Ama küçük göğüsler de iyidir:)

"Bütün sütyenler cup bedenli üretilmez. B normal cup ölçüsü olarak kabul edilir ve sütyenler genellikle B cup olarak üretilir, eğer sütyende cup belirtilmemişse B olarak düşünülebilir. Zaten kadınların çok büyük bir çoğunluğu B cup ölçüsünü kullanmaktadır."

O yüzden pazar sütyenleri B üretiliyor, B göğüs standart olarak düşünülüyor yani. 80B ile 90B arasında bayaa bir fark vardır tabi. gövde büyüdükçe ona orantılı bi B yapılıyor.

kabul etmiceksin biliyorum ama sen baya idealmişsin :) boşuna kafana takıyosun söyliyim de takma ki büyüsün dilediğin boyuta kadar boshayallersmile

aslında pek takmıyorum canım ama hani şu pazar sütyenleriyle 90 beden olsa tam ideal olucak bence bayanssulusmile

aslında pek takmıyorum canım ama hani şu pazar sütyenleriyle 90 beden olsa tam ideal olucak bence bayanssulusmile

aşağı yukarı 85 C o da 80 D gibidir. yani sen D istiyorsun. iyi hoş da D beden göğsü olan arkadaşlarım tanıdıklarım hep sırt ağrılarından şikayetçi. masaj ve küç aynı anda denedin mi?

evet D beden istiyorum opuyorumnanaktan yok ben sade küç yedim 4 ay masaja başlıcam bugün bilmem bence çok seksi duruyor D beden eh her güzelin bir kusuru varmış birazcık ağrı çekeriz yerimseniben

bence de senin göğüs ideal gözüküyor çünkü benden zayıfsın benim alt 79 üst 97 bazen 96 boy 1.74 kilo 65 senden kiloluyum kilom daha az olsa yada boyum kısa olsa gerçi boyumdan memnunum ama kısa boyda daha ideal durur bence sen hiç konuşma :)

seninde iyimiş bende geçen sene bir ara 6 kilo alıp 64'e çıkmıştım göğüslerde bir değişiklik olmadı şimdi nasıl duruyorsa bedenime göre o zamanda aynı duruyordu ufacık kalmadıki 64 kiloyuz diye sende hiç konuşma onu bulamayanlar var :mymeka:

Yüzüstü yatabiliriz sırnaşık şey her daim dimdiktir diridir , zamanla sarkma olmaz.

giyilen dekolte kıyafetlerde çok daha rahatsınızdır, çünkü firikik kolay verilmez frikik olmasa bile insanların dikkatini çekecek şekilde gözükmez haliyle uff ne kadar açık giyinmiş diye bakışlar olmaz ve eşiniz dekolte giymenize bu sayede pek laf etmez alkisalkisalkis

kalabalık olan toplu taşımalarda göğüslerin oraya buraya milletin kouna omzuna çarpmaz değmez.

justbreastimplants.com/gallery/photos_set1.htm

benimkiler bu limkteki soldakiler gibi crazycim başına üç tane duble v eklemeyi unutma seninkiler daha mı küçük? ben sağdakiler gibi olsun istiyorum hayalim o

Son düzenleme:
canım bence sen kendine başka bir topik aç. buradaki kızların hepsinin göğüsleri senin o begenmedigin sol resimdeki göğüslerin 1/3'ü ile 1/5 'i arasında ancak var. göğüs altı ile göğüs ucu arasında 5-6-10 cm fark olan insanlardan bahsediyoruz!!! moralimiz daha fazla bozulmasın degil mi tatlım?
ayrıca o soldaki göğüsler sağdakilerden çok daha iyi bence.sağdakiler acayip yapay duruyor ve bana tiksindirici geliyor. ayrıca silikonlu degilse o büyüklükteki bir meme oyle dik de durmuyor. en azından etrafımdan gördüklerim oyle. bunun bir de hamileliği var. dogumdan sonra kendine uygun sütyen bulamamak istemiyorsan bence seninkiler süper. tekrar soylüyorum buradaki bayanların göğüsleri o göğüslerin yarısı kadar olsa bir daha ömür billah ellemezler göğüslerini. hata bazıları 3te birine, 4te birine bile razı. ŞÜKRET!!!

justbreastimplants.com/gallery/photos_set1.htm

benimkiler bu limkteki soldakiler gibi crazycim başına üç tane duble v eklemeyi unutma seninkiler daha mı küçük? ben sağdakiler gibi olsun istiyorum hayalim o

Benim tam ideal ama yakın arkadaşımın çok büyük daha 17 sinde doğum yapmış kadın göğsü gibi duruyor,kıza kıyafet bulamıyoruz,aşırı dikkat çekiyor,kimse fark etmesin diye bol şeyler giyiyor,kendine göre sütyen bulamıyor,şimdi yumuşak ilerde evlendikten sonra sarkacak ve daha da yumuşayacak.Bence kötü bi durum yani istemezdim şahsen.Ve arkadaşım kambur duruyor.

nikitacım benimkiler bakınca daha küçük duruyor benim sırtım geniş sanırım ben de sağdakiler gibi olsun isterdim doğrusu isterse kocam karışsın dekolte giyinme diye hoşuma giderdiki :)

neyseki beni anlıyan biri çıktı büyük değilki o göğüsler gayet normal olumunekankayizsmile
bu kadar istemiyoruzki 77.92.130.148/cnt/intimg/89-149-196-194/2009/04/20090403_1238759128_6i9g-m.jpg
bu kadar olanlar var bilmiyorumkismile

ya senin derdin ne acaba? biz göğüslerimizin küçüklüğünden memnun olmayanlar olarak burda toplandık sen ideal benimki daha büyük olsun diye çırpınıp duruyorsun:S sn kendine yandaş toplamak istioyasan git topik aç burdaki insanların moralini de bu kdr bozma! üçtür anlayışla karşılıyorum , ama bak başkaları da rahatsız oluyo,duymak istediğin ne? süper göğüslerin var harikasın,çok seksisin mi?
ayrıca sağdaki göğüsler gerçekten çok itici.ephot a katılıyorum. emin ol abazanlar dışında öyle ele avuca sığmayan göğüsü başka kimse sevmez. seksi olmak tamam iyidir hoştur da hanımefendi olmak da var. göğüslerin o yana bu yana sallana dursun iş değil bence. benim bi arkm var 90 beden giyiyo ve o kdr çirkin duruyo ki resmen göğüsleri ayaklanıp yürücek. koşuyo filan bi de dikkat çekmek için sanıyo ki seksiyim halbuki sınıfta ona 900lü hatlardaki kadınlar gibi diolar ve kızda gerçekten berbat duruyo... bi de gelip sonra göğüslerim güzel sizinki küçücük diyebiliyo...

kızlar sonuçta arkadaş da büyütmeye çalışıyor küçültmeye değil ki. zevk meselesi yani.

X