Ameliyat öncesi merak ettiklerim

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama ben aşırı korkuyorum yani hep aklıma kötü şeyler geliyor anestezi ve ameliyat hakkında ne olur dua edin bana
Ederim canım benim ama korkma inan ki içeri önlük ile gelip hadi iniyoruz dediklerinde heyecan korku anlamsız bı masumluk çökecek ameliyat a inince ise odaya masaya yatınca ufak bir titreme ama inan uyuyup hemen uyanacaksin herkes bu işin ehli oradakiler sürekli takipte seni tek hissettigin şey damar yolunun açılması sürekli konuşacaklar seninle korkman çok normal kasma gerilme onlar korkuya heyecana alışık ne zaman olacaksın mutlaka yaz girdiğini çıktığını nasil oldugunuu kötü hiç bişey olmayacak inan yeter

Ederim canım benim ama korkma inan ki içeri önlük ile gelip hadi iniyoruz dediklerinde heyecan korku anlamsız bı masumluk çökecek ameliyat a inince ise odaya masaya yatınca ufak bir titreme ama inan uyuyup hemen uyanacaksin herkes bu işin ehli oradakiler sürekli takipte seni tek hissettigin şey damar yolunun açılması sürekli konuşacaklar seninle korkman çok normal kasma gerilme onlar korkuya heyecana alışık ne zaman olacaksın mutlaka yaz girdiğini çıktığını nasil oldugunuu kötü hiç bişey olmayacak inan yeter
Çok teşekkür ederim iyi hissettirdi bu yazdıklarınız

Arkadaşlar merhaba Bu pazartesi sabah saat 7'de Ankara Gazi hastanesi nde meme küçültme ameliyatı olacağım ne maalesef ameliyat sürecinde annem iş yerinden izin alamadığı için eşim gündüz 2 yaşındaki bebeğimize bakacak ve akşam 6.30 sularında yanımda olacak arkadaşlarım komşularım vs herkesin kendine göre haklı sebeplerden meşguliyetleri var yakın arkadaşımın birinin de bebeği diğerinde yatalak annesi var komşularımda birisi oğlunun okulunda işi var diğerinin de eşi müsaade etmedi şimdi soracağım birkaç soru var bu ameliyat sürecinde beni neler bekliyor hastaneye girdiğim andan itibaren nelerle yaşayacağım çünkü dediğim gibi tek başıma olacağım kayınvalidem vesaire var ancak o da zaten hasta ve çok yaşlı ameliyata girip çıktığımda ne olup ne bitecek hiçbir şey bilmiyorum doktorumuz talep ettiğimiz herhangi bir günü ayarlama yapmıyor ve son anda zaten Gazi hastanesi ameliyat zamanına haber veriyor saat gece 12'den sonra yemek içmek ve sigara yasak denildi gelin görün ki o kadar şimdiden gerildim ki sigara davasını düşünür oldum açıkçası safra kesesi ameliyatına girmeden 45 dakika öncesi de içmiştim onu da bir bilemedim yani ancak esas sorun bu değil bana bu ameliyat sürecinde ilk başta yani akşam yanıma birisi gelene kadar kabataslak nasıl evrelerden geçeceğimizi daha önce deneyimleyen bir arkadaşımız varsa ufak bir özet geçmesini rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim cevap veren arkadaşıma
Merhaba nasıl geçti ve bebeğinizi kucakladınızmı acaba

X