Anadolu yakası dogum doktoru

miamis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2023
1
0
34
Merhaba arkadaşlar
Eşimle birlikte yavaştan cocuk düşùnmeye başladık ama öncesinde planlı olabilmek adına doktor arayışına girdim .
İstanbul anadolu yakası kadıkoy ya da üsküdarda mumkunse acibadem taraflarında önerebileceginiz bir doktor var mı ?
normal dogumdan korkuyorum sezeryan dusunuyorum.
doktorum beslenmemden , diyetime ,egzersizlerime her alanda benimle cok ilgilensin istiyorum.
Dogumda doktor hatasi yüzýnden celebral palsili bir kardesim var oyuzden doktor secimi benim icin cok onemli .
doktorundan memnun olan tüm anne ve anne adaylarından yorum bekliyorum.
Herkese güzel bir hamilelik ve saglikla bebeklerini kucaklarına almayı temenni ediyorum❤️
Özel hastane ya da ozel muayenesi olan doktorlar olabilir
Tesekkur ederim.

Merhaba arkadaşlar
Eşimle birlikte yavaştan cocuk düşùnmeye başladık ama öncesinde planlı olabilmek adına doktor arayışına girdim .
İstanbul anadolu yakası kadıkoy ya da üsküdarda mumkunse acibadem taraflarında önerebileceginiz bir doktor var mı ?
normal dogumdan korkuyorum sezeryan dusunuyorum.
doktorum beslenmemden , diyetime ,egzersizlerime her alanda benimle cok ilgilensin istiyorum.
Dogumda doktor hatasi yüzýnden celebral palsili bir kardesim var oyuzden doktor secimi benim icin cok onemli .
doktorundan memnun olan tüm anne ve anne adaylarından yorum bekliyorum.
Herkese güzel bir hamilelik ve saglikla bebeklerini kucaklarına almayı temenni ediyorum❤️
Özel hastane ya da ozel muayenesi olan doktorlar olabilir
Tesekkur ederim.
Central hospitalda Fatmanur temelden çok memnun kaldım tavsiye üzerine gitmistim gerçekten ilgili bir doktor beslenme listesi verdi bana egzersiz olarak da yürüyüş önerdi ve pilates ama çok ilgilendi egzersiz programı verdi diyemem veren doktor var mıdır da bilmiyorum bence sadece öneride bulunuyolardir pilates yap yürüyüş yap vs diye. Umarım herşey gönlünüzce olur en kısa zamanda mutlu haberi alırsınız 🥰

Medical Park Göztepe de Zübeyde aytufan a başladım. Gidenler memnundu ben de enerjisinden memnun kaldım

X