Akşama Ne Yemek Var ?

ben bu tariften sadece muhallebisini yaptım...ben yaparsam zaten hazır kekten yaparım..

Bu bildiğimiz muhallebi zaten. Ben yaparken 2 yumurta sarısıda kullanıyorum.
Yani benim yaptığım tarfifte öyle. Tiramusunun muhallebisinin biraz koyu bir renkte olması gerekiyorya.

ben burayı çok sevdim insan çalışınca hep o günkü yemeği akşamdan hazırlaması gerekiyor burası iyi oldu fikir veriyor süper valla
bugün benim menümde
nohut köfte ilk defa denedim tatdına bakınca yazarım mutlaka
yanında dana biftek kızartması
yeşil salata
2 gündür içtiğimiz yoğurt çorbam halan var allahtan eşim ve kızım seviyor
bi de akşam kızımla birlikte muhallebi yapmıştık tatlı yeter bu kadar herhalde.........kaydirigubbakcemile5

bende bugün kuru ve yanına olmassa olmazı pilav ve kızım tabiriyle pembe salata yapıcamcokacimcoook

Karnıyarık
Pilav
Salata
Şehriye Çorbası
Makarna Salatası (dünden kalma)
ızmirköfte(dünden kalma)
Baklava
Sanırım bu kadarı yeter bu günlük.(Yakında Fil gibi olucam)

Karnıyarık
Pilav
Salata
Şehriye Çorbası
Makarna Salatası (dünden kalma)
İzmirköfte(dünden kalma)
Baklava
Sanırım bu kadarı yeter bu günlük.(Yakında Fil gibi olucam)

azçık banada yollar mısın maşallah cokacimcoookcokacimcoook

barbunya yemeği
pilav
salata
öğlende kardeşim gelmişti un kurabiyesi yapmıştım. çayın yanındada o ohh tamam işte -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

dünden mercimek çorbam ve taze fasülyem duruyor.
makarna tarzı bir şey istemedi eşim öğlende biraz fazla kaçırmışım olanlar yeter yarına yaparsın dedi..
o yüzden bu akşam bunlar mevcut bizde:)

selam kızlar
dün benım menumdede yogurtlu patlıcan kabak bıber patates kızartması vardı

bugun ne yapcam bılmıyorum?henuz dusunmedım.

Efendim dün kısır yanına çay yapıverdim.. Kocam hasta ya iştahsız. Evvelsi günkü
etten bile yiyemedi...
Dün akşam ev egirer girmez ne yemek var demez mi?? Halbuki gündüzden konuştuk.
Bu adamlar çok gariipp:umursamaz:

Neyse... Bu akşam, köfte, soslu makarna ve yeşil salata var.
Tatlımızı da alışveriş için gideceğimiz viaportta yiyeceğizcokacimcoook Artık waffles mı
olur künefe mi olurr-tatlicadiarzu-

bu akşam ne yapıcam bilemiyorum vallahi..
ortalıkta böyle sinek gibi dolanıyorum bende..:nazar:

biz kayınvalidelre gidiyoruz akşama onlardayız ...çorba dedi ama bilmy.ne çorbası karnıyarık pilav salata vrmış bugün yırttım vallahi yemek derdinden .......

biz kayınvalidelre gidiyoruz akşama onlardayız ...çorba dedi ama bilmy.ne çorbası karnıyarık pilav salata vrmış bugün yırttım vallahi yemek derdinden .......

bendensin canım opuyorumnanaktandaha salı günü gitmiştik kzıım sen uğraşma diyo sanırsam bugün gene davetliyiz :kedi:

X