Akıntı ve kasık ağrısı olunca mı çatlama olur yoksa daha sonrasında mı?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.243
539
31
Arkadaşlar bu ay ilk kez ovulasyon kullanmamaya karar vermiştim . Elimde de son bir ovulasyon kalmıştı . Regl in 13. Günü tüm gün kasık ağrısı çektim ve uzayan akıntıları görünce tamamdır bugün yumurtlama günüm dedim . ( son 3 ay yumurtlama takibi yaptığımda 15.,16. Ve 17. Günlerde yumurtlamam olmuştu ) bu ay 13. Gün kasık ağrısı ve uzayan akıntılar görünce yumurtladığımı garanti olsrak düşündüm son olan ovu testimi o gün kullandım . Ce çift çizgi koyu çıkmadı 🥲 bu nasıl oluyor anlamadım sonraki günler kasık ağrısı ve akıntı durdu . Elimde ovuşayon olmadığı için takibi yapamadım fakat ben 13. 15. Ve 16. Günleri değerlendirdim . Sonrada ilişki olması . Umarım doğru değerlendirmişimdür . Reglimin 19. Günü doktora gittiğimde ise yumurtalık kontrolü yaptı ve her şey füzel yumurtalıkların sağlıklı dedi hatta soldan bu ay yumurtan çatlamış dedi . ( tabi doktora yeni mi öncesi mi diye sormadım )
Şimdi sorum şu , şu meşhur yumurtlama ağrısı uzayan akıntı yumurtlamadan önceki gün vs mü gelir ? Yumurtlama günü mü çatlama günü mü? Sizlerin nasıl oljyor

canım genelde yumurtlama akıntısı olduğunda 2-3 gün sonra yumurtlama olur. ağrılar da zaten yumurta büyüdüğünde olur. ben yumurtlama ağrısı çekmedim hiç. ilk defa gecen ay cektim o da ilaçla yumurtlama sağlandığı için. ağrılarım olduğu günün ertesi günü doltora gittiğimde biri 18, diğeri 16mmdi yumurtalarımın.

canım genelde yumurtlama akıntısı olduğunda 2-3 gün sonra yumurtlama olur. ağrılar da zaten yumurta büyüdüğünde olur. ben yumurtlama ağrısı çekmedim hiç. ilk defa gecen ay cektim o da ilaçla yumurtlama sağlandığı için. ağrılarım olduğu günün ertesi günü doltora gittiğimde biri 18, diğeri 16mmdi yumurtalarımın.
Ağrılarınızdan 2 gün sonra mı çatladı peki ? Aslında benim hem akıntı hemde ağrı oluyor o dönem tamamdır yumurtladım diyorum ama o gün yumurtlamış olmuyorum belki de soneaki gün yumurtlamışımdır bilemiyorum

Ağrılarınızdan 2 gün sonra mı çatladı peki ? Aslında benim hem akıntı hemde ağrı oluyor o dönem tamamdır yumurtladım diyorum ama o gün yumurtlamış olmuyorum belki de soneaki gün yumurtlamışımdır bilemiyoru
evet ama benimki iğne ile çatlatıldı. kendi çatlaması için beklesek bi kaç gün daha çatlamazdı bence. cünkü en büyüğü 18mmdi zaten

evet ama benimki iğne ile çatlatıldı. kendi çatlaması için beklesek bi kaç gün daha çatlamazdı bence. cünkü en büyüğü 18mmdi zaten
Anladım . Benim boyutta çatlamafa vs sorun yok ovulasyon testini önceki aylar denedim kopkoyu oluyor . Doktorda iyi her şey yolunda dedi . Ama bu 5. Ayımız :KK43: neden olmjyor anlamadım

Anladım . Benim boyutta çatlamafa vs sorun yok ovulasyon testini önceki aylar denedim kopkoyu oluyor . Doktorda iyi her şey yolunda dedi . Ama bu 5. Ayımız :KK43: neden olmjyor anlamadım
5 ay daha çok yeni valla. bizim sorun olduğu halde ilk 1 yıl kendiniz deneyin dediler

Merhaba ilk resimde 23 nisandan itibaren olan ovulasyon testlerim var sondaki iki farklı ovulasyon testi de çift çizgi olan 3 gün önce silik olan bu sabahtan yumurtam çatladı mı 3 4 Mayıs ilişki oldu gebelik ihtimali olur mu

Eklentiler

• IMG20240505115806.jpg
    IMG20240505115806.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG20240505090258.jpg
    IMG20240505090258.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 21
ben 28 yasindayım. benim de fsh değerim yüksek çıktı. doktorum vakit kaybetmeden gebe kalmamı söyledi. inşallah kalırız valla 😂
Fsh degeri degisiyor canim stres yapma. Benim dr um fsh 8 cıkinca umitlendi ve tup bebek dusunmeyelim hemen dedi hamile kaldim bu ay fsh degerim 4 cikti insallah tekrar bu sefer saglikli hamilelik yasarim.ki yaşım 38 .. rahat olun kizlar🙏😊

Fsh degeri degisiyor canim stres yapma. Benim dr um fsh 8 cıkinca umitlendi ve tup bebek dusunmeyelim hemen dedi hamile kaldim bu ay fsh degerim 4 cikti insallah tekrar bu sefer saglikli hamilelik yasarim.ki yaşım 38 .. rahat olun kizlar🙏😊
sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻 sizin maşallah yine iyi çıktı. benim doktorum 8 ve altında isteriz biz fsh dedi. benimki 9.91 çıktı ama yine de sansın var dedi. bir de pcos var 🥲

9 sabit degildir canim duzelir o .. umutsuz olma.insallah kalacagiz hamile😊🙏🙏 kafayi rahat tutt 10 yaş var aramizda bak.. ben umutluyum

Ağrılarınızdan 2 gün sonra mı çatladı peki ? Aslında benim hem akıntı hemde ağrı oluyor o dönem tamamdır yumurtladım diyorum ama o gün yumurtlamış olmuyorum belki de soneaki gün yumurtlamışımdır bilemiyorum
Ağrı başlıyor ya hani bir gün sürüyor sancı kasıkta benim öyle oluyor ağrı geçtiği zaman anlayın ki çatladı yumurtanız geliştiği için oluyor o sancı çatlayınca rahatlıyoruz ben bu şekil takip ederek yaptım iki kere hamile kaldım ilki kendi isteğimle kürtaj oldu ikincisi kimyasal oldu seneler farklı yalnız yemenize içmenize dikkat edin o ay güzel sonuç alırsınız en yakın zamanda inşallah

X