Ahmet apa ile yeniden başlamak için yol arkadaşı arıyorum 💕

dolar milyoneri

Rabbim,bana indireceğin her türlü hayra muhtacım…
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2023
2.149
5.070
Selam kızlar daha önce Ahmet apa seviye 3 ün yarısına kadar geldim ama bıraktım. Bilmeyenler için un yok şeker yok meyve bile yok ilk seviye 40 gün sürüyor. Beni zorlayan şey tatlı krizleri geçen hafta yapmaya başladım iki hafta yaptım ve aptalca seviye üçten başladım 🙈ama bu hafta sonu bozacağım muhtemelen. Şekersizlikten delirecem:) neyse yeniden başlamak ve disiplinli devam edebilmek için hem burda konu açmak hem de birlikte yürüyebileceğim bir yol arkadaşı bulmak istedim. İnşallah bir çılgın arkadaşım bana eşlik eder :) bu arada diyette asla aç kalmıyorsunuz şeker ve una bağımlılığınız yoksa çok kolay yaparsınız.

kimse gelmese de ufaktan hazırlık yapayım :) dün apa diyetimi bir yufka üç sarma ili çatal da tatlı ile bozmuş durumdayım üstüne de yarım elma bir tane mandalina yedim. Olan oldu yapacak bir şey yok:) şimdi benim hatam Ahmet apanın seviyelerini düzgün yapmamak oldu onu da oruç tutuyorum ona bağladım . Sahura kalkmadan tutmak daha kolay geldi o yüzden seviye 3 ten başlamış oldum. Burda büyük bir hata yaptım çünkü ilk hafta güzel giderken sonraki hafta zorlandım. Şimdi yeniden başlayacağım. Şu an ev diyete çok müsait değil ama yapabilirsem başlayacağım yapamazsam 2 ocakta başlarım. Ve ilk hafta reglime denk geleceğinden dolayı apa ile dukanı birleştirip üstüne de 1.000 ip atlama challenge başlayarak üçlü kombo yapmayı düşünüyorum. Bu saatten sonra yağlar düşünsün djdjdjdjd az önce kahvaltımı yaptım kahvaltıdan önceki kahve işini atladım yarın atlamamaya çalışırım 🙇🏻‍♀️
Kahvaltıdan yarım saat önce büyük bardak su
bir haşlanmış yumurta
Bir dilim peynir
Domates salatalık
5 tane zeytin
3-4 ceviz
Çay içmek için 1.5 saat geçmesini beklemek 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ dayan kızım yaparsın

Akşam yemeğimi saat 17.00 itibariyle bitirmiş durumdayım.
Yemekten yarım saat önce bir büyük bardak su
Kemikli et
Salçalı bulgur pilavı
Mevsim salata
Bir kaç tane turşu
Bir kase yoğurt
Çaya var 1.5 saat :)

Kahvaltıdan yarım saat önce bir bardak su
Yarım haşlanmış yumurta
Biraz peynir
Domates salatalık
3 zeytin
İki tam ceviz
Akşama pizza var inşallah abartmam :))))

Dün akşam dört dilim pizza yedim bi tane de luppo yedim Allah affetsin 🤣 neyse yeni bir gün yeni bir yıl yeniden başlıyoruz bakalım
Sabah uyanınca büyük bardak su içtim
Kahvaltı
Haşlanmış yumurta
Biraz peynir
5 tane zeytin
4 ceviz
Domates salatalık
Çay için bekle kızım

Akşam 5 te yemeğimi yedim
Kavurma
Domatesli bulgur pilavı
Salata
yoğurt
Kornişon turşu
2 saat geçti şu an limonlu Yeşilçay içiyorum 2-3 kupa içerim gitsin ödemler dünkü pizzalar :)
Yarın ip atlama challenge (günlük 1.000 ip atlama)başlamayı düşünüyorum ölçülerimi alayım sabah kilomu da yazayım. Tartı günleri pazartesi belirledim kendime ama bu haftalık Salı olsun bir hafta sonraki değişimi merak ediyorum

Selam kızlar daha önce Ahmet apa seviye 3 ün yarısına kadar geldim ama bıraktım. Bilmeyenler için un yok şeker yok meyve bile yok ilk seviye 40 gün sürüyor. Beni zorlayan şey tatlı krizleri geçen hafta yapmaya başladım iki hafta yaptım ve aptalca seviye üçten başladım 🙈ama bu hafta sonu bozacağım muhtemelen. Şekersizlikten delirecem:) neyse yeniden başlamak ve disiplinli devam edebilmek için hem burda konu açmak hem de birlikte yürüyebileceğim bir yol arkadaşı bulmak istedim. İnşallah bir çılgın arkadaşım bana eşlik eder :) bu arada diyette asla aç kalmıyorsunuz şeker ve una bağımlılığınız yoksa çok kolay yaparsınız.
Kolay gelsin canım ben de dün açtım sayfamı. Yapacagin diyet biraz zorlu sanırım ama başlayınca devami gelir Sana kolaylıklar diliyorum. Yeni yılda hedeflerimize ulaşalım inşallah

Kolay gelsin canım ben de dün açtım sayfamı. Yapacagin diyet biraz zorlu sanırım ama başlayınca devami gelir Sana kolaylıklar diliyorum. Yeni yılda hedeflerimize ulaşalım inşallah
Ah teşekkür ederim sananda kolaylıklar diliyorum inşallah bir an önce git ve sağlıklı bedenlerimize kavuşuruz 😍
Eve apa biraz zor ama aç kalmadan zayıflamak çok güzel:)

sabah tartıldım 65.2
Ölçülerimi aldım ama ip atlama challenge işini ertelemeye karar verdim bugün yarın regl olacağım ara vermeden bir haftaya tamamlamak istiyorum bu challenge işini.

7 de uyandım bir büyüm bardak su
9.30 şekersiz Türk kahvesi
10.30 şekersiz Türk kahvesi
12.00 kahvaltı
2 haşlanmış yumurta
Domates salatalık
Biraz peynir
İki ceviz 10 civarı çiğ fındık

14.30 Türk kahvesi

17.00 akşam yemeği
Kavurma
Bulgur pilavu
Salata
Turşu
Yoğurt

Üç dört kupa Yeşilçay içecem şimdi de

Yarın dukan atak yapmayı düşünüyorum apayla birleştirerek bakalım yarın bi olsun da ruh halime göre 🤣

Sabah tartıldım 65.6 ile dukan atak ilk güne başladım.
Uyanınca iki büyük bardak su
10.30 gibi Türk kahvesi
Saat 13.00 te kahvaltımı yapmış oldum
3 tane haşlanmış yumurta keşke yanına yoğurt koysamısım zorlandım yerken 🙇🏻‍♀️
Akşam da tavuk yerim 🥹

Akşam yemeği
1 tavuğun üçte biri 🤣 (kalan kısımları da yarın ve öbür gün tüketeceğim inşallah🙈 tavuk candır ya sabah olsa sabah bile yerim 🤪 )
Yanına da iki kaşık yoğurt
18.00 fe bitirdim yemek işini
Birazdan Yeşilçay demleyeceğim suyu iki litreyi zaten geçmişimdir bugün de böyle olsun
Apa ile dukanı birleştirmek; ölüm gibi bişey oldu ama kimse ölmedi🤣 insan kahvaltıda yumurtanın yanında süt falan istiyo hiç yoktan su bari içebilsem yok yasaahhh neyse kaldı iki gün🤦🏻‍♀️ direne direne eriyeceğim 😅

uyanınca iki büyük bardak su içtim.
Öğlene kadar çay kahve
Öğlen
üç haşlanmış yumurta
Bir kase yoğurt yedim
Bütün gün başka bişey çekmedi canım inşallah sabah çok aç uyanmam 😏
Akşam limonlu Yeşilçay içtim üç kupa
Bi tane de limon yedim ne alakaysa djdjdj şifa olsun diyelim😇

Yarın dukan atakta 3. Günüm yarın da yapıp daha sonra apaya döneceğim ikisini bir yürütüyorum aslında şu an ama yarından sonra dukan devam ettirmeyi düşünmüyorum bakalım gidişata göre

Cuma günü son atak günümü yaptım kahvaltı canım istemedi akşam beş gibi 1/3 tavukla bir kase yoğurt yedim
Cumartesi dukanı bırakıp apaya döndüm tamamen
öğlen kahvaltım
Sucuklu kaşarlı omlet
Domates salatalık
Zeytin 7 tane
Ceviz ve çiğ fındık bir avuç toplam
Biraz peynir
Nasıl doyduysam akşam bişey yiyesim gelmedi acıkmadım çünkü
Sıvı alım saatleri zaten üç haftadır devam
Bu arada cuma günü regl oldum 10 gün sürüyor 😏
Bitince ip atlama yapmayı planlıyorum 🤔 regl iken tartılmak yanlış ama yasaklar da hep çekici oluyor 😅
Yılmak yok direne direne eriyeceğim bayramda maksimum 54 kilo olacağım inşallah

Devam ediyorum ama şu regl bitse de ak koyun Kara koyun ortaya çıksa sanki hiç vermiyormuşum gibi. Bazen baya inceldim diyorum bazen göbeğim eskisi gibi büyük geliyor gözüme. Tyvalet sorunu da var zaten genelde üç günü bulur günlük yapabilenlere hayranım🤣 neyse muhabbeti b.ka saldırmaya gerek yok fjfkf şimdi form çayı yaptım mecburen
Menüm de öğlen klasik Karatay kahvaltısı
Akşam
Etli kuru fasülye
Bulgur pilavı
Yoğurt
Salata
Sıvı alım saatlerine dikkat etmeye devam
Keşke biraz Leslie falan yapabilsem
Kendime yoldaş bulmam lazım o zaman belki yaparım çok tembellik ediyorum 😢

Devam ediyorum ama şu regl bitse de ak koyun Kara koyun ortaya çıksa sanki hiç vermiyormuşum gibi. Bazen baya inceldim diyorum bazen göbeğim eskisi gibi büyük geliyor gözüme. Tyvalet sorunu da var zaten genelde üç günü bulur günlük yapabilenlere hayranım🤣 neyse muhabbeti b.ka saldırmaya gerek yok fjfkf şimdi form çayı yaptım mecburen
Menüm de öğlen klasik Karatay kahvaltısı
Akşam
Etli kuru fasülye
Bulgur pilavı
Yoğurt
Salata
Sıvı alım saatlerine dikkat etmeye devam
Keşke biraz Leslie falan yapabilsem
Kendime yoldaş bulmam lazım o zaman belki yaparım çok tembellik ediyorum 😢
Günde 1 ml ile ben size eşlik edebilirim

X