Ali Doğukan Ağnın ‘a Labioplasti olan var mı?

buketce

Guru
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
10
3
Merhabalar
Labioplasti için İstanbul’da dr arayışındayım. Ali Doğukan Ağnın a denk geldim. Tecrübesi olan var mı? Sonuçtan memnun musunuz?

Merhabalar
Labioplasti için İstanbul’da dr arayışındayım. Ali Doğukan Ağnın a denk geldim. Tecrübesi olan var mı? Sonuçtan memnun musunuz?
Ali beyi bilmiyorum ama İstanbul'da özgür kartal i bı araştırabilirsiniz. Ben 3 yıldır kendisiyle iletişim halindeydim. İletişime geçerseniz öncesi sonrası bütün aşamaları paylaşıyor. Ben ona olmayı çok istedim geçen sene gün de aldım ama oğlum rahatsızlandı gidemedim. Bu sene ise maddiyati düşünerek yaşadığım şehirde oldum. Kendi doktorum da çok iyiydi. Ama özgür bey bence alanında çok başarılı. Yaptıranlar ile açık açık röportajları var sosyal medyasında. Ben de 15 gün önce yaptırdim yaşadığım şehirdeki hekime. Umarım özgür beye gitmiş kadar memnun olurum🙏

Valla Özgür bey siz iyiseniz iyi yoksa sizi anlayan bi yanı yok. Yanlışlıkla tarih farklı alınmış. Bi sonraki hafta yerine tamamen dikkatsizlikten o haftaki tarih vermişim. Ama whatsupptan ameliyat öncesi verilen bilgiler hep bi hafta öncesine göre verilen bilgilerdi. O yüzden hiç aymadım. Yanlış aldığım tarihe kadar anesteziyle görüşmemişim ama uyaran yok. Sadece kan aldırdınız mı deniliyor bi gün öncesinde. Ben de yok aldırmadım diyorum çünkü gelen msjda bi hafta öncesinde kan verilmeli yazılmış. Hiç düşünemedim ameliyat yarın diye. Ertesi gün kan aldırmaya gittim. Hastaneye girerkende haber verim diye asistanı aradım. Daha bi haftam var bugün kan veriyorum dedim, yoo sizin ameliyat bugün dedi. İlk bi şok oldum. Ama kimseyi mağdur etmiyim diye ok olim bugün dedim. Ama genital temizlik için 3 gün önce yapılmalı diye msj atılmıştı. Orda da tutarsızlık var. Çünkü bana yanlış aldığım tarihten bi gün önce atılmış zaten. Neyse ok jiletle halletsem olur mu yok dediker. İptal oldu. Burda bi hatam var tarih yanlış söylemişim. Ama onların hatasıda en az benim kadar var. Mesajlar hep bi hafta öncesi olmalı şeklinde. Temizlik üçgün öncesi. Ya bi uyarmazmısınız hala kan vermemişsiniz yarın ameliyanız diye. Sadece kan verdiniz mi diye soruluyor.yarın verin o halde denilmiş bu kadar.Ameliyat günü kan mı verilir. O halde ön bilgileri düzelticeksiniz. Neyse ok dedim. dr beyin prensibi gereği geç iptallerde aynı kişiye ameliyat randevu vermiyormuş . Ben bunu kabul ederek özür mahiyetinde çiçek ve çikolata aldım gittim. Randevu almak istemiyodum zaten ama okadar ön görüşmede zaman harcadı anlattı. Tamamen ince düşüncemden gittim. Ama bi dr a yakışmayacak davranış gördüm. Odasından çıkmadı içeri kabul etmedi. İnanamdım whatsupptan yazdım . Hocam randevu almaya gelmedim. Asistanınız gçrüşmeyeceğinizi söyledi içerdeyim diye. Yok cvp yazmadı. Asistanına yazmış işim var diye. Hayatımın şoku bu kadar yıl dr luk okuyan birinin çocuk gibi trip atması.. Küsmek gibi bişi bu . Çiçeği kabul edip prensibim bu diip tokalaşmak ne kadar zor olabilir. Ego diyorum buna. Burda hep iyi şeyler yazılmış . Ben normalde şu ana kadar gittiğim yerler hakkında olumsuzda olsa bi yorum yazmadım. Memnun olmadığım bi operasyonum olmasına rağmen. Ama bu davranış çok büyük ayıp. Yazmadan edemedim. Özgür Kartal a giden bu yanınıda bilsin.

Kendisine revizyon oldum asla düzelmez ne kadar olursa artık dediğim noktada resmen baştan iş çıkartmış çok mutluyum ve kesinlikle tavsiye ederim.Bugün 4.günüm .

Ben oldum Doğukan beye dikişlerim henüz düşmedi hala ödemim de var ama eskiye göre gayet güzel gözüküyor şu an bile

Ben oldum Doğukan beye dikişlerim henüz düşmedi hala ödemim de var ama eskiye göre gayet güzel gözüküyor şu an bile
Benimde takip ettiğim doktorlardan biri ama çok kararsızım sizin süreciniz nasıl geçti? Dikiş izleri kalıyor mu acaba

Benimde takip ettiğim doktorlardan biri ama çok kararsızım sizin süreciniz nasıl geçti? Dikiş izleri kalıyor mu acaba
Elbette hiçbir şey olmamış gibi çok rahat diyemem ilk günler ev içinde günlük yaşantıma devam edebiliyordum ama çok ayakta durmak zorluyordu 5. Gün işe başladım ofis olduğu için çok zorlamamıştı sadece tuvalette temizlik bakım biraz zahmetli oluyor 10. Günden sonra her şey çok daha rahattı. Benim şu an klitorisin üst tarafta dikiş izlerinin yerinde biraz kızarıklık var ama iç dudaklarda hiç iz kalmadı genel görüntüden de memnunum

Elbette hiçbir şey olmamış gibi çok rahat diyemem ilk günler ev içinde günlük yaşantıma devam edebiliyordum ama çok ayakta durmak zorluyordu 5. Gün işe başladım ofis olduğu için çok zorlamamıştı sadece tuvalette temizlik bakım biraz zahmetli oluyor 10. Günden sonra her şey çok daha rahattı. Benim şu an klitorisin üst tarafta dikiş izlerinin yerinde biraz kızarıklık var ama iç dudaklarda hiç iz kalmadı genel görüntüden de memnunum
Karar vermek ne kadar zor yA 😩 siz maşallah ne güzel memnun bi şekilde atlatmışsınız. Peki ücret ne kadar ödediniz

X