Amniyon sıvısı azalması tedirgin olmalımıyım

Tusem61

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2023
100
29
34
21. haftalık hamileyim dün kontrolüm vardı bu zamana kadar olan suyum bu sefer azalma var dedi doktorum fazla değil ama birazcık azalmış dedi takipte kalalım dedi. 2 hafta sonra tekrar gideceğim. Çok korkmalımıyım yükselir mi acaba. Havuç suyu ve armut dendi onları yapıyorum. 3 lt suda içiyorum. Düzene girer mi acaba tedirginim

21. haftalık hamileyim dün kontrolüm vardı bu zamana kadar olan suyum bu sefer azalma var dedi doktorum fazla değil ama birazcık azalmış dedi takipte kalalım dedi. 2 hafta sonra tekrar gideceğim. Çok korkmalımıyım yükselir mi acaba. Havuç suyu ve armut dendi onları yapıyorum. 3 lt suda içiyorum. Düzene girer mi acaba tedirginim
Bende 10 haftalık hamileyim kan sulandırıcı iğne kullanıyorum doktor suyun azalmış dedi bende üç hafta sonra gideceğim ve içim hiç rahat değil açıkçası inşallah bir şey olmaz

Bende 10 haftalık hamileyim kan sulandırıcı iğne kullanıyorum doktor suyun azalmış dedi bende üç hafta sonra gideceğim ve içim hiç rahat değil açıkçası inşallah bir şey olmaz
Bol bol su iç benim düzeldi günde 3 litre su içiyorum ben yükseliyo içini ferah tut

Benim ilk hamilelikde demişti doktor 30 haftadaydim su azalması falan ben havuç suyu meyve çok yedim.Ilaçta yazmıştı bazı şeyler hatirlamiyorum ama.Sonra düzeldi inşallah sendede duzelir sorun olmaz.

Dinlenmek de cok iyi geliyor diyolar gebeligin kendisi yorucu bebek de yorulup idrarini yapamiyormus zaman zaman

X