Cilt Bakımı Ürünleri Amway Ballı Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende serbest girişimciyim ama ürünleri satmaktan daha çok kendim ve ailem için alıyorum diyebilirim:) en son eşime bi parfümünü aldım ve okadar beğendik ki kokusunu, sanırım uzun yıllar aynı kokuyu kullanacak. şampuanını, saç onarım maskesini, diş macununu, yumşatıcısını, locu, rollonunu ve daha bi çok ürünü uzun zamandır kullanıyorum ve cokta memnunum. arstiy ürünlerinden maske,tonik , far ve maskarasını kullandım. maskarayı cok sevmedim ama kirpikleri besliyor diyorlar. kısacası ürünler bence kaliteli ve daha doğal..

Merhabalar ben amway ürünlerini kullanıyorum.Ayrıca satıyorum.Ballı sabun cok güzel ben cok memnunum. Yaglı ciltler icin ideal herkese tavsiye ederim.

merhaba, ben hem yeni satışına başladım ayrıca kendımde kullanıyorum.şimdiden çok memnunum.doğal olması benim için ayrı bir önemli.ballı sabununu tavsiye ederim.

:KK66:merhabalar,ben de amway serbest girişimcisiyim
hemen hemen bütün ürünlerini kullanıyorum, su arıtma cihazı da dahil
vee çok memnunum ürünlerimden
kahve ve makarnası da vazgeçilmezlerimden
artık marketten kozmetik deterjan makarna kahve almıyorum
marketlerden torba torba eşya taşımaktan kurtuldum

Çevremdeki arkadaşlarım çok meth ediyorlar iyi geliyormuş cilde diye ama gel gör ki yakın çevremde yok satışını yapan....

leopargg@gmail.com
Bu sabunu 2.5 yıldır, sabahları düzenli olarak kullanıyorum. Yüzdeki aşırı sivilcelenmeye karşı şu sıralar populer olan reacutan a kesinlik meydan okur bu sabun. Yüzü kurutup ertesi gün sivilcenin kabuk halinde atılmasını sağlıyor(lekesiz). Tavsiye edilir.
İhtiyaç durumunda benimle irtibata geçebilirsiniz.

leopargg@gmail.com
Bu sabunu 2.5 yıldır, sabahları düzenli olarak kullanıyorum. Yüzdeki aşırı sivilcelenmeye karşı şu sıralar populer olan reacutan a kesinlik meydan okur bu sabun. Yüzü kurutup ertesi gün sivilcenin kabuk halinde atılmasını sağlıyor(lekesiz). Tavsiye edilir.
İhtiyaç durumunda benimle irtibata geçebilirsiniz.

benim elimee bi tane bu sabunan geçdi de..3 aydır roanctane kullnyrdm kolestrolm yükseldği içn brkmk zournda kaldm..

bu sabunda kusma yapyrmuşş..roanctnadan sonra bir kusma dönmi bidaha olurmuu bana bi şey söylermsnz kullanaymmı kullanmayaym mı ?*

aktif sivlcm çok iz var

bende her banyodan sonra kullanıyorum hala sivilcelerim var ama eskisi kadar değil tamamen bitirmiyor ama azaltıyor

benim elimee bi tane bu sabunan geçdi de..3 aydır roanctane kullnyrdm kolestrolm yükseldği içn brkmk zournda kaldm..

bu sabunda kusma yapyrmuşş..roanctnadan sonra bir kusma dönmi bidaha olurmuu bana bi şey söylermsnz kullanaymmı kullanmayaym mı ?*

aktif sivlcm çok iz var

Sabunun kusma yaptığını ilk defa duyuyorum. Kokusundan aşırı rahatsız olabilicek varsa ancak öyle bir durumda kusma yapar.Nihayetinde sabun yani bu,yemiyoruz içmiyoruz:KK66: Ama aşırı bir kokusu yok. Ben dediğim gibi uzun zamandır kullanıyorum, çok memnunum. Ancak kullanan bir arkadaşım da benim kadar memnun değil kurutmasından şikayetçi. Fakat bu tamamen cildinize bağlı birşey. Öncelikle deneyin, memnun kalmazsanız bırakırsınız. Sabun doğal, yan etkisi olacağını düşünmüyorum. İyi günler dilerim.

Çevremdeki arkadaşlarım çok meth ediyorlar iyi geliyormuş cilde diye ama gel gör ki yakın çevremde yok satışını yapan....

ben satışını yapıyorum istersenz sizde üye olabilrsnz gercekten cok güzl ürünler var dilersen özelden msj at ulaştırrım ürünleri

bende kullandım ama bi yararını gercekten görmedim. hatta yağlı ciltler için olan seriden aldım 125 gibi bi ücret ödedim güya bitkisel dogal diyolar ama tam tersi ne kadar kımyasal varsa amway avon da mevcut asla kullanmam

bende kullandım ama bi yararını gercekten görmedim. hatta yağlı ciltler için olan seriden aldım 125 gibi bi ücret ödedim güya bitkisel dogal diyolar ama tam tersi ne kadar kımyasal varsa amway avon da mevcut asla kullanmam
ballı sabun 15 tl 125 tl ye kazıklamışlar seni

benim yağlı bi cildim var yağlı cildi olanlar bu sabunu kullanmasın bikaç arkadaşımda kullandı bu sabunun üçlüsünü aldık altı kişi paylaştık :) kuru ve normal cildi olan arkadaşlara iyi geldi ama biz yağlı olanlara iyi gelmedi

:2: kızlarrrr ben amwayin makyaj ürünlerini kullanıyorum makyaj fırçaları dandik ama ruj allık fondoten vs güzel :KK1::KK1::KK1: sabuna gelirsek yeni başladım ve sivilcelerimde artış sözkonusu ve kocaman sivilceler öle ufakda değil cildim zaten sivilceye meyilli alnımda çıkardı bu sabundan sonra yanaklarda falan çıkmaya başladı 2 haftadır kullanıyorum. bu derinden temizleme muhabbeti cidden doğrumu ilk kullanımda bu şekilde sonuç alanlar sonradan düzeldi mi leke leke oldu beter durumda yani. sizce bırakayım mı devam edeyim mi :2::2::2::2::2::2:

X