aile ve tüketici bilimleri

dimi cnm ? bilmediğin bir sürü şey çıkıyor karşına :/ :KK53:

hem o hemde motor gıbı anlatyıo bazı hocalar (gecen donem hocamız yoktu baska bı hoca gırmısıtı de ) helekı sankı benı sakır sakır konusuyomusum gıbı davranıyo hıc tınlamıyo kıtaptanbaksananlamıyosun yuzune baksan bısey dıcem dıye tırsıyosun trajı komık :KK52::KK52::KK52:
bı tane cocuk bılıyodu ınglızceyı koskoca sınıfta onunla ısledı dersını gerızekalı
herkes anadan dogma ıng bılıyo sankı :KK52::KK52::KK52:

bı de hoca yokıng yapıcam sınavı (malıye ) dıyınce anaaaaaamm dedım eteklerrım tutustu basaldım ıngılızceye :KK52::KK52:

senın calısmalar nasıl cnm bu arada :KK34:

hem o hemde motor gıbı anlatyıo bazı hocalar (gecen donem hocamız yoktu baska bı hoca gırmısıtı de ) helekı sankı benı sakır sakır konusuyomusum gıbı davranıyo hıc tınlamıyo kıtaptanbaksananlamıyosun yuzune baksan bısey dıcem dıye tırsıyosun trajı komık :KK52::KK52::KK52:
bı tane cocuk bılıyodu ınglızceyı koskoca sınıfta onunla ısledı dersını gerızekalı
herkes anadan dogma ıng bılıyo sankı :KK52::KK52::KK52:

bı de hoca yokıng yapıcam sınavı (malıye ) dıyınce anaaaaaamm dedım eteklerrım tutustu basaldım ıngılızceye :KK52::KK52:

senın calısmalar nasıl cnm bu arada :KK34:
:KK60:
:KK60: bizim de geçen yıl kşi ingilizceci öyleydi canım :KK60: adam öyle bi konuşuyor ki sanki ingilizceyi sökmüşüz yani :KK60:
çalışmalar iyi canım çok şükür :) ama artık sıcaklardan mı nedir bilmiyorum iyice uyuzlaştım yaa içimden gelmeyerek çalışıyorum:KK50:

dogru vala bendeyaz okuluna gıdıcem bu sene kaldıgım dersler ıcın nasıl calıscam bende bılmıyorum ama zorundalık ıste cnm :KK50:
bu arada bugun ygs acıklanmıs hadı gozun aydın :KK34::KK34::KK34:
nasıl dı ?? :KK34:

bu soruya sınır olurdum ben sınav sonrası herkes bırıbıryle kıyaslardı falan belkı bılıyorum sneını ıcınde ıgrenc bı soru ama bı kere de ben sorum dedım :KK52::KK52::KK52:

dogru vala bendeyaz okuluna gıdıcem bu sene kaldıgım dersler ıcın nasıl calıscam bende bılmıyorum ama zorundalık ıste cnm :KK50:
bu arada bugun ygs acıklanmıs hadı gozun aydın :KK34::KK34::KK34:
nasıl dı ?? :KK34:

bu soruya sınır olurdum ben sınav sonrası herkes bırıbıryle kıyaslardı falan belkı bılıyorum sneını ıcınde ıgrenc bı soru ama bı kere de ben sorum dedım :KK52::KK52::KK52:

saol canım :) iyi gibiydi işte :) dur özelden atar söylerim puanımı :):KK34:

X