Airfryer Manuel 2023 Tavsiyeleri - Karaca air pro Cook, Karaca Foodrition, Kumtel Fastfryer

Tazeportakal

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2023
293
262
Alacağım cihazın Manuel ayarlı olması gerekiyor. Dijital veya dokunmatik bir model aramıyorum bu nedenle xiaomi ve philips markalarını eledim. Parçalar kolay temizlenmeli, bulaşık makinesinde yıkanabilmeli. İstediğim Manuel ayarına sahip olan cihazları yazdım. Hangisi iyidir Tavsiyesi olan var mı?
  • Karaca air pro Cook
  • Karaca foodrition
  • Kumtel fastfryer

Son düzenleyen: Moderatör:
Karacadan bırakın küçük ev aleti almayı bir bardak dahi olmam çok sorunlu bir firma bilginiz olsun biz 2 kere mahkemelik olduk ikisinde de ben kazandım . Evinde phılps var benim çok memnunum

Markasindan dolayi biraz cekniuorum duymadim bilindik bi marka degil sanirim hic sulu yemek pisirdinizmi
Karaca duyulmuş bir marka ama ev aletleri konusunda sorun yaşayanı da çok. Ondan güven az biraz.

Yok hayır sulu yemek denemedim hiç, ben ana haznesinde pişer diye düşünüyorum. Patates harici çok bir şey yapmamaya başladım, almasam da olurmuş diye düşündüğüm bir dönemdeyim :) ama airfryer özelliklerini yerine getiriyor yani patates güzel, arada karnabahar falan kızartıyorum o güzel, kahvaltıda ben aynı şeylerden çok sıkılıyorum güvece 1-2 malzeme atıp koyuyorum içine çay olasıya hazır. Ama bana çok çok küçük geliyor o ayrı.

Karaca duyulmuş bir marka ama ev aletleri konusunda sorun yaşayanı da çok. Ondan güven az biraz.

Yok hayır sulu yemek denemedim hiç, ben ana haznesinde pişer diye düşünüyorum. Patates harici çok bir şey yapmamaya başladım, almasam da olurmuş diye düşündüğüm bir dönemdeyim :) ama airfryer özelliklerini yerine getiriyor yani patates güzel, arada karnabahar falan kızartıyorum o güzel, kahvaltıda ben aynı şeylerden çok sıkılıyorum güvece 1-2 malzeme atıp koyuyorum içine çay olasıya hazır. Ama bana çok çok küçük geliyor o ayrı.
Kac lt acaaba hazneniz

Philips, xiaomi ve tefal arasında kaldım. Tefal airfryer ın haznesi döküm olduğu için acaba tefal mi alsam diyorum kullananlar bilgi verebilirse çok sevinirim

Merhabalar ;
Aranıza yeni katıldım. Öncelikle İzmir'den herkese selam ve Sevgiler.
Sorumla ilgili yeni konu başlığı açmaya hazırlanırken arama sonucu bu başlığa rastladım. ve sorumu buradan sormak istedim.
Günümüzün popüler ve vazgeçilmez ev aletlerinden olan Airfryer Fritöz furyasına artık bende katılmaya karar verdim.
Yaptığım Google aramalarında bir sürü marka , model ile karşılaştım. Genel olarak incelemeye çalıştım yapılan yorumları okudum. Ve şu kanıya vardım.
Eğer ailede kişi sayısı 4 ve daha fazla ise mutlaka büyük ve geniş hacimli bir marka seçilmeli.
Kullanımı kolay , servis ağı iyi olmalı.
Bulaşık makinasında bazı aksesurları yıkanabilmeli. Vs ......

İlk önce Fiyat performansı olarak dikkat çeken Kumtele baktım. Ancak İç haznesinin 5.5 Lt olması ve düşündürdü ve küçük geldi. Bunu eledim.

Çok satılan ve tercih edilen Philips , Xiaomi , Tefal , Goldmaster , Luxell markalarını inceledim.
Yaptıkları işlev genel olarak aynı. Farklar : Renk , Hacim , Ebat , Watt , Tek sepet , çift sepet , proğram sayısı , vs ...

Şİlk başta dediğim gibi hazne litersi büyük olsun tek seferde işimi bitireyim mantığıyla aşağıdaki modelde karar kıldım gibi.

GoldMaster Grandchef 9.2 Litre Inox Geniş Hazneli 3xl​

Sizler bu konuda neler önerebilirsiniz. Goldmaster kullanan varmıdır aramız da ? Artıları eksileri nelerdir ?
Veya başka büyük önerebileceğiniz modeller olabilir mi ?

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Eklentiler

• cxcxcxcxcxcxccxxc.PNG
    cxcxcxcxcxcxccxxc.PNG
    148,2 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
X