AMH düşüklüğü adet düzensizliği yapar mı?

bannu

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
327
27
Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi Amh düşüklüğü adet düzensizliği yani adet günlerinde kısalma azalma yapar mı?7 8 günden 3 4 güne düştü adetlerim

Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi Amh düşüklüğü adet düzensizliği yani adet günlerinde kısalma azalma yapar mı?7 8 günden 3 4 güne düştü adetlerim
Benim de aynı sorun var. Son iki adette sıkıntı yaşıyorum. Geçen ay 5 gün gecikti bu ay 7 gündür geçiyor. Acaba menepoza mi giriyorum. Ay ortası da kahve rengi lekelenmem oldu. Amh degerim düşüktü zaten.

Sanmıyorum çok düşük değil. 0.01le düzenli regl olanlar var
Birden menepoza girilir mi peki benim de düşük son iki adetim değişti. 26 günde bir olurdum. Geçen ay 30 gün olmadım bu ayda 32. Gün oldu hâlâ olmadım. Menepoz belirtisi mi ? Amh 2 yıl önce 0.5 di

Birden menepoza girilir mi peki benim de düşük son iki adetim değişti. 26 günde bir olurdum. Geçen ay 30 gün olmadım bu ayda 32. Gün oldu hâlâ olmadım. Menepoz belirtisi mi ? Amh 2 yıl önce 0.5 di
Hiç bilmiyorum gerçekten ama ihmal etmeden tahlillerinizi yaptırın.

Birden değilde bir sene boyunca regl olmazsak menopozu olduğunu düşünürüz demişti doktorum

Fsh tahliller de bulamadım tsh amh prolaktin var sadece bakılması gerekir mi hiç istememişler
Ultrasonda yumurta rezervini az gördüyse demekki direk amh istedi. Büyük ihtimal yüksek olabilir. Nasıl bir tedavi önerdi tüp bebeğe yönlendirdi mi

Genelde 20 25 günler arası regl olurum 7 8 9 güne kadar sürer 2 aydır bu süre 3 4 güne düştü

Hiç bilmiyorum gerçekten ama ihmal etmeden tahlillerinizi yaptırın.
Daha 1 ay önce gittim amh hariç hepsi normal dedi doktor. Anlamıyorum. Öyle strese girdim ki ? Düzenli adet görürken bir den böyle oldu. Menepoz diye düşündüm bende

Benim de aynı sorun var. Son iki adette sıkıntı yaşıyorum. Geçen ay 5 gün gecikti bu ay 7 gündür geçiyor. Acaba menepoza mi giriyorum. Ay ortası da kahve rengi lekelenmem oldu. Amh degerim düşüktü zaten.

Merhaba belkide kistiniz vardır baktirdiniz mi hiç ? Benim erken menapoz durumum var malesef âdetlerim duzensizlesti 1 senedir fsh yüksek muhtemelen amh de düşüktür onu olcturmedim ama. 50 gün oldu adet olamadim kist vardı en son doktor kist gecikme yapar demişti adetle gider dedi ama adet olamadim ki gitsin

X