Aknetrend kullananlar nasil bir süreç beni bekliyor lutfen yardımcı olun yeni başladım

Bir ay kullandım kolestrolümü yükseltince doktor bıraktırdı benimki zaten yüksek. Sivilcen yoğunsa kan değerlerine dikkat ederek kullanmanı öneririm, kesin çözüm çünkü. Yoğun sivilcesi olan arkadaşlarımın yüzü bebek poposu gibi oldu ben yıllardır hala üç dört sivilce ile uğraşıyorum yapmadığım şey kalmadı. Bol su içmeni yağlı yememeni öneririm. Anksiyete gibi sorunun varsa bunu arttırabilir o konuda da dikkatli olmalısın. 6-8 ay sonucunda her şey çok daha güzel olur umarım.

Benim 2.3. aylarda kusma oldu. Çok yoğun sivilcelerim yoktu ama inatçı sivilcelerdi o yüzden vermişti doktor. Kusma döneminde de bazılarında olduğu gibi aşşırı olmadı ama oldu yine de. Ama bugün çıkan yarın sönüyordu, sürekli yeni sivilce çıktı kısa süreli.

Kuruluk olarak aşırı bi şey yaşamadım. Dudaklarım falan kurudu tabii ki ama kanamadı hiç, kaç kutu blistex bitirdim bilmem onla alakalı olabilir. 2 kere burnum kanadı nazalnem kullandım. 1 kere gözüm çok kurudu kapatamadım, göz damlası kullanmaya başladım. Cildimi de üre içerikli nemlendiricilerle sürekli nemlendirdim. İlk 2 ay saçlarım felaket kepeklendi ama geçti o ilerleyen zamanlarda.

Ben 2 ayda 1 karaciğer temizleyen besinler tükettim. Daha sık da tüketilebilir belki ama ben çok sevmediğim için sık yapamadım. Cips falan yedim komple onu da çıkaramadım hayatımdan ama pringles alıyorsam günde 8 tane yedim mesela. 1 paket cipsi 1 haftada anca bitiriyordum. Son 2 ay hiç sivilce çıkmadı bitti gitti, ben çok sıkıntılı süreç geçirmedim

X