Anadolu Yakası Doğum Doktor Önerisi

momdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
2
0
28
Merhaba, İstanbul Anadolu yakasında doğuma kadar takip edecek ve doğumu yaptıracak doktor arıyorum. Ataşehirdekş hastanelerde olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, İstanbul Anadolu yakasında doğuma kadar takip edecek ve doğumu yaptıracak doktor arıyorum. Ataşehirdekş hastanelerde olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.
Central hospital fatmanur hanım (fiyatı uçuktur)
Çakmak erdem kadın doğum doktorları cok iyidir tercih edebilirsin
Ben gittiklerimi tecrübe ettiklermi yazdım

Kozyatağında central hospital var Fatmanur temele gidiyorum ben çok memnunum gerçekten çok tatlı çok anlayışlı ilgili bir doktor tavsiye ederim

Doktorum Timuçin Timuroğlu'nu öneririm. Ataşehirde özel muayenehanesi var ama pahali bir doktor maalesef.

Acıbadem Ataşehir Parvana Seyidova ilk muayenemi oldum daha ve şimdilik hastaneyi de kendisini de çok sevdim.
Hemen numarasını paylaştı acil durumlar için istediğin zaman arayabilirsin dedi
Ayrıca muayene boyunca tek bir soru sormama gerek kalmadı kadın soracağım bütün soruları kendi önden anlattı cevapladı.
Uzun uzun her tahlili inceledi kendi istediği şeyleri neden istediğini açıkladı vs.
Şimdilik iyi gidiyor memnunum umarım doğuma kadar sağlıkla birlikte olur ve harika bir doğum tecrübesi yaşayabiliriz beraber
Sonradan yeni doktor araştırmak istemiyorum hiç

Arkadaşlar merhaba
20 haftalık hamileyim doktorumu acilen değiştirmem gerekiyor, önerilerinizi bekliyorum

Acıbadem Ataşehir Parvana Seyidova ilk muayenemi oldum daha ve şimdilik hastaneyi de kendisini de çok sevdim.
Hemen numarasını paylaştı acil durumlar için istediğin zaman arayabilirsin dedi
Ayrıca muayene boyunca tek bir soru sormama gerek kalmadı kadın soracağım bütün soruları kendi önden anlattı cevapladı.
Uzun uzun her tahlili inceledi kendi istediği şeyleri neden istediğini açıkladı vs.
Şimdilik iyi gidiyor memnunum umarım doğuma kadar sağlıkla birlikte olur ve harika bir doğum tecrübesi yaşayabiliriz beraber
Sonradan yeni doktor araştırmak istemiyorum hiç
muayene ücreti ne kadar acaba?

X