Vitamin yardımı pcos inofolic pembe

ncytrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2024
5
2
30
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun pcosum ve inofolic başladım yorumlarına baktım hamile kalıp kullananlar genelde günde 2 tane kullanmış ama kutuda 1 tane kullanın yazıyor kullanan varsa yardımcı olur musunuz?ilacı görsele ekledim

Eklentiler

• IMG_20240314_123402.jpg
    IMG_20240314_123402.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 15
Ben bunun mavisini kullandım combi hp olanını. Sonuc alamadık. Şimdi bir haftadır bu pembe kutu ama şase olanını kullanıyorum suda eritiyorum toz şeklinde. Gerçi rahim filmi cekilicem adet sonu bu ay da sonuc beklemiyorum inofolicten

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun pcosum ve inofolic başladım yorumlarına baktım hamile kalıp kullananlar genelde günde 2 tane kullanmış ama kutuda 1 tane kullanın yazıyor kullanan varsa yardımcı olur musunuz?ilacı görsele ekledim
Ben mavisini kullanıyorum günde 1 kere

Bu ilaç değil öncelikle. İçinde folik asit ve myo-inositol var. Evet iyi gelir ancak pkosa bağlı daha ciddi bir sorunu çözmez.

ben inofolic combi hp kullanmistim gunde 1 kere aliyordum kutu bitmeden ilk ay hamile kaldim suan 25 haftaligiz😄

X