"aisha club" bilen duyan alışveriş yapan ??

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.165
2.294
instagramda uzun zamandır takip ediyorum artık alışveriş yapmaya niyetlendim ama hakkında hiçbir yorum bulamıyorum internette. sadece şikayetvarda yazılanlar var ama orada her mağaza hakkında şikayet olduğu için çok önemsemiyorum.
burayı bilen duyan alışveriş yapan var mı? yüksek tutarda alışveriş yapıcam ve satıcıyı tanımıyorum ürünler gelmezse oturup ağlarım.
takip ettiğim bir influencer bu mağazayı takip ediyor ama bilemedim

Ürünler gelmezse oturup ağlarımın ötesinde yeni bir satış stratejisi var hemen anlatayım. Ürünün kargosunu ödeyin eğer ürünü beğenirde iade etmezseniz ücreti sonra kesiyoruz diyorlar. Ben de nasıl kesecekler ücreti sonra tekrar ödeme yapmamı isterler herhalde diye düşündüm ve telefonumdan 9 dolarlık ödeme yaptım. Peşi sıra email geldi hesabınıza 50$ bloke koyulmuş olabilir, endişe etmeyin birkaç gün içerisinde kalkacak diye. Nitekim krem geldi, kullandım, begendim, iade etmedim. Dün eşimle arabada gidiyoruz x diye bir yer 50$ çekti diye mesaj geldi. Eşim kontrol etti ben sipariş verdikten 1 ay sonra ürünün ücretini çektiler. Yasadışı hiç nir şey yok. Sadece beni çok huzursuz eden; ben ödeme yaparken sadece 9$ için onay verdim. 50$ ekranda yoktu. Şimdi bilmediğim siteden asla alışveriş yapmama kararı aldım çünkü geri planda böyle daha farklı meblalara onayvermekten korkuyorum.

Ürünler gelmezse oturup ağlarımın ötesinde yeni bir satış stratejisi var hemen anlatayım. Ürünün kargosunu ödeyin eğer ürünü beğenirde iade etmezseniz ücreti sonra kesiyoruz diyorlar. Ben de nasıl kesecekler ücreti sonra tekrar ödeme yapmamı isterler herhalde diye düşündüm ve telefonumdan 9 dolarlık ödeme yaptım. Peşi sıra email geldi hesabınıza 50$ bloke koyulmuş olabilir, endişe etmeyin birkaç gün içerisinde kalkacak diye. Nitekim krem geldi, kullandım, begendim, iade etmedim. Dün eşimle arabada gidiyoruz x diye bir yer 50$ çekti diye mesaj geldi. Eşim kontrol etti ben sipariş verdikten 1 ay sonra ürünün ücretini çektiler. Yasadışı hiç nir şey yok. Sadece beni çok huzursuz eden; ben ödeme yaparken sadece 9$ için onay verdim. 50$ ekranda yoktu. Şimdi bilmediğim siteden asla alışveriş yapmama kararı aldım çünkü geri planda böyle daha farklı meblalara onayvermekten korkuyorum.
bu yüzden sanal kart kullanmak çok önemli. özellikle bilmediğim siteler için sıfır baştan bi sanal kart oluşturuyorum. alışveriş yaptıktan sonra o kartı kökten siliyorum. yaşadığınız olay çok garip cidden.

bu arada sonrasında ben bu konu bahsi mağazadan yüklü miktarda bir alışveriş yaptım çeyiz için.
neye güvenerek aldın diye soracak olursanız;
trendyolda satışları var ve uzun süredir orada satış yapıyorlarmış. sahte satıcıyı trendyol illaki fark eder bünyesinde barındırmaz diye güvendim/güvenmek istedim. :KK53:

X