Aşılama Alama fiyat ne kadar biliyor musunuz?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm kıslar bizde aşılama yaptıracağız galiba ben anadolu yakasındayım şuanda araştırdığım medical park ve umut tüp bebek merkezi var medical park 400 tl ilaçları için bişey söylemediler ama doktorunu çok övüyolar umut tüp bebekte 600 tl+400 tl ilaçları tutuyomuş

arkadaşlar yaptıranlar sonuçlarınıda söylerlermi acaba tuttumu tutmadımı iyi bi yerde olması şart bence

sever medikal parkın hangi şubesi?
ben sabah istanbul cerrahi hastanesinin tüp bebek merkezini aradım...dr. arzu çağdaş için...aşılama 400 ilaçlarda 600 filan tutuyomuş...belki ilaç için sskdan rapor alabilirim...ilk gidişte muayene ücretide veriyomuşuz 120 tl..
off hepimiz için hayırlısı

Son düzenleme:
canım ben medical parkın göztepe şubesine sordum serdar beye bide karşıda bahçelievlerdemi ne varmış galiba serda bey dönüşümlü olarak bi göztepeye bide öbür tarafa gidiyomuş tam emin değilim

istanbul tüp bebek merkezi 500 tl aşılama...ilk görüşme ve muayene şu anda kampanya varmış ücretsiz....ve ilaçları ssk hastanesinde raporla almak için yardımcı oluyolarmış...sabah aayıp konuştum...boncuk1985 arkadaşımız orda yaptırmış ve hamile şu an...

kızlar ben ankarada anatoliaya sordum 850 artı ilaç masrafları artı tahliller dedi, tabi 150 tlde muayene ücreti var,ama eğer sigortalıysanız ilaçlar için rapor alırız dedi yani toplamda 1000 tlyi aşıyor.
ama bilgi hastanesinde sordum 300 ile 500 arası değişiyor ilaçları ve tahlilleride ssk karşılıyor.

kızlar alt tarafı bi aşılama yaaa..niye bukadar korkunç rakamlar..kesinlikle sömürülüyoruz..br de yüz de yüz garanti mi veriyorlar..1,5 milyarı at cebe,ondan sonrada allaha kalmış,dua edin diyecekler..benim doktorum prof..uzmanlık alanı infertilite..tüp bebek üzerine de eğitim alıyor..kendi muayenehanesinde ve özenle yapıyor bu işi..ilk aşılama 400,ikinci ve sonraki aşılamalar 300 ytl..muayene,sperm yıkama vs.. herşey dahil..bunun dışında 25 lira pregnyl ve 10 lira klomene veriyorum..hadi diyelim ilaçlar farklılık gösterir,iğneler pahalı olur..ama o fahiş fiyatları söyleyenler acaba farklı bir yöntem mi kullanıyorlar aşılamada?kesinlikle özel hastane taraftarı değilim..sadece zenginlerin paralarını hortumluyorlar..paranız çoksa verin,ama orta sınıf bir vatandaşsanız sömürülmeyin..:enbuyukkk:

mavirüya sen sakin bi şehirdesin....burada yani istanbulda üniversite hastanaleri tıklım tıklım dolu...aylarca sıra bekeleyebiliyosun...drlarda kalabalıktan dolayı yeteri ilgiyi göstermiyo..param cok değil ama bende özelde yaptırıcam...daha çok ilgi,daha çok güleryüz sonucunda kafam daha rahat dolayısıyla bende rahatım...
kızlar benimde dikkatımı ceken bişey var...amaç yumurtaları büyütmek ve çatlatmaksa klomen ve pregnly çok ucuz neden onlar tercih edilmiyoda daha pahalı ilaçlar iğneler veriliyo?

mavirüya sen sakin bi şehirdesin....burada yani istanbulda üniversite hastanaleri tıklım tıklım dolu...aylarca sıra bekeleyebiliyosun...drlarda kalabalıktan dolayı yeteri ilgiyi göstermiyo..param cok değil ama bende özelde yaptırıcam...daha çok ilgi,daha çok güleryüz sonucunda kafam daha rahat dolayısıyla bende rahatım...
kızlar benimde dikkatımı ceken bişey var...amaç yumurtaları büyütmek ve çatlatmaksa klomen ve pregnly çok ucuz neden onlar tercih edilmiyoda daha pahalı ilaçlar iğneler veriliyo?

nixciğim hangi hastanede yaptırıcan canım merak ettim eğer bi sakıncası yoksa

Ayrıca druda Çok ÖvÜyolar nasıpse bende bu ay Çatlatma ıĞnesı ıle tedavıye baŞlıyacaĞım bızde hıÇ bır sorun Çıkmıyor

kızlar bende anlatyada yaptırıyorum aşılamamı...ilk aşılamam herşey dahil 350 tl mal oldu bana ama olumsuz oldu malesef...bu ikinci denemem olucak bukezde geleck tüp bebel merkezine gidiyoruz buradada aşılama ücreti için 550 tl +ilk muayne ücreti 100+ilaçlar 800 civarı tutoyor ....nedir bu kadar tutan alayamadım...birde stres yapyın diyorlar kolaydı sanki....

Kizlar ben HŞ nin hastasıyım. Doktorum uzun periyot tedavi planı yaptı 2 aşılama 1 tüp bebek. Haziranda ilk aşılama. kroger yıkama+ovülasyon takip+transfer=600TL ilaçlar hariç. Şuan folikasit glukopaj ve prolaktin için dostinex kullanıyorum.

bende bu ay yaptırcan bır aksılık cıkmazsa
ssk ıle anlasmalı ozel has.
dr.muayenesı.21,00
asılama ve sperm yıkama.280,00 (bunu ssk karsılamıyormus)
catlama ıgnesı.83.00 sanırım emın degılım tam
toplam 380.00 falan yapıcak

X