Aldatıldım!

blue cherry

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2024
1
-4
32
Merhaba arkadaşlar anladığım kadarıyla çoğu kadın aynı durumdan muzdarip. Ben 3 yıllık evliyim eşimle aramızda ki diyalog gerçekten çok iyiydi ikimizde birbirimizin bir dediğini iki etmeyiz ne istesem yapar ne istesem alır daha bir kere hayır demişliği yok bende aynı şekilde öyleyim fakat başımdan sebebini hala tam anlamıyla çözemediğim bir olay geçti. Geçen sene doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra annemlere gittiğim sıra da eşim bir başka kadınla beni aldatmış. Konuyu biraz araştırdım yani yazdıklarını felan da okudum bu eski sevgilisiymiş çok önceden kadın ayrılıp boşandıktan sonra bunalıma giriyor benim eşimi arıyor bunlar normal sohbet ederken ben annemlere gittiğim zaman bunlar buluşuyorlar ve otele gidiyolar ondan sonra çok konuşmayıp bitiyor ilişkileri aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen kız tekrar yazıyor ve tekrar buluşmak istediğini ve hala onu beklediğini söylüyor aynı şekilde tabii eşim de onu istediğini ve geleceğini söylüyor. Çok şükür ki sonunda ben bu son konuşmalarını yakalıyorum ve her şeyi öğreniyorum öğrendiğim an bavulumu hazırladım sabahına gidecektim fakat engel oldu. Klasik erkek yalanları 'beni kandırdı hata yaptım çok haklısın ben seni seviyorum lütfen gitme söz affettiricem tekrar güvenini sağlayacağım ve bir daha asla böyle bir şey gerçekleşmeyecek' dedi. Şimdilik kaldım ama içim hiç rahat değil kendime asla yediremiyorum bunu. Beraber yaşadığımız güzel günler ve onunla yaşadıkları sürekli beynimi kemiriyor. Bununla yaşamak zor boşanmak mı yoksa bi şans daha vermek mi doğru olur bilemiyorum. Bence 'bir kere yapan kesinlikle bir daha yapar' fakat kalmam için de geçerli sebeplerim var en azından bir süreliğine daha bununla yaşamak gerekiyor. Lütfen sizde yardımcı olun tavsiyelerinizi beklerim.

Dümdüz aldatmış sizi, bununla yaşayamaz insan, bundan sonra onunla olduğunuz her dakika bu karmaşık duygular içinizi kemirecek, aldattığı gözünüzün önünden gitmeyecek, gözlerine hep şüpheyle ve öfkeyle bakacaksınız. Şans vermeyin, asla düzelmeyecek, olan size olacak. Gururunuzla o evi terk edin. Aksi kendinizi küçük düşürmek olacak maalesef.

Boşanacaginizi dusunmuyorum. Bu olayi sindiremeyecek olsaniz o evde hayatta duramazdiniz. (Cocuk var demeyin hic)
Yani belli ki kalacaksiniz boşunu kalsam mi gitsem mi diye olmayan dusuncelerle kendinizi oyalamak yerine olayi daha hizli sindirmeye ve gundeminizden uzaklastirmaya calisip hayatiniza bakin.

Merhaba arkadaşlar anladığım kadarıyla çoğu kadın aynı durumdan muzdarip. Ben 3 yıllık evliyim eşimle aramızda ki diyalog gerçekten çok iyiydi ikimizde birbirimizin bir dediğini iki etmeyiz ne istesem yapar ne istesem alır daha bir kere hayır demişliği yok bende aynı şekilde öyleyim fakat başımdan sebebini hala tam anlamıyla çözemediğim bir olay geçti. Geçen sene doğum yaptım doğumdan 3 ay sonra annemlere gittiğim sıra da eşim bir başka kadınla beni aldatmış. Konuyu biraz araştırdım yani yazdıklarını felan da okudum bu eski sevgilisiymiş çok önceden kadın ayrılıp boşandıktan sonra bunalıma giriyor benim eşimi arıyor bunlar normal sohbet ederken ben annemlere gittiğim zaman bunlar buluşuyorlar ve otele gidiyolar ondan sonra çok konuşmayıp bitiyor ilişkileri aradan 1 yıl geçmiş olmasına rağmen kız tekrar yazıyor ve tekrar buluşmak istediğini ve hala onu beklediğini söylüyor aynı şekilde tabii eşim de onu istediğini ve geleceğini söylüyor. Çok şükür ki sonunda ben bu son konuşmalarını yakalıyorum ve her şeyi öğreniyorum öğrendiğim an bavulumu hazırladım sabahına gidecektim fakat engel oldu. Klasik erkek yalanları 'beni kandırdı hata yaptım çok haklısın ben seni seviyorum lütfen gitme söz affettiricem tekrar güvenini sağlayacağım ve bir daha asla böyle bir şey gerçekleşmeyecek' dedi. Şimdilik kaldım ama içim hiç rahat değil kendime asla yediremiyorum bunu. Beraber yaşadığımız güzel günler ve onunla yaşadıkları sürekli beynimi kemiriyor. Bununla yaşamak zor boşanmak mı yoksa bi şans daha vermek mi doğru olur bilemiyorum. Bence 'bir kere yapan kesinlikle bir daha yapar' fakat kalmam için de geçerli sebeplerim var en azından bir süreliğine daha bununla yaşamak gerekiyor. Lütfen sizde yardımcı olun tavsiyelerinizi beklerim.
Yani boşanmayacaksin. O zaman unutmaya calis. Çünkü o buluşma da olacak, başka kadınlar da. 🙈🙉🙊

Her istediğini alması veya iyi davranması sizi ilk defa aldattığını göstermez.
Sen birini yakalamışsındır ama aslında o belki 10 kişiyle aldatıyordur. Seni aldatan o kadındanda bıkar.
Boşanmazsan kendini kandırarak yaşarsın.

Biz kadınlar aldatan adamda bile iyi taraflarını sayıp guzelleyip güzel anları hatırlayıp birşeylere tutunmaya çalışıyoruz ne tuhafiz başımıza da bu tür şeyler bu yüzden mi geliyor bilmiyorum
Ama ben yazişmayi bile affettikten sonra sindiremedim her zaman hatırladım acaba benle sevişirken o kadını mı düşündü görüşme fırsatı olsa görüşür muydu vs vs kendimi yedim siz bir de fiziken aldatilmissiniz hem de lohusalıkta ve eski sevgilisi ile yani duygusal aldatma da var
Bilmiyorum neyi nasıl sindirirsiniz ama hiçbirsey eskisi gibi olmayacak daha da beter olacak...

Eşiniz aldattığı için pişman değil,
Eşiniz yakalandığını için pişman.

Şu ayrımı görün. Çünkü yakalamasaydınız aynı şeyleri belki defalarca yapacaktı. Evden kovun gitsin. Davayı da açın. Acımayın. O sizi bu hallere düşürürken acıdı mı? Evde mis gibi karım var niye böyle yapıyorum dedi mi?

Siz cokdan sindirmissiniz olayı.Yani kalmak için nasıl bı sebebiniz var çocuk mu aile mi maddiyatmi? Eğer bunlar dan biri sizin bu olayı sindirmenize yeterli ve o evde kalmanızı gerektiriyorsa ki bunların hiç biri mazeret olamaz böyle bir durumda hiç düşünüp kendinizi yormayın çünkü eşiniz bunu nasıl kolayca Hallettigini görüp devam edicekdir aynı seyleri yapmaya

Boşanacaginizi dusunmuyorum. Bu olayi sindiremeyecek olsaniz o evde hayatta duramazdiniz. (Cocuk var demeyin hic)
Yani belli ki kalacaksiniz boşunu kalsam mi gitsem mi diye olmayan dusuncelerle kendinizi oyalamak yerine olayi daha hizli sindirmeye ve gundeminizden uzaklastirmaya calisip hayatiniza bakin.
Çocuk varmış. Kaç çocukla boşanıp aslanlar gibi evlatlarına bakanlar var yahu. O kadınlardan biri olsaydı zina davası açar herifin donuna kadar alır çöp poşeti gibi kapıya bırakırdı.

X