Lazer Epilasyon Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

sizce alex acıtıyor mu,ben cuma günü gitcem acıkcası korkuyorum biraz.4 seans ipl le yaptırdım ama hiç öyle aman aman bi acı hissetmemiştim.bacagıma da yaptılar iplle,eger yaparlarken o kırmızı ışığın yansıması olmasa bi de sesi hiç atış yaptıklarını bile anlamayacaktım,yine koltuk altımda hafif karıncalanma oluyodu bacagımda o da olmadı.bir tek bikini bölgesine yaklasınca baya bi acı hissettim.alex epicare marka cihaz kullananlara özellikle soruyorum,sizce nasıl çok acıtıyor mu koltukaltı falan?

sizce alex acıtıyor mu,ben cuma günü gitcem acıkcası korkuyorum biraz.4 seans ipl le yaptırdım ama hiç öyle aman aman bi acı hissetmemiştim.bacagıma da yaptılar iplle,eger yaparlarken o kırmızı ışığın yansıması olmasa bi de sesi hiç atış yaptıklarını bile anlamayacaktım,yine koltuk altımda hafif karıncalanma oluyodu bacagımda o da olmadı.bir tek bikini bölgesine yaklasınca baya bi acı hissettim.alex epicare marka cihaz kullananlara özellikle soruyorum,sizce nasıl çok acıtıyor mu koltukaltı falan?

benimle galiba aynı cihaz. benim de ipl ile etimden et kopuyordu sanki. öylesine acıyordu.alexle çok daha rahat,hem de işlem çok kısa sürüyor. bir de aynı makina ise eğer aynı anda -1 derece soğuk hava üflüyor makina. acınızı bayağı azaltıyor.

benimle galiba aynı cihaz. benim de ipl ile etimden et kopuyordu sanki. öylesine acıyordu.alexle çok daha rahat,hem de işlem çok kısa sürüyor. bir de aynı makina ise eğer aynı anda -1 derece soğuk hava üflüyor makina. acınızı bayağı azaltıyor.
yarın koltuk altım için gitcem.bakalım acı olarak durumu paylasırım burdan.benim iplle hiç acımamıstı,senin cok acımıs demek ki.inş alexle de hiç acımaz.

Selamm deryack hamile kalmana sevindim ancak kılsız günlere bir süre daha ara vermişsin anlaşılan :KK16: bildiğim bi şeyi paylaşmak isterim seninle, emzirme döneminde bebişinden biraz ayrı kalmaya dayana bilirsen, lazer sakıncalı değil...

bebeşim kasımda doğdu şuan 4 ayına girecek ne zaman devam edebilirim acaba ne kadar zaman geçmesi gerek ben zararlı diye duymuştum gittiğim yerdeki yetkililer emzirme süresi bitince gelebilirsin dediler bende üyeliğimi dondurdum

alex yaptrdım bugün ve şuan kendimi çok yanık kokuyor hissediyıorum normal midir acaba :KK9::KK9: bir de ilk seansta böyle temiz pak olmaya aldanılmalı mı şuan bebek gibi tertemiz oldu da yüzüm:KK6:

acıtmak ne kelimeee oy oy :84: ağdayı 10 kez yapıştırıp çekmek gibi bir şey....:KK53::KK53: özetle acıyo :KK6:

acıtmak ne kelimeee oy oy :84: ağdayı 10 kez yapıştırıp çekmek gibi bir şey....:KK53::KK53: özetle acıyo :KK6:

ben koltuk altıma yaptırdım,acıyacak diye çok korkuyodum ama acımadı :26: gerçi ilk seanstı ve dozunu sordugumda alex epicare ile 15-10 la başladık her seansta dozu arttırcaz dediler :KK53::KK53::KK53: o zaman her seansta nolur bilmiyorum gerçekten:18:

ben cok memnun kaldım kendı lazercımden ayrıca epılasyondan once eczaneden uyusturan bır krem alıp kullanıorum hıc acı olmuyor genıtal bolgede 2 seans yaptrdım azalma sımdıden basladı cok memnunum herkese tavsıye ederım kızlar:) :KK8:

ben koltuk altıma yaptırdım,acıyacak diye çok korkuyodum ama acımadı :26: gerçi ilk seanstı ve dozunu sordugumda alex epicare ile 15-10 la başladık her seansta dozu arttırcaz dediler :KK53::KK53::KK53: o zaman her seansta nolur bilmiyorum gerçekten:18:

evet her seansta doz artırılıyormuş ama alex hem lazerleyip hem yakarak temizlediğinden olsa gerek çok acıtıyo:KK43::KK43: yani sir ağdaya bile ık mık demeden dayanıodum yüzüm için diğer bölgeleri saymıyorum acıdan:63:

ben cok memnun kaldım kendı lazercımden ayrıca epılasyondan once eczaneden uyusturan bır krem alıp kullanıorum hıc acı olmuyor genıtal bolgede 2 seans yaptrdım azalma sımdıden basladı cok memnunum herkese tavsıye ederım kızlar:) :KK8:

etkisii ne kadar o kremlerin, bir de hemen emiliyo mu hani lazerden önce hiç bir krem bilmem ne sürülmeden gelin diolar da:26::26::KK55:

etkisii ne kadar o kremlerin, bir de hemen emiliyo mu hani lazerden önce hiç bir krem bilmem ne sürülmeden gelin diolar da:26::26::KK55:

emla diye bir krem var.neresi lazer olacaksa oraya sürülüyo ve sürülen yer strec filmle falan kapatılıyo,hava almaması lazım.1 saat bekleniyo,sonra ortalama 1-1.5 saat uyusturucu etkisi oluyo.yani o kremi sürüp 1 saat bekleyip sonra oyalanmadan lazer yaptırmaya gitmek lazım etkisi geçmesin diye.ben de koltuk altıma sürmüştüm ama lazer için deil de kol altımı ilk kez epilasyon aletiyle alcaktım,o zaman sürmüştüm uyustugu için cok fazla hissedilmiyo acı.ama ben de etkisi 1 saat bile sürmemişti,daha cabuk geçmişti

emla diye bir krem var.neresi lazer olacaksa oraya sürülüyo ve sürülen yer strec filmle falan kapatılıyo,hava almaması lazım.1 saat bekleniyo,sonra ortalama 1-1.5 saat uyusturucu etkisi oluyo.yani o kremi sürüp 1 saat bekleyip sonra oyalanmadan lazer yaptırmaya gitmek lazım etkisi geçmesin diye.ben de koltuk altıma sürmüştüm ama lazer için deil de kol altımı ilk kez epilasyon aletiyle alcaktım,o zaman sürmüştüm uyustugu için cok fazla hissedilmiyo acı.ama ben de etkisi 1 saat bile sürmemişti,daha cabuk geçmişti

teşekkür ederim canım:KK71: bende bir deneyeyim bakalım yoksa dayanılır gibi değil özellikle dudak üstü bölgesi:86::86::86:

selam kızlar

ben şunu çok merak ediyorum

lazer den sonra tamamen kurtulan varmı

ben 6 seans gittim ama bitmedi bana ağda kesinlikle kullanma dediler korkuma jilet yaptım ama çoğaldı

gerçi çok çoğalmadı hala ince ama sonuçta neredeyse tamamen kaybolmuştu tüylerim

bana bu işi yapan kadın 6 ay sonrasında uzayabilir dedi bunu başta kimse bana dememişti

arada gene yaptırırsın seninki bitmiş demişti

yani bu lazer kesin bitirmiyor anladığım kadarıyla

acaba tamamen kurtulan varmı ilerisinde bida tüyleri çıkmayan varmıdır :44::44:

Son düzenleme:
selam kızlar

ben şunu çok merak ediyorum

lazer den sonra tamamen kurtulan varmı

ben 6 seans gittim ama bitmedi bana ağda kesinlikle kullanma dediler korkuma jilet yaptım ama çoğaldı

gerçi çok çoğalmadı hala ince ama sonuçta neredeyse tamamen kaybolmuştu tüylerim

bana bu işi yapan kadın 6 ay sonrasında uzayabilir dedi bunu başta kimse bana dememişti

arada gene yaptırırsın seninki bitmiş demişti

yani bu lazer kesin bitirmiyor anladığım kadarıyla

acaba tamamen kurtulan varmı ilerisinde bida tüyleri çıkmayan varmıdır :44::44:

hangi cihazı kullandın canım?

cok enteresan ılk defa bole bıse duyuyorum. alex ıle tamamen bıtmese de %80 cıvarında bıtmıs olması lazım. bende nd-yag ıle yaptırıorum. 2 ayda bır gıdıorum. 5. seansım bıttı. 8 e tamamladıktan sonra 8 ay ara verıp durumu ınceleyecegım. sık gıdınce ınsanlar bıttı gıbı algılıolar.

ya arkadaşlar bende alex e gidiyorum tümbacak koltuk altı ve genital bölge 2 ayda bir 250 veriyorum 3.seansıma gtcem ayın 22sinde azalma oldu baya incelme de oldu denildigi gibi acısı da var dişlerimi sıkıyorum yaparken bitmesi için dua ediyorum :) benim sorunum beyaz beyaz lekeler var bacagmda güneşe cıknca gecicek diyo kadın güneş görmemiş tenin diyo lafta garanti veriyo ama bn korkuyorum böyle benek benek :KK43:(((

bende lazer epilasyon düsünüyorum konu başlıklarının hepsini okudum cihaz isimleri felan var ama anladıgım kadarıyla alexandrite cihazı en iyisiymiş bu konuda sıfır bilgiye sahip biri olarak yardımlarınıza ihtiyacım var..koyu sert kıl yapısına sahibim ve kol, bacak, kol altı, yüz ,genital iste liste bu tüm bunlardan gideceğim ama nereye gıtsem bılmıyorum..anadolu yakası istanbuldayım..anadolu yakasında yada beşiktaş m.köy bana uygundur..memnun oldugunuz bir salon varsa özeldenyardımlarınızı isticem ve ayrıcada bilgi rica edicem..ucuzunu seçecek kadar zengin de değilim....yardımlarınızı bekliyorum kızlar....

X