Allah bu cins erkeklerin belasını versin !!!

çok saolun kızlar..
yok inanın insan kitlenip kalıyor..hiç bişe yapamıyosun..
çelimsiz bişeydi..3 müz onu paket yapardık ama korkudan panikten bişe yapılmıor.
Allahım kimseye yaşatmasın..bi bayan için son derece onur kırıcı..

Korku panik arasındada olsa gene bi kafa atmışsınız,oda bişey...ben onuda yapamazdım herhalde:96:
Çok geçmiş olsun,bu tarz yaşanan korkular kolay atlatılmıyo gerçekten,Allah beterinden hepimizi korusun...:105:

geçmiş olsun...ben de lisedeyken buna benzer birşey yaşadım:KK59:

bir sabah okula giderken hava daha tam aydınlamamıştı, tenha bir sokaktan geçerken bir adam köşede durmuş pantolunundaki cinsel organını eline almış gibi bana doğru sallıyordu, bir an gördüm birşey görünmedi gözüme ama adamın o şekil duruşu karşısında şok oldum ve korkudan kaçmaya başladım :KK43::KK43::KK43:

uzun süre kendime gelemedim :KK43: neyseki adam peşimden gelmedi ama artık çok daha fazla tetikte ve erkeklere karşı çok daha fazla mesafeli olmama yol açtı bu durum:KK59:

Geçmiş olsun arkadaşım.Allah bizi böylelerinden korusun.Ben de lise de ablamla eve giderken iğrenç bi şey yaşadım.Yanımızdan yavaş yavaş bi araba geçiyodu.Biz de mahallemize gelmek üzereydik.Kafamı bi çevirdim gayr-i ihtiyari arabaya baktım adam eline şeyini almış sallıyodu bize bakarak.Ablamla hızlandık hemen bu sefer döndü arabadan bağırıyo kızlarr s..... gördünüzz mü?Ama sert kayaya çarptı pis sapık.Mahalledeki delikanlılardan iyi dayak yemişti.Şerefsiz işte.:KK47::KK47::KK47:

Son düzenleme:
Geçmiş olsun arkadaşım.Allah bizi böylelerinden korusun.Ben de lise de ablamla eve giderken iğrenç bi şey yaşadım.Yanımızdan yavaş yavaş bi araba geçiyodu.Biz de mahallemize gelmek üzereydik.Kafamı bi çevirdim gayr-i ihtiyari arabaya baktım adam eline şeyini almış sallıyodu bize bakarak.Ablamla hızlandık hemen bu sefer döndü arabadan bağırıyo kızlarr s..... gördünüzz mü?Ama sert kayaya çarptı pis sapık.Mahalledeki delikanlılardan iyi dayak yemişti.Şerefsiz işte.:KK47::KK47::KK47:

Şerefsiz gerçekten de, böylelerine dayak bile az, adi herif. parçalamak lazım böylelerini :KK47:

kadın olmak, hele ki böyle azmış cinsel güdülerle dolu erkeklerin olduğu bir toplumda kadın olmak çok zor :KK59: Allah yardımcımız olsun =(

Son düzenleme:
Çook geçmiş olsun allah kimseye yaşatmasın...
En büyük günah...Bu pis düşünceler cezasız kalmayacak inşallah, bu dünyada olmadı hesap gününde hesap veremeyeceklerr !
Birde bazı boş insanlar suçu bayanlara atıyorlar neymiş dişi köpek kuyruk sallamasaymış :KK47: hadi canımm ! sadece "kadın" sıfatını taşımak yetiyor onların pis düşüncelerine...

Nasıl yaratık bunlar, zaten varlıkları gereksiz yetmezmiş gibi bir de başka insanların psikolojisini bozuyorlar...ooof sen bilirsin Allahımmm :96:

en güzeli yanınızda biber spreyi, elektrik şoku veren aparatlar hatta çakı falan taşımak. böyle durumlarda hiç acımayın kullanın bunları.

o elinden bırakmadığı çok kıymetli şeyini varya kesip vericeksin böylelerinin eline al çerçeve yap diyceksin bide Allah'ın belaları yaa azgın köpekler

o elinden bırakmadığı çok kıymetli şeyini varya kesip vericeksin böylelerinin eline al çerçeve yap diyceksin bide Allah'ın belaları yaa azgın köpekler

bu dediğini kesinlikle yapmak lazım. çakıyı saplıycaksın o açıp göğsünü gere gere gösterdiği yamuk yumuk pipisine. bide üstüne "bu ne la bamya gibi" diye dalganızı da geçtiniz mi tamamdır.

sizi çok iyi anlıyorum:KK43::KK14:
çok geçmişolsun
rabbim bu gibi insanlardan muhafaza etsin bizleri

Allahim ne korkunc bi durum:KK50:
bu nedir ya bu tur hayvani icgudulere sahip "insanlar" yuzunden
sokakta rahat rahat yuruyemez olduk, neden onlarin
zayifliklarinin bedelini bizler oduyoruz??
onlarda cezalarini cekmeli
Allah belalarini versin...:KK4:
hadim edilsin boyleleri

13 veya 14 yaşındaydım. akşam 7 civarları basketbol idmanından çıktım eve gidiyorum. bayırın başındaki merdivenlerden çıkarken yanımdan geçen iğrenç bi herif elini arkadan bacaklarımın arasına soktu. dönüp noluyo be dedim. yanlışlıkla oldu gibi bişeyler zırvaladı. sonra önüme dönüp hızla yürümeye başladım. beni takip etmiş. 100-150 metre sonra arkamdan ahtapot gibi sarılıp boynumu falan öpmeye başladı. iğrenç sakallarını ve deri ceketinin kokusunu bugün gibi hatırlıyorum. Allahtan yolun kenarındaki evde pencereden bakan yaşlı bi amca varmış da ordan laf atınca beni bırakıp hızla uzaklaştı. ben de koşa koşa eve gittim. hiç kimseye anlatamadım. sadece yıllar sonra çok yakın bi arkadaşıma ve eşime anlattım. bu olayı şimdi yaşadığımı düşünüyorum da o ş..fsizi parçalardım sanırım.

Kimbilir o it hangi masumların canını daha yakacak ahh o biber gazını ağzına doldurcaktın çok sinirlendim

aaaaaaaa bu neki otobüste gördüm 70ine gelmiş teneşirlere gelesice.gözümün önünde boyu kadar kızı olan kadına bir ileri bir geri.yuh be adam pinpon olmuşun.adam biz farkedince indi.
öyle bir durumda basireti bağlanıyor inanın.geçip gittikten sonra keşke şöyle yapsaydım diyor.ruh hastası deyip geçeceksin.

Ben daha ufacık çocukken geldi 70inde bi adam annemin yanında taciz etti 12-13 yaşındaydım.
Annem ütü masası almıştı bana yapılanı görünce elindeki ütü masasını adamın kafasına geçirmişti :KK1:
Tek bişey söyleyemedi kaçtı gitti adi herif.

Bir tek bızım toplumumuzda mı acaba bu kendını bılmezler:KK47:
Eger baska toplumlarda boyle pislikler yoksa terkedicem bu ulkeyı:KK47:
igrenc yaratıklar:KK47:

Polis arabası durup laf attı geçen gün.
Ben de terk edicem az kaldı.

Son düzenleme:
ben bu yüzden hadım cezasını onaylıyorum işte. bi taraflarına sen sahip çıkamıyosan, bırak devlet çıksın. günahsız masumun, sabi sübyanın kanına girme bari.

X