Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

kızlar doktorunuz masaj vermediyse kafanıza göre masaj yapmayın cünkü bana doktorum her burna vermiyoruz demisti, doktorun demedigi bir seyi baskası yapıyor diye yapmayın
masumpapatya benm 3 ay olacak suratım hala sis yanaklar tombis kilo almısım gibi milllet öyle sanıyor, bir aylık halim daha beterdi millet suratımı tutup sıkıyordu sismissin yine diye sıcaklar da cok etkiliyor

kızlar bu sıcaklarda ödemlerinizin çabucak geçmesini beklemeyin,beş ay olmasına ramen bende bile halaa ödem var mafoldumben
benim doktorum denize girmeninde tedavi edeceğini söyledi,imkanınız varsa atın kendinizi serin sularaa :lepi:

kızlar bu sıcaklarda ödemlerinizin çabucak geçmesini beklemeyin,beş ay olmasına ramen bende bile halaa ödem var mafoldumben
benim doktorum denize girmeninde tedavi edeceğini söyledi,imkanınız varsa atın kendinizi serin sularaa :lepi:

ahhh ahh imkan olsa da atsak, ankarada deniz vardı da girmedik mii naniknanik

benim doktorumda aynısını söylemişti a.s
hatta ameliyat kalıntıların temizlendiğini ve daha çabuk nefesimin düzene gireceğini ama ebrucum sen orda deniz suyu olan havuzlar bulabilirsin ben burda değil deniz suyu plastik havuzdan başkasını bulamam :roflol: onuda oğlum vermez :roflol:

ankarada havuza girmek miii :O Allah korusun kalabalıktan kesin dirsek tekme tokat fln yerim ben hayatta girmem havuza neyim, zaten ıkış tıkış oluo napiim ben öle havuzu

arkadaslar benım amelıyatımı tugrul maral yapmıstı bı ay oldu ama kendısıne bı turlu ulasamıyorum kontrole gıtmem gerekıyor ılk aydan sonra kontrole gıden arkadaslar ne yaptı doktorunuz?su an bı sıkayetım yok sıslık nefes alma sıkıntısı zaman zaman ama doktoruma ulasamadıkca panıkledım bıraz bır de sag tarafımda ust yanda bı sertlık var o da odem olabılır mı sızce?boyle bı sıkıntısı olan oldu mu:KK43:

arkadaslar benım amelıyatımı tugrul maral yapmıstı bı ay oldu ama kendısıne bı turlu ulasamıyorum kontrole gıtmem gerekıyor ılk aydan sonra kontrole gıden arkadaslar ne yaptı doktorunuz?su an bı sıkayetım yok sıslık nefes alma sıkıntısı zaman zaman ama doktoruma ulasamadıkca panıkledım bıraz bır de sag tarafımda ust yanda bı sertlık var o da odem olabılır mı sızce?boyle bı sıkıntısı olan oldu mu:KK43:

anladığım kadarıyla 1 ay olmuş ameliyat olalı ben gittiğimde ters bişey olmadığını söyledi doktorum şöyle bir baktı baya oturmuş dedi kaydirigubbakcemile2
kafama takılanları sordum cevapladı :sinifsinif:
eğer bir sorun yoksa görüşme şeklinde geçiyor ama sorun varsa ayrıntılı bir muayne yapılmalı

kızlar yanaklarımdaki şişlik ve dudak üstümdeki uyuşukluk için sakız çiğne demiştinizya ben bi kaç gündür çiğeyip duruyorum cakkıdı cakkıdı

X