Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

kızlar bende 8 yıldır akrep erkeğiyle evliyim. bence akepler çok zor erkekler, anlaşılması zor ne yapacağı belli olmayan yani benimki öyle ama değer yargılarına çok bağlılar bende şu ana kadar anlamamıştım ama gerçekten sekse düşkünlerse benimki niye öyle değil yada benmi onu bu hale getirdim bilmiyorum

benim eşimde akrep sinirlendiğinde kafamı betonlara fln gömmek istiorm o derece yani

benim canm kocacığım da bir akrep.bu konuyu kim açtysa bravooo.bi akreple evli olmak üzerine aylarca konuşulacak bi konu.bende boğayım karakterlerimiz çok farklı ama ondan başka biriyle evlenseydim mutlu olabilirmiydim acaba .sırnaşık şey
heycanlı evine bağlı,ideal eş,ideal baba,eşine
SENı SEVıYORUM diyebilen nadir erkeklerden.
yalnız sinirli,kıskanç,yemeğe uyumaya keyfine düşkün,şımartılmayı sever .......

5 yıldır evliyiz onu hergün daha çok seviyorum:asigim::asigim:....

SENı ÇOK SEVıYORUM AŞTOMMM

:nazar:a.s.:asigim::nazar:a.s.:asigim:

bende akrebim eşimde aman allah töbee :))
2 yıllık evliyiz 2bucuk yıllık nişanlılık gecirdik hee nasılmısyıss:))
valla aynı huylardanız cok duygusal cok romantik yalan yok hayatımızda adi insanları hemen anlayıp onlardan uzaklasırız değişik bişi ya sezgilerimizle hareket ediyoruz inanmıycaksınız ama insanların yüzümüze gülmesi önemli değil sezgilerimiz ne diosa o malesef:))
dediğimiz dedik valla ama saolsun o daha yapıcı iyi huylulardan galiba cok sinirlendiğimizde alttan almasını biliyo yoksa kesin katliam kopar :)) eşine cok baglı hayatında aşk var ne bilim biz cok iyi dostuz buarada birbirimizi cok iyi dinleriz desteklerimiz cok büyük ama bide anlasamadıgımız konu olursa birbirimizi hiç anlamayız o elmader ben armut heheheh:)) busekilde gider ama benim aşkım bitane cok hakı var güzel insanlar ya akrep erkekleri kedi köpek gibi kavga ederiz ama kopamayız :))) aa bu arada saygıya cok önem gösteririz saygısızlık bize göre değil ve asla affetmeyiz hersey seviyeli olucak sevgi cok önemli akrep sevmesse hayatı cekilmez olur cok sükür bu yöndende cok iyiyiz saygı ve sevgi bizim ilk sıkkımızdır yalakalıgı yalanı dolanı asla affetmeyiz gözümüz karadırda hee valla tek basımıza bi ordunun üstüne yürüye biliriz ölecegimizi bile bile ama damarımıza bassmazlarsa cok uysal cok iyi dostuz akrep kocamı seviyorum ya

bu konunun mudavımlerınden bırı de benım herhalde
cok rahat bı sevgılım var
empatı kurmayı cok beceremıyor bu yuzden de rahatsız oldugum seylerı bı turlu anlayamıyor

esim akrep ben ise yengecim 5 senelik evliyim yani akrep rkegi hakkinda yorum yapabilecek duruma geldim :) cok sakindirler damarlarina basmadikca evet sadiktir partnerine ilgi gosterir yerine gore yasamayi sever yerine gorede sonderece genistir yasamayi yasatmayi sever mesela yasadimiz yerde sosyal hayata uyum saglar ve benimde oyle olmami ister herseyi dolu dolu yasar oylede yasatmak ister eger tatile gittiysek bikinimi kendi secer banada ayrica aldirtir tatili tatil gibi yaptirir kisitlamaz sexiligi sever sexe cok duskundur ama hersey hep yerine gore eside benimgibi yengec olursa buna bayilir :) tatilde istedigim kadar acilayim o bayilir normal hayatta ise ciddiyetten hoslanir disarda evde ise gulme krizi gecirtir ya harikadir akrepler yaz yaz bitiremezsin bunlari yaaa

akrep bir sevgili sonrasında eş 8 yıllık bir macera önyargılı insanların aksine akrepler gerçekten doğru partneri buldularsa onlarla hayat çok rahattır.kısıtlamaları olmaz ev işlerinde yardımcı çok iyi hastabakıcı anlayışlıdırlar biraz romantizm eksiği vardır ama olsun kaydirigubbakcemile3 güzeli güzel olanı sever bonkördür zevk sahibidir açık görüşlüdür ama damarına basıldımı kaaaaaççççç :1shok: eleştirilcekse de alçak sesle tatlım canım vs gibi sözlerle eleştiri cümlelerini süslemeniz gerekir :jeyyar: şimdilik bu kadar daha aklıma gelirse yazarım kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar ben aslan burcuyum
ve bılmıyorum benım sevgılımmı ole sadece
bıseye sınırlenınce tepkı vermıyor susuyor bende hiç öyle susamam yanı sabırsızım bıseyler soylesın ıstıyorum bıseyler yapsın ıstıyorum
o susuyor dusuncelı bı hale gecıp sıgara ıcmeye baslıyor
ben ıyıce delırıyorum tabı
tepkılerını oyle kontrol edıyor kı çelik gibi maşallah

benim eşim de akrep. çooooooook güzel huyları var ev işlenrinde yardımcı feci sabırlı sakin oturaklı duygusall oburr :) amaaaa sinirlendi miii aniden parlıyo ve sönüo. o parlama anında ben sütdökmüş kedi oluyorum kaydirigubbakcemile3 çünkü genelde suçlu ben olurumsırnaşık şey

çok çabuk kusuyoooooooooo... cocuk gibi bu huyunu hiç sevmiorum..
önceden boylemıydı hayır.. yenı yenı huylarını kesfedıyorum...

arkadaşlar ben aslan burcuyum
ve bılmıyorum benım sevgılımmı ole sadece
bıseye sınırlenınce tepkı vermıyor susuyor bende hiç öyle susamam yanı sabırsızım bıseyler soylesın ıstıyorum bıseyler yapsın ıstıyorum
o susuyor dusuncelı bı hale gecıp sıgara ıcmeye baslıyor
ben ıyıce delırıyorum tabı
tepkılerını oyle kontrol edıyor kı çelik gibi maşallah

canım susuyıor cunku , bagırıp cagırsa hiçte senınkisi gibi olmaz senı kırıp ıncıtmekten korktugu için susuyor.. bırak susması iyidir.. yerimseniben

benımkıde flört donemınde kızınca asla konuzmazdı.. sımdı dıyorum yıne oyle olsa keske.. kızınca gozu bişey gormuyor ozaman dıyorum bi degnegim olsada kaybolsam dunyadan..

ya böyle bir taktik varya
vur kaç
sonra ben yapmadım ama aşkım de
bunlar böyle işte
sopalık bunlar sopalık!

aşk dolu merhametlı bı karakterın altında yatan hırçın erkeği,özellıkle kendısıne emir tarzı konustugunuzda cok kolay açığa cıkartabılırsınız..asla bi mezvuyu uzatamassınız uzatırsanız sonucları karsısında dılım kopsaydıda uzatmasaydım dersınız...valla bende akrebımı gecen oyle bı kızdrmışımki,,sokağın ortasında aksam vaktı nsl delıye cevırdım cocugu,sus dedıkce ben daha cok bagrdı
velhasıl kelam,,akrep erkegıyle konsumayı bıleceksın...ondan sora cok huzurlu olursunuz anck :)

aşk dolu merhametlı bı karakterın altında yatan hırçın erkeği,özellıkle kendısıne emir tarzı konustugunuzda cok kolay açığa cıkartabılırsınız..asla bi mezvuyu uzatamassınız uzatırsanız sonucları karsısında dılım kopsaydıda uzatmasaydım dersınız...valla bende akrebımı gecen oyle bı kızdrmışımki,,sokağın ortasında aksam vaktı nsl delıye cevırdım cocugu,sus dedıkce ben daha cok bagrdı
velhasıl kelam,,akrep erkegıyle konsumayı bıleceksın...ondan sora cok huzurlu olursunuz anck :)

aynen canım yaa .. bazen bı konuda bişey soyluyorum sonrada ayy keske solemeseydım dıyorum cunku soylediğime pişman ettiriyor beni..
haa bu arada evlenmeden önce bi kavgamızda mutlaka gelır alltan alır.. gonlumu yapardı.. sonrada bırbırımızı hiç bırakmayalım gibi sözler soylerdi..
şimdi sol parmağa taktıkya yuzugu..evlılık cuzdanıda var (onceden nısanlıyken dıyordum henuz senın degilim,istedigim zaman nişanı atabılırım tabii bu benı çok kızdırdıgı zamanlardaydı.. )şimdi intikam alıyor sanırım kafamçokkarıştı yada ben ''garantilendim'' oyuzden bi kavgamızda surat yapar konusmaz asla.. takı ben gidicem yanına pışpışlıcam bebişler gibi oyle konuscak... kaydirigubbakcemile kötükedihüso

ketumdur gosteris yapmadan sasali olmayi sever mesela burda dikkat ederim bogazli kazak pantolon felan secer magazalardan benim icin yani acik giysiler giymemi tercih etmez ama tatilde tanga giyim sevgilim sadece desem inanin yok demez sexilik delisi ama tatilde cosuyor yani ketumdur bunlar ben yengecim uyusuyoruz allahtan ama akreple bas etmek basli basina bir basaridir HERBABA YIGIDIN HARCI DEGIL yani

benımki kıskanclığı olmayan bır akrep burcu
sanırım sevgısı eksık yoksa ınsan sevdıgı ınsanı kıskanmaz mı:KK43:

benımki kıskanclığı olmayan bır akrep burcu
sanırım sevgısı eksık yoksa ınsan sevdıgı ınsanı kıskanmaz mı:KK43:

hayır cnm öle deme,benımki de çok kıskanmaz beni ama sevgsınden cok emınım ,hem bir sure sonra kıskanıp çaktırmamaya calsıtıgını ogrenıyosun...

pırlantacım benımde sevgilim pek kıskanç degidlir ama "biri bana bugün teklif etti "dedim sevgilimde bana "ona ne dediğinden eminim tatlım ama bide eger aşkım gelirsen yüzündeki yumrugun acısını utumassın da deseydin keşke" dedi:) yani kıskanıyor ama benı üzmek sıkmak istemediği için güvendiği için pek belli etmiyor yani canım sende anlarsın birgün kıskandıgını:)..

X