Akçaağaç Şuruplu Detoks Limonata Diyeti( dikkatimi cekti deneyecegim :)

Bu gün itibari ile kilom93,boy1.59, 15 gun sonra nekadar verdigimi görucez benimle baslamak isteyenler varsa veyaa yapanlar mesajlarinizi bekliyorum.

yarın ben de başlıycam umarım yapabilirim :KK16: vermem gereken 13 kilo var ve hızlı bi başlangıç yapayım diyorum hepsini bu diyetle vermesem de:KK50:

kızlar akçaağaç şurubunu nerden aldınız ben 10 tane aktara gttim resmen migrosa falanda ama yok yaa pff :KK43:

Herkese selam,
2011 senesinde bu konuda topik açmıştım ben de. Kesinlikle inanılmaz bir detox ve akçaağaç şurubunun içindeki vitamin mineraller süper! Bilmeyen varsa diye söyleyeyim şurubun Grade B olması gerekiyor çünkü proses şekilleri farklı ve içlerinde en iyisi oymuş. Cayenne biberi(eğer kullanabiliyorsanız) çok etkili ama ben hiç kullanmadım. Sabahları tavsiye ettikleri tuzlu su içmeyi becerebiliyorsanız inanılmaz etki ediyor. Detox süresince açlık hissetmedim hiç ve baş dönmesi falan da olmadı bir süre ağız kokusu yaptı ve sonrasında o da geçti. Diet disiplinine girdikten bir süre sonra ben yine yapmayı düşünüyorum. Amazonuk dan alabilirsiniz sanırım Grade B yi. Bir de mısır çarşısında bir baharat/parfüm esans ve yağları satan bi yer var orda da vardı. Sanırım büyük markettekilerin hepsi Grade A.

Herkese selam,
2011 senesinde bu konuda topik açmıştım ben de. Kes inlikle inanılmaz bir detox ve akçaağaç şurubunun içindeki vitamin mineraller süper! Bilmeyen varsa diye söyleyeyim şurubun Grade B olması gerekiyor çünkü proses şekilleri farklı ve içlerinde en iyisi oymuş. Cayenne biberi(eğer kullanabiliyorsanız) çok etkili ama ben hiç kullanmadım. Sabahları tavsiye ettikleri tuzlu su içmeyi becerebiliyorsanız inanılmaz etki ediyor. Detox süresince açlık hissetmedim hiç ve baş dönmesi falan da olmadı bir süre ağız kokusu yaptı ve sonrasında o da geçti. Diet disiplinine girdikten bir süre sonra ben yine yapmayı düşünüyorum. Amazonuk dan alabilirsiniz sanırım Grade B yi. Bir de mısır çarşısında bir baharat/parfüm esans ve yağları satan bi yer var orda da vardı. Sanırım büyük markettekilerin hepsi Grade A.

Herkese selam,
2011 senesinde bu konuda topik açmıştım ben de. Kesinlikle inanılmaz bir detox ve akçaağaç şurubunun içindeki vitamin mineraller süper! Bilmeyen varsa diye söyleyeyim şurubun Grade B olması gerekiyor çünkü proses şekilleri farklı ve içlerinde en iyisi oymuş. Cayenne biberi(eğer kullanabiliyorsanız) çok etkili ama ben hiç kullanmadım. Sabahları tavsiye ettikleri tuzlu su içmeyi becerebiliyorsanız inanılmaz etki ediyor. Detox süresince açlık hissetmedim hiç ve baş dönmesi falan da olmadı bir süre ağız kokusu yaptı ve sonrasında o da geçti. Diet disiplinine girdikten bir süre sonra ben yine yapmayı düşünüyorum. Amazonuk dan alabilirsiniz sanırım Grade B yi. Bir de mısır çarşısında bir baharat/parfüm esans ve yağları satan bi yer var orda da vardı. Sanırım büyük markettekilerin hepsi Grade A.
Kac gunde kac kilo verdin acabs

X