Altın mevzusu için tartıştık kocam dedi ki çocuk olmasa seni kesin boşardım. Ne yapmalı şimdi fikirleriniz lazım.

Ben anlamıyorum kocanız sizin iyi günde kötü günde diyip imza atmışsınız vermese nolcak ki ko ca nız siz çocukları düşünüyorsunuz eşinizde çocuklarını düşünen biri şayet gerçekten düşünmeseydi gercekten boşardı sizi.üzgünüm bir bayan olarak bana bunları yazdırmanız üzdü beni ama kusura bakmayın dost acı söyler.ben de evliyim 3 çocuğum var eşimi tanıyorum bazen ay sonlarında sıkışıyor biriktirdiğim çeyreklerin yerini biliyo adam bana sormadan gidip alıyo.ben ona dedim "yetişemediğin noktada bana sormana gerek yok biriktirdiğimin yerini biliyorsun almana izin veriyorum"çünkü o çeyreği almak zorunda olduğunu biliyorum.bazen yetmiyor maaşı çocuklarını evi mağdur etmemek adına almak zorunda olduğunu biliyorum ve asla bir şey söylemiyorum.bazen aldığı çeyreği yerine koyuyor bazen koyamıyor bu tamamen maaşına bağlı.ayrıca kocanız ın har vurup harman savurmadığını parasına göre lükse düşkün olduğunu söylediniz.bu lüksü sizde eşinizle birlikte yaşıyorsunuz.hele 3.kişilerden akıl almak ne demek!ilber ortaylı nın çok sevdiğim bir sözü var evliliğinizi ilişkinizi 3.kisiler ile paylaşmayın bu anne babanız dahi olsa!yalnış yapmışsınız...
Adamına göre değişir takı konusu veriyorsanda yazılı kâğıt al imzalı. Yarın ne olacağımız belli değil. İs boşanmaya gelince kabul etmiyorlar altınları alıp geri vermediklerini. Ben de esimdir çocuklarımin babasıdır neden bana yanlış yapsın dedim belamı gordum

X