aliexpress.com dan alışveriş yapan var mı?

Bende yapmıştım gecen yil 40 günde falan geldi gayet iyiydi memnun kaldim.çok sipariş olanlardan almalısınız daha güvenli.Ama şimdi 22 euro mu ne sinir gelmiş.daha önce daha fazlaydı.daha çok şey alınabiliyordu.hoş zaten dolar ve euro fırladı o yüzden mantıklı gelmiyor artık oradan almak.

Ben de almıştım birkaç ürün geldi sonra bir başka ürün gelmedi satıcıya yazdım paramı iade etti

ben yaptım ama satış sayısı düşük olmayan ürünlere sakın bakmayın, fotoğraflı yorumlara bakın. bir de aynı ürün bir kaç mağazada olabiliyor, kargo ücreti istenmeyen bir mağazadan sipariş vermeye özen gösterin

Ben sürekli ordan alırım. Sık sık bakar incelerim. Neredeyse instagram butiklerin çoğu hep AliExpress’ten. Almadan önce mağaza yorumları, sipariş sayısı, ve alıcıların fotoğraflarına bakarım. Şu zamana kadar hiç sorun yaşamadım aldıklarımı da kullanıyorum hep çok beğeniliyor.

ben yaptım ama satış sayısı düşük olmayan ürünlere sakın bakmayın, fotoğraflı yorumlara bakın. bir de aynı ürün bir kaç mağazada olabiliyor, kargo ücreti istenmeyen bir mağazadan sipariş vermeye özen gösterin

düşük olan yazıcaktım şimdi farkettim mesaj nasıl düzenleniyo bilemedim kusuruma bakmayın:KK49:

X