar o zaman alırız:)
zaten bizim odamzıda yatacak ve beşik yeterli diye düşünüyorum.1 yaşından sonra çocuk odası alırız inşallah..

kızlar ben aldıklarımı sayayım size belki ön fikir olur
park yatak
bambu
bebek arabası
anakucağı+ota koltuğu
biberon
sterilizatörlü biberon ısıtıcısı
buhar makinesi
banyo havlusu bornoz
mevlüt takımı
badiler tulumlar yelekler süveterler elbiseler patikler şapkalar çoraplar
hastane çıkışı
tırnak makas seti
tarak fırça
alt açma minderi
molfix bebek bezi
oyuncaklar
battaniye
omuzdan askılı portbebe
yanguru
bebek çantası
kusmuk mendilleri
yıldızlı rüyalar
dönence

şu anda aklıma gelenler bunlar kızlar .:teytey::teytey:

mrh ağustos annesi olacam inş....
ben tek tük beğendiklerimi alıyorum aldıklarımın organik olmasına dikkat ediyorum özellikle hastane çıkışı vücuduna ilk teması olacak bu yüzden önem veriyorum iki ailenin de ilk torunu olacak bu yüzden çok şanslı...

chicco da harika şeyler var iç kıyafetlerini ben ordan alıyorum almaya devam ediyorum
pendik te dastini var ordada harika şeyler varmış fakat hiç gitmedim

selam bende 1 agustosta dogum yapicam esim okadar heyecanliki neredeyse herseyimiz hazir zaten bebek odasi kuruldu icine giysiler bile kondu esime kalsa yani ben onu durdurmasam 1 yasina kadar oynayacagi oyuncaklari ve giysileri bile alicak

bende almadım daha erken diye düşünüyorum

bende daha almadım ama beğendiğim birçok şey var.be evden çıkamıyorum.yatarak geçiyor hamileliğim.sadece yıllardır biriktirdiğim oyuncaklar var birde yattığım yerden örgüler örüyorum.o kadar. bir aksilik olursa diye çok korkuyorum. o nedenle en azından 1 ay daha bekliycem 6ayı bir dolduralım da hayırlısıyla.internetten bakıyorum hep.allah kısmet ederse sizin aldıklarınızı duble alıcam benim bir kızım ve bir oğlum olacak. b :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Kızlar ben de dün Kanz'dı ne biliim chicco ya falan baktım ama benim kıyafetlerimden daha pahalı yahu el kadar ciciler bide erkek bebek için doğru düzgün bişeler yoktu hep mavi hep mavi istemiyorum ben öyle oğluşum mavide giysin sarı da yeşil de. Diyeceğim odur ki her mağaza bir minik salopeti 55 YTL'ye veya bir takım hastane çıkışını 70e mi satar.Öyleyse yandık valla

kızlar topic e ne oldu ağustos annelerinde konu kapatılmıştır diyo dün akşamdan beri bişi yokk:18::KK25:

bizde hafta sonu ebebek mağazasına baktık..orada indirimler oluyor...netten de takip edilebiliyor..ama hastane çıkışları falan gerçekten çok pahalı..ve o kadar çok ihtiyacı alınacağı var ki.. :)

bizde hafta sonu ebebek mağazasına baktık..orada indirimler oluyor...netten de takip edilebiliyor..ama hastane çıkışları falan gerçekten çok pahalı..ve o kadar çok ihtiyacı alınacağı var ki.. :)

evet ya öyle ben atlet falan mothercare'den alayım diyorum kalitesi çok iyi yıka yıka kullan hiç sıkıntı olmaz dedi yeni doğum yapan arkadaşım.. ama pahalı baya bakalım araştırıyorum .. butükbebeden bişeyler aldım bende ama gelmedi daha gelse bir merak ediyorum

Merhaba,
Ben bodyleri mothercare marka aldım. Mağazası'nda çok pahalı demstcok da satılıyor 3'lü 5'li ve 7'li olarak yakınlarınızda varsa ordan alabilirsiniz. Mağaza fiyatının yarısına aldım. İstanbul'da optimum ve Kozyatağında var 😉

evet ya öyle ben atlet falan mothercare'den alayım diyorum kalitesi çok iyi yıka yıka kullan hiç sıkıntı olmaz dedi yeni doğum yapan arkadaşım.. ama pahalı baya bakalım araştırıyorum .. butükbebeden bişeyler aldım bende ama gelmedi daha gelse bir merak ediyorum

Mothercare in sezon mağazaları ciddi bir pahalılıkta oluyor. İstanbul da oturuyorsanız eğer demstock denilen mağazanın içindeki mothercare bölümünden ben 5 li atletlerini 20 liraya aldım. Sezonda 60 liralar. Çeşit seçeneği çok var. Çeşit seçeneğinin en çok olduğu mağazası Kozyatağında BYOtel in yanında hemen Metro istasyonundan bakılınca byotel gözüküyor çok yakın. Ama yok bulamam derseniz Optimum un içinde de var ancak çeşit fazla yok. Puset ve araba koltuğu alacak annelere de tavsiyem E-bebek in Libadiye de ki şubesinde 2. el mağazası bulunmakta çok temiz 2. el pusetler, bebek arabaları ve araba koltukları var. Yarı fiyatlarından da düşüğüne alabiliyorsunuz. Sonuçta insanlar pusetleri en fazla 6 ay kullanıyor.

Herkese güzel alışverişler :)

merhaba bende bi ağustos annesi olucam inş ben daha bebeğime alış verişe başlamadım çünkü allah korusun bebeğimi kaybetme korkum var oyüzden 6 ayımda başlıcam alış verişe ama nerden alacagıma karar veremiyorum. odasını modoko dan düşünüyorum kıyafet olarak ta geçen duydum eminönünde havuzlu handa bebe tekstili çeşit olarak çokmuş ve fiyatlarıda uygunmuş bide pendikte albimini mağzasının seri sonu ürünleride çok uygunmuş.sizlerinde böyle tavsiyeleri varsa paylaşmanızı isterim.

aynı korku bende de var çok da dikkat ediyorum ama hakkımızda hayırlısı inşallah kazasız belasız kucağımıza alırız yavrularımızı bende daha hiç bir şey almadım bir çorap bile:KK5:

Ben de kızımın tüm alışverişini 6. aydan sonra yapmıştım ama arkdaşlarım hep 2. aydan itibaren özellikle giyim konusunda beğendiği şeyler oldukça almaya başladılar. biz kardeşime (yeni doğum yaptı) giyim alışverişini mağaza mağaza dolaşmaktansa internetten yapmayı tercih ettik - bildiğimiz markalardan - size tavsiye edebileceğim web siteleri www.bbekdukkanim.com , www.joker.com.tr, http://www.e-bebek.com/

X