Altus kurutma makinesi kullananlar acil bakar mı 😔

Yanıt için Çok teşekkür ederim.dün akşam altus almak için çıkıp siemens aldık,bütçeyi biraz zorlamış olduk inşallah memnun kalırım.altus alıyordum ne olduysa satıcıyla konuşurken bir anda eve geldiğimizde kendimizi siemens almış bulduk :) msjınızı dün görmüş olsam direk altusu alırdım çünkü çok araştırmıştım. yarı yarıya fiyat farkı vardı arada.nasıl oldu da basiretim bağlandı bayide bilmiyorum.altustan dört tane sattım hep şikayet aldm diyince eşim siemense yöneldi.ben karar verince kolay dönmem aslında ama. nasipte bu varmış diye avutuyorum kendimi umarım memnun kalırım da aradaki fiyat farkını unuturum:) bizim de dolap var makinenin üstünde onu bi rafını kestirip kısaltıp yana kaydırıp çamaşır makinesinin üstüne kurduracağım.
Ay tüh ya bende hic girmemistim keske girseydim kurutma makinesinde inanin farketmiyor suan bu modelin 9 kilolugu bayilerin elinde yok genelde bende bulamadim oldugum yerde baska markalara yonlendirdiler beyaz esya sektorundeki bir arkadasim soyledi 8 kg luk var 9 luk sikintili diye birde satış politikasi pahaliya yönlendiriyor eşekler 🙈

Olsun dert etmeyin siemens altusa gore daha kaliteli bir marka ben nasil olsa kurutma isi yapacak fikriyle fazla para vermek istemedim çamaşır makinesinide yeni yenilemistim cunku baktim herkes de memnun olunca 700 lirayada 4 yil daha garanti yaptirip aldim geçtim. Güle güle kullanın sizde hayırlı olsun 🙏🌸

Ay tüh ya bende hic girmemistim keske girseydim kurutma makinesinde inanin farketmiyor suan bu modelin 9 kilolugu bayilerin elinde yok genelde bende bulamadim oldugum yerde baska markalara yonlendirdiler beyaz esya sektorundeki bir arkadasim soyledi 8 kg luk var 9 luk sikintili diye birde satış politikasi pahaliya yönlendiriyor eşekler 🙈

Olsun dert etmeyin siemens altusa gore daha kaliteli bir marka ben nasil olsa kurutma isi yapacak fikriyle fazla para vermek istemedim çamaşır makinesinide yeni yenilemistim cunku baktim herkes de memnun olunca 700 lirayada 4 yil daha garanti yaptirip aldim geçtim. Güle güle kullanın sizde hayırlı olsun 🙏🌸
Çokk teşekkür ederim.benim de siemensi satan kişinin elinde altus 9 kg lık vardı yb modeli.siemensi iteledi eşşek herif.ben de yorumlarda farkettim marka farketmediğini altustan da çok memnun olan var.nasıl bi gafletse artık oldu olan.çok teşekkür ederim

Çokk teşekkür ederim.benim de siemensi satan kişinin elinde altus 9 kg lık vardı yb modeli.siemensi iteledi eşşek herif.ben de yorumlarda farkettim marka farketmediğini altustan da çok memnun olan var.nasıl bi gafletse artık oldu olan.çok teşekkür ederim
Parca kalitesi cok daha iyidir siemensin. altusun kapagi falan dandik biraz plastik.. olsun daha uzun ömürlü olur karartmayin icinizi gule gule kullanin 🌸

Benımkı altus degıl ama hıcbırseyı pamukluya atmam
Bende birkere attım o programda yogun ısı verıyor bırcok sey cekmıstı
Suanda sentetık yada karısık program var onlara atıyorum sorun yok
Zaten o pamukluya atınca hersey o yogun sıcaklıktan kırışık cıkmıstı
Pamuklu atlet ıc camasırını bıle o programa atmayın
Onu hıc kullanmayın
Tuşların oldugu bolgenın resmını atarsanız yardımcı olalım

Benımkı altus degıl ama hıcbırseyı pamukluya atmam
Bende birkere attım o programda yogun ısı verıyor bırcok sey cekmıstı
Suanda sentetık yada karısık program var onlara atıyorum sorun yok
Zaten o pamukluya atınca hersey o yogun sıcaklıktan kırışık cıkmıstı
Pamuklu atlet ıc camasırını bıle o programa atmayın
Onu hıc kullanmayın
Tuşların oldugu bolgenın resmını atarsanız yardımcı olalım
EVet onu bnde farkettm yazdimda burda arkadaslara kot programi veya sentetik olani kullniyorm her zaman kot harika kurutuyor pamukluyu acmiyorm bile artik

X