Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Kadını Boğa Erkeği Arasındaki Uyum

boğa burcu erkeği iyidir iyi :):) benim aşkummm biatanedir aslında çok kavga ederiz ama çokta bağlıyız birbirimze ban bi aşkla bakışı vardır ayy ölürüm ona çok sabırlıdır düşüncelidir inat çok yoktur, tek sevmediğim huyu içinde biriktirir hep çok fazla anlatmaz herşeyi içinde yaşar üzülsede sevinsede bana kızsada neden kızdğını aklından ne geçtiğini anlayaamm bende hemen söylerim aklımdan geçeni bu konuda çok tartışırız aslında

Kızlar benim sevgilimde boğa burcu bir dediğimi iki etmez çok düşkün oluyorlar sevdiklerine boğazına çok düşkün kıskanç oluyorlar gözü sizden başkasını görmez bazen bunalttığı oluyor ama kimi zaman hoşuma gidiyor ne yalan söyliyeyim alışverişe falan meraklılar boş durmayı pek sevmezler özellikle bir boğa erkeğinin önüne kırmızı et koy tamam sen onun için dünyanın en iyi aşçısısın :KK70: zaten benim yemeklerimi de çok beğeniyor orası ayrı. bazen saatlerce yemek konustuğumuz oluyor neyse kızlar boğa erkekleri ömürlük oluyor bırakmayın derim :) o sizin peşinizi bırakmaz zaten :KK9:

eski sevgilim boğa burcuydu, anlaşıyorduk ama inatçıydı, en ufak bir şeyde çemkirmeye başlıyolar, oturan kızgın boğa gibi olan bakışlarına da çok uyuz olurdum :KK70:

X