Alternetif Tip Yôntemleri

hayal_22

Guru
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
611
401
Çocuğu olmayanlar. bir yavru ateseyle yanıp tutusanlar yıllardır cocuk sahibi olmak isteyen anne ve babalar. sorununuz büyük. ama herseyin bir çaresi vardır.Bunun çareside vercegim size şu formülde saklıdır.Denemekten hiç bir sorun yaşamassınız arkadaşlar , bismillahirahmanirrahim diyerek başlayın inşallah yardımcımız olur. Saglikli yaşamlar dilerim

-------*Yarım lt kaynar suyun içine 2 tane taze havuç koyup kaynatın. ve Daha sonra
*Yarım litre suya kuru incir koyun ve 15 dakika kaynatın, süzün ve iki karşımıda karsıtırın ve için. ( Ahmet Maranki )

--------100 g kestane balına 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu ve 1 tatlı kaşığı toz tarçın eklenir. Gün içinde tüketilir.
"ben bal çörekotu tarçın karışımıyla hamile kaldım uzun süredir tedavi görüyordum olmuyordu.Bu karışımı sadece bu ay kullandım hemen etkisini gördüm"deneyen birinden alinti....

--------- 1 kilo saf bal ve 100 gram kadar ısırgan otunu karıştırarak yiyebilirsiniz.(Ahmet Maranki)

--------- Hergün 3 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi yiyebilirsiniz..(Ahmet Maranki)

--------- İğde ağacı polenini bal ile karıştırarak yiyebilirsiniz. ..(Ahmet Maranki)

-------- Ökseotu:
Çocuk sahibi olma istekleri gerçekleşmeyen kadınlar, sabahları aç karnına ve geceleri yatmadan önce 25 damla ökseotu özsuyu almalıdırlar. Ökseotu özsuyu damlaları eczanelerden (örneğin Almanyada) temin edilebilir. Ökseotu özsuyunu kendisi hazırlamak isteyen kişiler ise, toplanan taze yaprakları iyice yıkayıp ince kıydıktan sonra bir mikserde bitkinin özsuyunu çıkarabilirler. Taze ökseotu özsuyu kadının kısırlığına son verebilir!

(Çevirenin notu: Çok az özsu içeren bitki yaprakları ıslak olarak miksere atılmalı ve hatta mikserin içine de biraz su koyulmalıdır. Taze bitki özsuyu buzdolabında kısa bir süre için muhafaza edilebilir.)

----------- Keçi boynuzu pekmezini devamlı tüketin...(Ahmet Maranki)

Aslında stersli olmamalıyız bence herşey beyinde bitiyor, çünkü hormonların sağlıklı üretebilmesi çok önemli rahat olmamılıyız. tabi bunların yanında bol bol dua, ve doğal yapılan şeyler. ben şuan çörek otu- bal karışımı her sabah aç karnına yiyorum ve sicak su buharına oturuyorum ayrıca eşimede keçi boynuzu pekmezi ve polen karıştırıp yedeiricem. Allahım hepimize kolaylıklar versin ben inanıyorum mücizemi yakın zamanda alıcam Rabbim nasip edeicek. çünkü derdi veren o dermanınıda bizim için bir yerlede sakladığına inanıyorum yeterki onu bulmak için çabalamak.
çok güzel bir dua yazmak istiyorum: RABBİMİZ! BİZE TARAFINDAN RAHMET VER VE BİZE,(ŞU) DURUMUMUZDAN BİR KURTULUŞ YOLU HAZIRLA! (Kehf 18/10) AMİN

Aslında stersli olmamalıyız bence herşey beyinde bitiyor, çünkü hormonların sağlıklı üretebilmesi çok önemli rahat olmamılıyız. tabi bunların yanında bol bol dua, ve doğal yapılan şeyler. ben şuan çörek otu- bal karışımı her sabah aç karnına yiyorum ve sicak su buharına oturuyorum ayrıca eşimede keçi boynuzu pekmezi ve polen karıştırıp yedeiricem. Allahım hepimize kolaylıklar versin ben inanıyorum mücizemi yakın zamanda alıcam Rabbim nasip edeicek. çünkü derdi veren o dermanınıda bizim için bir yerlede sakladığına inanıyorum yeterki onu bulmak için çabalamak.
çok güzel bir dua yazmak istiyorum: RABBİMİZ! BİZE TARAFINDAN RAHMET VER VE BİZE,(ŞU) DURUMUMUZDAN BİR KURTULUŞ YOLU HAZIRLA! (Kehf 18/10) AMİN

aminnnnn canim amin ne guzel dua rabbim hepimizin yuzunu guldurur insallah

canim seni uzmek istemem ama kulaktan dolma seyleri yapmayin(BUHARA OTURMAK YADA BUGUSUNA OTURMAK GIBI)yapmayin arastirin doktora sorun bazen bazi kisillere cemiler yani dogal kaynak yani sicak sular onlari bile bazi kisilelre önermiyolar,canim bende bi yakinim bana sende buhara otuma salaklik yapip cunki komsusunun tanidigini oturtmislar yazik kadini zaten bi yumurtaligi calismiyomus ve o oturdugu buhara oturmus derken rahim ve yumurtaligina zarar vermis demisti burda banada birisi 5kilo sutu kaynat buharina otur demistide bana nasil kizmislardi kafana göre yapma falan yukardaki örnegi vermilerdi bencede dua herkapiyi acicaktir

canim seni uzmek istemem ama kulaktan dolma seyleri yapmayin(BUHARA OTURMAK YADA BUGUSUNA OTURMAK GIBI)yapmayin arastirin doktora sorun bazen bazi kisillere cemiler yani dogal kaynak yani sicak sular onlari bile bazi kisilelre önermiyolar,canim bende bi yakinim bana sende buhara otuma salaklik yapip cunki komsusunun tanidigini oturtmislar yazik kadini zaten bi yumurtaligi calismiyomus ve o oturdugu buhara oturmus derken rahim ve yumurtaligina zarar vermis demisti burda banada birisi 5kilo sutu kaynat buharina otur demistide bana nasil kizmislardi kafana göre yapma falan yukardaki örnegi vermilerdi bencede dua herkapiyi acicaktir

canım tşk ederim yorumun için, ya işte insan çaresiz kalınca herşeyi denemek yapmak istiyor, yapıpta sonuca varanları duyunca dahada hırslanıyor insan hemen yapmak istiyor. belki doğru olabilir yumurtalıklara zaralı olduğu ama ben zaten çok sık buhara oturmam ayda bir kere yaptım.ya aslında arkadaşım mantık şu hani kaplıcalar, hamamlara gidilince sıcak suyun faydası olduğunu biliriz; sıcak su veya süt buharıda aynı mantık geldi bana ama yinede çok sık sık yapmamak lazım.Allahım inşlh hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımızı veriri inşlh

allah nasip ederse bir dahaki ay Kaplıcalara gidicez. bi kaç gün kalıp tatil yaparak hem şifa niyetiyle hemde dinlenenrek sters atmak istiyoruz.Allahım inşlh emeklerimizi boaş çıkarmasın.Cuma günü hürmetiyle inşlh...:KK9::KK9::KK9:

Kızlar herkese selamlar öncelikle.. Doktor tavsiyesi olmadan kendi kafamıza göre bu tarz şeyleri yapmak çok sakıncalı ve önüne geçilmez sıkıntılar doğurabilir. Arkadalımın dediği gibi Su buharı çok tehlikeli ben doktoruma danışmıştım.. Yumurtalıklarını ve rahminin iişlevini bozabilirsin ayrıca çok sıcak temas halinde mevcut olan enfeksiyonu azıdırıyor. Lütfen bu tarz şeyleri yayınlarken iki kere düşünelim.. Bol bol dua edip sağlıklı beslenmek yeterli olacaktır. Şunu ye çocuğun olsun bunu yap şu olun tarzı şeyler çok doğru olmadığı kanısındayım.. Herkese bol şans.

Kızlar herkese selamlar öncelikle.. Doktor tavsiyesi olmadan kendi kafamıza göre bu tarz şeyleri yapmak çok sakıncalı ve önüne geçilmez sıkıntılar doğurabilir. Arkadalımın dediği gibi Su buharı çok tehlikeli ben doktoruma danışmıştım.. Yumurtalıklarını ve rahminin iişlevini bozabilirsin ayrıca çok sıcak temas halinde mevcut olan enfeksiyonu azıdırıyor. Lütfen bu tarz şeyleri yayınlarken iki kere düşünelim.. Bol bol dua edip sağlıklı beslenmek yeterli olacaktır. Şunu ye çocuğun olsun bunu yap şu olun tarzı şeyler çok doğru olmadığı kanısındayım.. Herkese bol şans.

a.s. arkadaşım, tabiki bunlar kocakarı şeyleri olabilir ama bunları yapmak herkesin kendi hür irayetine bağlıdır.kimse kimseyi zorla birşeylere yapmaya zorlayamaz. herkes yaşadığı şeyleri (alternatip tıp yöntemleri deneyen) burada paylaşır, dertleşir ama bunları yapmak insanın kendine bağlıdır. bana göre mantıklı gelirse yaparım gelmez ise yapmak. ki bunları yapan yakın arkadaşlarım sonuçlarını aldırlar.aşırıya kaçmamak kayaydı ile(bu benim kendi fikrim) sorun olmayacağına inanıyorum.isteyen istediğini yapar cnm.Öncelikle Rabbimin ol demsi.derdi veren Allahtır dermanıda vermiştir.İnşlh Rabbim herkese hayırlısını versin....

Arkadaslar dua etmek alternatif tıp yöntemi değildir. Alternatif tıp denerek "akupunktur, fitoterapi, homeopati" gibi seçeneklerden bahsediliyor sanırım.

X