Sivilceli Ciltler Alovera çiçeğinin sayesinde sivilcelerime veda ettim arkadaşlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Benmde yuzumde noktalar sivilceler war eczaneden alsam olurmu artk biktim yani gercekten cok sinirleniorum yolnaya baslaiorum bitkisini alamam eczaneden alsam kullansam olurmu

Önerilerinizi bekliorum lütfen gercekten kullananlar eczaneden alip kullanan warsa yardimci olurmusunuz lütfen terddütteyim oyuzden daha almadim bise yaparmi fln die hala bekliorum ole napcam die sizlerin önerisyle alabilirim

LR Health Beauty bir Alman firması . 30 yillik .
Dünyada 32 ülkede yer alıyor
Network Marketing sistemi ile calisiyor. Bu demek değil ki katalog işi .bu iş ekip işi
Ülkemizde katalog işinden para mi kazanılir diye bir önyargı var ama bunu LR ile insanlar aşıyor .
Bir firma düşün ürünleri Almanya standartlarında .
Sağlık ve cilt bakım ürünleri .
Mucizevi bitki aloevera(sarisabir) yi duymussunuzdur
Bu bitkiden elde edilen bir sürü ürünü var. Güneş yanıklarından Tutta egzama ya sedefe iyi gelen , gunes lekesi dogum lekesi sivilce ve akna problemi olan kilo alıp vermede oluşan catlaklara iyi gelen üründen, her evde bulunması gerek acil durum seti gibi çok çeşitli aloeverali ürünleri var. Bu bitkiyi Meksika'dan temin ediyor .üzerinden uçak dahi geçmeyen tarlalardan alıyor .. kendi iç denetimi yetmiyor dünyaca ünlü Dermatest ten onaylı. Bir çok uluslararası yasal kurumdan onaylı .bu ürünlerine ek olarak renkli kozmetik Ürünleri var. Chanel ve Dior ile ayni standartta. Bunun yanısıra orijinal eadu parfümleri var dünya starları ile calisiyor Bruce Willis, karalonine kurkova gibi.
Ürün yelpazesi oldukça geniş . Diş macunu , sivilce akne tedavisi için ürünleri, mantar tedavisi için ürünleri varDiğer bir ürün gamı ise microsilver ürünleri yani gümüş iyonlari iceriyor ürünler . Bakteriler gümüş iyonlari na en fazla 1 dk dayanır Kısacası ürün kalitesi tartışılmaz . Türkiyeye ithalatı için Sağlık Bakanlığından izin alınıyo
Araba konsepti olan bir firma seviyelerinize gore saat tablet telefon pc ve araba kazanabilirsiniz tum vergileri muayenesi sigortasi sirkete ait
Urun ve sistem hakkinda bilgi almak isteyene yardimci olurum

Ben okadar yuzume surerım ,elime de uygularım fakat hıc bır etkısını görmedım.

bu bitkiyi evinde yetiştirip kullanıp da fayda gören varsa bana da ulaştırabilir mi acaba ya da güvenilir olarak temin edilebilecek neresi var bilen var mı?

Önerilerinizi bekliorum lütfen gercekten kullananlar eczaneden alip kullanan warsa yardimci olurmusunuz lütfen terddütteyim oyuzden daha almadim bise yaparmi fln die hala bekliorum ole napcam die sizlerin önerisyle alabilirim

bu bitkiyi evinde yetiştirip kullanıp da fayda gören varsa bana da ulaştırabilir mi acaba ya da güvenilir olarak temin edilebilecek neresi var bilen var mı?

Ben bi kac aydir aktardan 98% oranli aloe vera jelini kullaniyorum( yuzdesi onemli, cogu aloe vera icerikli kremleri overek bitiremiyor fabrikalar ama cok az bi aloe vera icerigi oluyor, buda fazla etki saglamiyor)
Ben aldim ve cok cok faydasini gordum. Arkdasmin tavsiye uzerine denemistim umutsuz oldgum halde. Ve inanamadim. Su an yuzumde bi tek sivilce yok. Sivilceler hakkinda konu acmistim, bi bakin isterseniz kizlar. Orda kullanis rutinimi anlattim.

dogru urunlerı kullanın sorunlarınız azalsın LR yı duydunuz mu aleovera ıcerıklı zeıtgard urunu var cılt temzleme leke azaltıcı mesaj atın detaylı bılgılendırımCok guzel orneklerı var

arkadaslar aloe vera aldim bugun bitki olarak bicakla bi yaprak keserek kopardim...yanlis mi yaptim acaba elle cekerek mi kirarak mi nasil koparmam lazim yapragini?
cicek bi de kusmesin ya tekrar yaprak cikardigini bilmiyorum bicakla kopardm :KK43:

X