Aileyle geçimsizlik

wiskos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
8
1
22
Ailemle hiç anlaşamıyoruz yani bazen az bı süreliğine iyi anlaşsak bile yine başa dönüyoruz psikolojik olarak iyi değiller hâliyle ben de tabii.
Ben ayrı eve çıkmak istiyorum buna da karışıyorlar ama artık dayanılacak gibi değil ne yapacağımı bilmiyorum

Ailemle hiç anlaşamıyoruz yani bazen az bı süreliğine iyi anlaşsak bile yine başa dönüyoruz psikolojik olarak iyi değiller hâliyle ben de tabii.
Ben ayrı eve çıkmak istiyorum buna da karışıyorlar ama artık dayanılacak gibi değil ne yapacağımı bilmiyorum
Konuyu gebelik başlığına açmışsın 😅

bizim evde de herkes deliydi ama bir harmoni tutturmustuk 😂her gün birinin psikoloğa götürülmesine karar veriyorduk 😂 evlenip ayrıldıktan sonra özler oldum o kaosu 😂
kendi sağlığınız için ayrı eve çıkabilme imkanınız varsa çıkın. dinlemeyin onları. ama tabii ki bunu gercekten gecerli sebeplerinz oldugunu düsünerek söylüyorum.

Maddi imkanın var mı ayrı eve çıkmak için ? Çalışıyor musun ?

Ayrı eve çıkmak istiyorum izin vermiyorlar ayrılmak istiyorum izin vermiyor gezmeye gitmek istiyorum izin vermiyor.......ne çok yazılır oldu.Siz bir bireysiniz aklınız başınızda ise maddi manevi kendinize bakabilecek yaşta ve güçte iseniz kimseden izin almak durumunda değilsiniz kalben gönüllerini yapmaya usulen durumu açıklamaya gerek varsa yapınız.Bir vesile ile dünyaya geldik Allah bile mutlak iradenize karışmaz anne babanin uzantısı değilsiniz ayrı bir kaderi olan ve nasipse onlar bu dünyadan gittiğinde bile bunu kabullenip yaşayacak olan sizsiniz hepimiz gibi ....hayat seçimlerden ibaret.Bu seçimlerin sonucunu sizden başkası yaşamayacak

bizim evde de herkes deliydi ama bir harmoni tutturmustuk 😂her gün birinin psikoloğa götürülmesine karar veriyorduk 😂 evlenip ayrıldıktan sonra özler oldum o kaosu 😂
kendi sağlığınız için ayrı eve çıkabilme imkanınız varsa çıkın. dinlemeyin onları. ama tabii ki bunu gercekten gecerli sebeplerinz oldugunu düsünerek söylüyorum.

Onları inlemekten ziyade aslında imkanım yok desem daha doğru olur öyle bı isteğim ve gerekçem var ama imkan yok maalesef ki...

Yok maalesef ki şuan imkanım, ama bı arkadaşımdan haber bekliyorum iş için başka şehire yerleşip çalışmaya başlamayı düşünüyorum aynı zamanda buralardan da uzaklaşmak için..

Yok maalesef ki şuan imkanım ama bı arkadaşımdan haber bekliyorum iş için başka şehire yerleşip çalışmaya başlamayı düşünüyorum aynı zamanda buralardan da uzaklaşmak için..
Evet sabır artık duymaya tahammülümün kalmadığı tek kelime...pflddosdldmsmdp

X